تماس
021-66582923
پرستار سالمندپرستاری در منزل

مراقب سالمند تهران + مرکز خدمات ارسال نیرو به منزل

مراقب سالمند تهران می تواند ساعت به ساعت از سالمندان شما مراقبت و نگهداری کند. به این مراقبین همراهان روزمره یا دستیاران مراقبت هم گفته می شود. این مراقبین علاوه بر حمایت ها ساعت به ساعت از سالمند می توانند در امور منزل نیز به سالمندان کمک کنند.

جوانی ابدی نیست! این چیزی است که همه می دانند اما همه ی مردم نمی دانند که افراد مسن با چه مشکلاتی روبرو هستند. از طرفی اغلب سنین میانسالی با تعدادی از بیماریها از قبیل از دست دادن تمرکز، اختلال حافظه، مشکلات سیستم اسکلتی و عضلانی و بسیاری از موارد دیگر همزمان بوده و این شرایط را برای فرد در صورتی که در سنین پیری تنها مانده باشد و یا بستگانش زمان لازم برای ارائه مراقبت مناسب را نداشته باشند، بسیار سخت می نماید.

سرویس مراقب سالمند در منزل در چنین وضعیتی همانند فرشته ای نجات به کمک سالمند آمده و به علت آشنایی از خلقیات و نیازهای وی در این دوران می تواند بهترین یاور او محسوب شود. اگر شما نیز برای سالمند عزیزتان به دنبال یک مراقب در منزل هستید اما از خدمات ارائه شده توسط آنها اطلاعی ندارید، توصیه می‌کنیم تا پایان این مطلب در کنار ما باشید.

مراقب سالمند تهران

مراقب سالمند تهران در واقع سالمند در شرایطی که به علت مشکلات و ناتوانی های جسمی و روحی به کمک منظم نیاز دارد و روابط اجتماعی خود را از دست داده و این موضوع برای او بسیار دردناک به نظر می‌آید، محسوب شده تا نه تنها به لحاظ عاطفی و روانی بلکه در رفع نیازهای جسمانی، هنگام راه رفتن، مشکلات، بیماری و غیره در کنار سالمند بوده و از وی پشتیبانی نماید.

خوشبختانه در زمان حاضر خانواده‌ها می‌توانند فوری یک مراقب سالمند با تجربه ی گسترده و با نگرشی حساس را درست در همان روز تماس با شرکت های معتبر و به نام خدمات پرستاری پیدا کرده و بر خلاف استخدام مراقب خصوصی از طریق آگهی ها که در آن فرد شرایط خود را به خانواده ها دیکته می نماید، نیرویی را منطبق با شرایط، خواسته ها و انتظارات خود از بین افراد معرفی شده متناسب با وضعیت شان انتخاب نمایند.

این سالمندان با در کنار خود داشتن مراقبی حرفه ای که می‌تواند با ارائه مناسب ترین پاسخ به هرگونه شرایط اضطراری و نیازهای جسمی، روحی و اجتماعی وضعیت خود را مدیریت کرده و به کاهش موارد غیرضروری کمک نماید، و این دوران از زندگی خود را همانطور که دوست دارد و با رفاه و استقلال بیشتری سپری نماید.

خدمات یک مراقب سالمند در تهران - مراقب سالمند تهران + مرکز خدمات ارسال نیرو به منزل

خدمات یک مراقب سالمند در تهران

خدمات ارائه شده توسط یک مراقب سالمند در تهران برای تمامی افراد مسن به یک میزان نبوده و ارزیابی شرایط سالمند نشان دهنده ی سطح خدمات و بازه زمانی مورد احتیاج وی می باشد.

اما به طور کلی مراقب سالمند در منزل موظف است مطابق با خواست خانواده‌ها برای آماده کردن غذا، خرید، بیرون رفتن با صندلی چرخدار، پیاده روی، دوش گرفتن یا توالت رفتن به سالمند کمک کرده و در صورت نیاز به تغییر پانسمان، تزریق، مداومت بر انجام تمرینات فیزیوتراپی و یا سایر اقدامات درمانی تا بازیابی توان و تعادل سالمند به وی کمک نماید تا اعضای خانواده و سالمند ارجمندشان در سخت ترین لحظات زندگی خود تنها نبوده و از حمایتی کامل و همه جانبه بهره‌مند باشد.

مراقب سالمند در منزل تهران

مراقبان سالمند در تهران همگی افرادی قابل اعتماد و اثبات شده هستند که می توانند در شرایطی که فرد با پا گذاشتن به سن مدام در تصمیم گیری هایش دوچار تردید و عدم اطمینان گردیده و بیشتر در معرض خطر میباشد، احساس نگرانی از بابت سلامتی عزیزانتان را از شما دور کرده و آرامش را به شما و والدین عزیزتان که به دوران پیری رسیده اند، هدیه دهند.

پرستاران خانگی مرکز آتیه پرستاران سلامت از جمله مراقبان آموزش دیده و با تجربه ی محبوب سالمند در تهران هستند که به صورت شبانه روزی و در تمامی ایام سال اماده خدمت رسانی به سالمندان عزیز میباشند.

از آنجایی که در این شرکت معتبر و با سابقه بررسی سلامت اخلاقی و رفتاری، میزان مهارت و دانش مراقبان همگی با دقت بالایی صورت می پذیرد، شما با اعتماد و مراجعه به آن ها برای استخدام پرستار، مسئولیت سنگین و تایید فرد در همه جهات به منظور قابل اعتماد بودن را از دوش خود برداشته و تنها شغلتان در پروسه سخت استخدام پرستار، تماس با این مرکز و بیان ویژگی ها و شرایط سالمندتان میباشد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با در اختیار داشتن لیستی از نامزدهای احتمالی که شرکت ضامن کیفیت کار انها است، مناسب ترین فرد را انتخاب نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهار × چهار =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست