تماس
021-66582923
پرستاری در منزل

مراکز خدمات پرستاری در منزل تهران

مراکز خدمات پرستاری چه خدماتی را به سالمندان ، کودکان و بیماران ارائه می دهند؟ چرا باید برای مراقبت از عزیزانمان از این مراکز ، پرستار بگیریم؟ ما در این مبحث می خواهیم اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با خیال راحت نسبت به مراقبت از عزیزانتان تصمیم درست را اتخاذ نمایید. با ما همراه باشید.

مراکز خدمات پرستاری

مراکز خدمات پرستاری در منزل امروزه بنا بر رسالتشان توانسته اند حامی افراد نیازمند مانند سالمندان، کودکان و بیماران باشند. خدمات این مراکز را می توان به چند دسته موازی هم تقسیم نمود. یکی از این دسته ها شامل خدمات پرستاری به منازل می باشد.

در بیشتر خانواده‌ها کودک یا بیمار و افراد سالمند وجود دارند که نیاز به مراقبت دارند و همانطور که گفته شد افراد نمی توانند به خاطر یکسری دلایل هر روزه برای کودک یا والدین خود وقت بگذارند و این موضوع تا زمانی که مراکز پرستاری ایجاد نشده بود یک نگرانی به حساب می‌آمد. اما اکنون با وجود این مراکز مجرب که تمام خدمات پرستاری در منزل را در اختیار شما می گذارند می توانید با خیالی مطمئن تر به کارهای روزمره خود حتی تفریحات مورد علاقه تان برسید.

مراکز خدمات پرستاری در منزل تهران

مراکز خدمات پرستاری در تهران با در اختیار داشتن پرسنل خوب و پرستاران حرفه ای در تهران خدمات ارزنده و با ارزشی به خانواده ها محترم ارائه می دهند. مراکز زیادی هستند که در تهران فعالیت می کنند. اما برای اینکه بخواهیم از این مراکز خدمات خوب دریافت کنیم حتما پیشنهاد می شود قبل از درخواست پرستار ، تحقیقات لازم را انجام دهید تا بهترین مرکز را انتخاب نمایید.

تمام پرستاران این مراکز دوره های مورد نظر و تا حدودی پزشکی را گذرانده اند این پرستاران دلسوزو با تمام وجود تلاش خود را برای سلامتی عزیزان شما می کنند. این مراکز می‌توانند به شما در هر ساعت از شبانه روز خدمات ارائه دهند و طبق قرارداد، پرستار می تواند نیمه وقت و تمام وقت در اختیار شما و عزیزانتان باشد. با توجه به همه این دلیل ها حتما آگاه شده‌اید که استفاده از این مراکز پرستاری در منزل مناسب ترین و البته مطمئن ترین گزینه در پیش روی شماست.

این مراکز به کسانی پیشنهاد می شود که والدین سالمند دارند و بچه ها وقت کافی برای رسیدن به این عزیزان را ندارند یا اگر هم وقت لازم را برای رسیدگی داشته باشند و فاصله زمانی اجازه این امر را نمی دهد یا برای والدینی که می خواهند کودکان خود را مورد مراقبت ویژه قرار دهند و احساس می‌کنند که آموزش در خانه و پرستاری از کودک در منزل از نگهداری در دیگر مراکز خیلی بهتر است پس وجود خدمات پرستاری این فرصت طلایی را به شما می دهد زیرا هم مقرون به صرفه می باشد و هم موجب برطرف شدن نگرانی والدین و بچه ها می شود باید بدانید که این مراکز آسایش و رفاه بیشتری را به منزل شما می آورد.

خدماتی که در مراکز مراقبت پرستاری ارائه می شود - مراکز خدمات پرستاری در منزل تهران

خدماتی که در این مراکز پرستاری ارائه می شود

اگر سالخورده یا معلول هستید و یا کودک نوپایی در منزل دارید که در نبود خود از بابت وضعیت او نگران هستید، میتوانید با استفاده از خدمات مختلف مراقبتی در منزل که در مراکز مراقبت پرستاری ارائه میگردد نظم و آرامش از دست رفته به علت این اختلال را به کانون خانواده خود بازگردانید.

بطور کلی خدمات مراقبت در منزل به خدمات مراقبتی اطلاق می شود که می توان در خانه از آنها استفاده کرد. در نظر داشته باشید از آنجایی که انواع مختلفی از خدمات مراقبت وجود دارد، برای دریافت دقیق پشتیبانی مورد نیازتان، دانستن جزئیات هر یک از خدمات مذکور ضروری میباشد. زیرا علاوه بر خدمات روتین عادی زندگی که بسته به وضعیت سلامتی کاربر با اقدامتی مانند بررسی سلامت، راهنمایی در مورد تغذیه و رژیم غذایی، مراقبت از دهان، بهداشت، امور درمانی رفاهی، اجتماعی و غیره ارائه میگردد، امکان برخورداری از امکانات توانبخشی، گفتار درمانی، خدمات پیشگیرانه و غیره نیز در دستور کار اغلب موسسات ارائه دهنده وجود دارد که با آگاهی هرچه بیشتر درباره ی آنها میتوانید با بسط دادن خدمات درخواستی خود در راستای تحت پوشش قرار دادن تمامی احتیاجات عضو نیازمند به حمایتتان در خانواده، تمامی نیازهایتان را در قالب دریافت سرویسی بصورت ساعتی، روزانه یا تمام وقت برطرف نمایید.

مزایای استفاده از مراکز انجام خدمات پرستاری

مزایای مراکز خدمات پرستاری برای بیماران

مراکز ارائه خدمات پرستاری برای بیماران مزایای زیادی دارد برای مثال اینکه دیگر برای پانسمان تزریق تعویض پوشاک تعویض سوند نیاز به بردن به درمانگاه یا بیمارستان نیست پرستاران این کار را با بهترین نحو برای شما انجام می دهند اگر بیمار مرخص شد پرستاران بهترین خدمات مراقبتی رابه بیماران ارائه می‌دهند.

پرستاران همچنین داروها را سر وقت به بیمار یادآور می شوند و با توجه به تجربه ای که دارند حتماً مواد مغذی و مورد نیاز را برای بیمار تهیه می‌کنند و بهتر است بدانید که مسیر بهبودی در خانه‌ای که محیطی آرام‌تر است خیلی سریعتر از درمانگاه و بیمارستان ها انجام می شود.

همچنین مراکز درمانی دیگر محیطی پر استرس و شلوغ است و بیمار نیاز به مراقبت با آسایش دارد پس بهترین گزینه منزل است. با توجه به زیاد بودن تعداد بیماران برای درمان در بیمارستانها خدمات مراقبتی از سوی کادر درمان به خوبی انجام نشده اما وجود پرستار در منزل برای یک فرد مطمئناً خیلی مناسب تر است زیرا تمام تلاش پرستار برای بهبود یک بیمار است.

مزایای این مراکز برای سالمندان

پرستاری از سالمند یکی از عمده ترین فعالیت های مراکز خدمات پرستاری در منزل می باشد . سالمندان به دلیل دوره خاص زندگیشان حساس هستند و پرستاران که از سوی مراکز پرستاری در منزل تهران به شما ارائه می شود بسیار با حوصله مهربان و دلسوز هستند و برای رسیدگی به سالمندان حتما وقت زیادی خواهند گذاشت سالمندان بیشتر از مراقبت نیاز به همدم و هم صحبت دارند پس پرستاران می‌توانند خلاء عاطفی این عزیزان را پر کند.

آنها را به گردش ببرند، برای وضعیت جسمانی بهتر شان با آنها حرکات ورزشی را کار کنند همچنین ساعت دارویی را به آنها یادآور شوند و در بهداشت سالمندان به آنها کمک کنند. طوری که آنها احساس ناتوانی فردی نکنند.

مزایای مراکز انجام خدمات پرستاری برای کودکان

اگر کودکان در خانه مورد مراقبت قرار گیرند مطمئنا کمتر به ویروس آلوده خواهند شد پرستارانی که در اختیار آنها قرار می گیرند دوره های آموزشی و تربیتی را گذرانده اند و به طور ویژه با کودکان تمرین می کنند پرستاران روحیه شاد کودکان را درک می‌کنند و هم بازی خوبی برای این عزیزان می شوند .

پرستاران در مراکز خدمات پرستاری خدماتی چون دارویی، فیزیوتراپی، تزریقات، تعویض باندو پانسمان، سوند، کنترل کردن وضعیت جسمانی عزیزان و مراقبت های پزشکی را به فرد مورد مراقبت ارائه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سه × سه =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست