مرکز ارائه خدمات پرستاری حرفه ای در منزل

پرستار منزل
2 دیدگاه
خدمات پرستاری حرفه ای در منزل

خدمات پرستاری حرفه ای در منزل : امروزه به علت کمبود پرستار ، محدود بودن فضاهای درمانی کشور و همچنین جلوگیری از افزایش شیوع بیماری ، دولت ها امتیازات خاصی را در اختیار موسسه های پرستاری در منزل قرار داده اند . این امر خود نشان از اهمیت این موسسه ها می باشد . خدمات درمانی که در منزل به خانواده ها ارائه می شود باعث بهینه تر شدن فضاهای درمانی در سطح کشور شده است به گونه ای که بیمارستان ها و مراکز درمانی راحت تر می توانند به افرادی که وضعیت بیمار آنها حاد است خدمات رسانی کنند.

موسسه خدمات پرستاری آتیه پرستاران سلامت

موسسه خدمات پرستاری در منزل آتیه پرستاران سلامت نیز یکی از این موسسات می باشد که با مجوز رسمی چند دهه می باشد که در این زمینه فعالیت داشته و به خانواده های محترم خدمات رسانی می کند . این موسسه که زیر نظر مدیری شایسته و متعهد به نام سرکار خانم چگینی که خود نزدیک به 25 سال سابقه ی پرستاری دارد خدماتی از قبیل پرستاری از سالمندان در منزل ، پرستاری از بیماران در منزل و پرستاری از کودکان در منزل را ارائه می دهد. خدماتی که این موسسه به صورت حرفه ای ارائه می دهد شامل:

خدمات پرستاری حرفه ای در منزل


خدماتی که این موسسه به صورت حرفه ای ارائه می دهد شامل: اعزام پرستار سالمند ، اعزام پرستار و مراقب کودک ، اعزام پرستار بیمار و همراه بیمار در بیمارستان ، انجام کلیه ی تزریقات در منزل ، انجام کلیه ی پانسمان ها در منزل ، ، مراقبت از افرادی که ناتوانی جسمی دارند ، مراقبت از سالمندان پوشکی ، مراقبت از سالمندان پارکینسونی ، مراقبت از افرادی که دچار مشکلات عصبی هستند .. مراقبت از آلزایمری ها ، انجام کلیه ی امور منزل برای سالمند و کودک و بیمار ، انجام کلیه ی امور نظافتی منزل و شخصی ، درست کردن غذا ، خرید منزل ، همدم شدن با افراد تنها و … می باشد .

انجام کلیه ی خدمات پرستاری حرفه ای برای سالمندان ، کودکان و بیماران در منزل

خدمات پرستاری حرفه ای که موسسه آتیه پرستاران ارائه می شود به صورت شبانه روزی ، روزانه ، شیفت شب ، مقطعی و حتی ساعتی می باشد . این خدمات توسط پرستاران حرفه ای که هرکدام سابقه ی بیش از 10 سال دارند به خانواده ارائه می شود . پرستاران این موسسه بنا بر تحصیلات و مدرکی که دارند تقسیم بندی می شوند که شامل : پرستار ، کمک پرستار ، مادریار ، کودک یار ، مراقب ساده و … می باشد.

خدمات پرستاری حرفه ای در منازل

خانواده های محترم در صورت نیاز به خدمات پرستاری حرفه ای در منزل می توانند با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست خود را اعلام نمایند . کارشناسان ما نیز بعد از مرحله ی مشاوره دادن به شما نسبت به درخواست شما اقدام می نمایند .

, , ,

پست های مرتبط

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست