تماس
021-66582923
پرستار بیمارپرستار سالمندپرستاری در منزل

موسسه اعزام پرستار سالمند در منزل + شرکت نگهداری

ارائه خدمات پرستاری و مراقبتی توسط موسسه اعزام پرستار سالمند آتیه پرستاران سلامت با سابقه ای بیش از 15 سال. این موسسه خدمات خود را به صورت شبانه روزی و روزانه ارائه می دهد. این خدمات توسط مراقبین متعهد و با تجربه به سالمندان عزیز ارائه داده می شود . برای آشنایی بیشتر با خدمات این موسسه تا این این مبحث با ما همراه باشید.

مشکلات زندگی یک سالمند از زبان کارشناسان

فعالیت موسسه اعزام پرستار سالمند در منزل در شهرهای بزرگی مثل تهران بسیار دشوار تر از شهرهای دیگر می باشد. یک سالمند برای اینکه کارهای روزمره خود را انجام دهد واقعا باید سختی های زیادی در این شهر متحمل شود مخصوصا وقتی که برای انجام کاری های خود بخواهد به بیرون از خانه  برود .

وجود ترافیک ، سر و صدا ، آلودگی ناشی از دود ماشین ها و هزاران دلیل دیگر که بهداشت و سلامتی سالمندان را به خطر می اندازد بسیار درد آور است. حال بدتر از آن این است که سالمندانی هستند که کسالت دارند و بیمار هستند و برای گرفتن دارو و تزریقات و موارد دیگر باید به بیرون از خانه بروند و کلی مسافت را در گرما و سرما برای انجام این موارد طی کنند.

مواردی که ذکر شد کوچکترین مشکلاتی هستند که یک سالمند در تهران باید تحمل کند . اما برای حل این مشکلات راه حل هایی وجود دارد که موسسه پرستاری سالمند آتیه پرستاران سلامت به راحتی این مشکل را برطرف می کند.

خدمات ارائه شده توسط موسسه اعزام پرستار سالمند در تهران :

خدماتی که در موسسه اعزام پرستار سالمند ارائه می شود توسط مراقب ساده و پرستار ارائه می شود که در ادامه با این دو بیشتر آشنا می شویم.

پرستار سالمند امور درمانی سالمند را برعهده دارد ولی مراقب سالمند امور مراقبتی و نگهداری سالمند را برعهده دارد.

مراقب سالمند در منزل می تواند کلیه ی امور شخصی سالمند در داخل خانه و بیرون از خانه را برای سالمند انجام دهد. اما اگر سالمند بیمار باشد پرستار سالمند می تواند کارهای درمانی را برای سالمند انجام دهد .

همچنین پرستار می تواند امور منزل و آشپزی را در کنار خدمات درمانی برای سالمند انجام دهد. اما مراقب سالمند فقط کارهای امور منزل و بیرون را می تواند انجام دهد و نمی تواند امور درمانی سالمند مانند تزریقات ، سونداژ ، انواع پانسمان ها و … را انجام دهد .

وظایف پرستاران در موسسات اعزام پرستار سالمند

خدمات ارائه شده توسط نیروهای موسسه اعزام پرستار سالمند آتیه پرستاران شامل دو نوع می باشد . خدماتی که توسط مراقبین به سالمندان ارائه می شود و خدماتی که توسط پرستاران حرفه ای به سالمندان بیمار و ناتوان ارائه می شود که در زیر به تک تک آنها اشاره کوتاهی کرده ایم.

  • مراقب سالمند : انجام امور منزل و بیرون منزل برای سالمند توسط مراقب سالمند ( آشپزی ، نظافت منزل ، نظافت شخصی سالمند . خرید خانه ، انجام امور اداری سالمند ، گرفتن دارو برای سالمند ، بردن سالمند به گردش ، عوض کردن پوشک سالمند ، مراقبت از سالمندان آلزایمری و مواردی از این قبیل).
  • پرستار سالمند : انجام امور درمانی و پزشکی سالمند توسط پرستار سالمند ( انجام انواع تزریقات ، انجام انواع سونداژها ، پانسمان کلیه ی زخم ها ،شستشوی زخم بستر ، پرستاری از سالمندانی که دارای بیماری خاص  هستند.)

هزینه های ارائه خدمات به سالمندان در موسسه آتیه پرستاران سلامت

هزینه های پرستار در تهران بستگی به شرایط سالمند و شرایط خانواده ی سالمند دارد . ما به صورت کلی قیمت اعزام پرستار سالمند را برای شما عزیزان مطرح می نماییم.

هزینه مراقب سالمند در منزل تهران :

  • سالمند سالم شبانه روزی: انجام امور منزل ، امور نظافت  از 6 تا 7 میلیون
  • سالمند بیمار شبانه روزی: مراقبت از سالمندان پوشکی ، آلزایمری ، پارکینسون و …  7 تا 8 میلیون
  • سالمند سالم روزانه 8 ساعت کاری : انجام امور منزل ، امور نظافت از 5 تا 6 میلیون
  • سالمند بیمار روزانه 8 ساعت کاری : از 5/500 تا 6/500

اگر می خواهید از خدمات موسسه اعزام پرستار آتیه پرستاران سلامت استفاده کنید می توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان این موسسه نسبت به استخدام پرستار سالمند خود اقدامات لازم را انجام دهید. شرایط این موسسه برای رفاه حال خانواده های عزیز به گونه ای می باشد که قبل از قرارداد با کارفرمایان عزیز ، پرستار سالمند به مدت 24 تا 48 ساعت به صورت آزمایشی شروع به خدمات رسانی می کند و در صورت رضایت از عملکرد پرستار ، می توانید با موسسه قرارداد ببندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

10 + ده =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست