تماس
021-66582923
پرستار سالمندپرستاری در منزل

موسسه پرستاری از سالمند در منزل تهران

همانطور که می دانید امروزه به علت مشغله های کاری و بالا رفتن مخارج زندگی ، بیشتر خانواده ها مجبور هستند هم خانم و هم آقای خانه هر دو کار کنند تا بتوانند مخارج زندگی خود را تامین نمایند در نتیجه ناخودآگاه در این مواقع نقش موسسه پرستاری از سالمند در زندگی این افراد بیشتر احساس می شود.

موسسه پرستاری سالمند

همانطور که می دانید سن سالمندی یکی از حساس ترین سن ها در دوران زندگی یک فرد می باشد. در این دوره چرخه زندگی به گونه ای است که انسان بیشتر احساس وابستگی به دیگران را می کند. وابستگی های روحی، وابستگی های جسمی و دیگر وابستگی های که وظیفه اطرافیان و مخصوصا اعضای خانواده محیا کردن این نیازها و وابستگی ها برای سالمندان می باشد.

اما همانطور که در بالا اشاره شده مشغله های کاری باعث شده که واقعا رسیدگی به نیازهای این عزیزان بسیار مشکل باشد. همین دغدغه های کاری باعث شده که پای مراکزی مانند موسسات پرستاری سالمند به خانواده باز شود. حال ما می توانیم از دو نوع از موسسه بهره ببریم.

موسسه پرستاری سالمند که به صورت خانه سالمندان مشغول به فعالیت هستند و دیگری موسسه پرستاری از سالمند در منزل که با اعزام پرستار به منازل سالمندان خدمات مراقبت و نگهداری از این عزیزان را ارائه می دهند. حال به لحاظ حوضه ی کاری ما که پرستاری در منزل می باشد قصد داریم در این مقاله راجب خدمات این موسسات توضیحاتی برای شما عزیزان شرح دهیم.

خدمات بهترین موسسه پرستاری سالمند در منزل - موسسه پرستاری از سالمند در منزل تهران

موسسه پرستاری از سالمند در منزل

همانطور که در بالا اشاره کردیم قصد داریم در موسسه پرستاری از سالمند در منزل اطلاعاتی در اختیار شما عزیزام قرار دهیم. امروزه بنا بر دلایلی مانند هزینه های بالا، اجازه ندادن وجدانمان و از همه مهمتر خدشه دار کردن روحیه سالمندمان بسیار سخت و مشکل می باشد که بخواهیم سالمند خود را به خانه ی سالمندان ببریم ولی بهترین خبر خوشایندی که باعث شد ما و سالمندان را بسیار خوشحال کند ظهور شرکت های پرستاری منزل می باشد.

این موسسات با تکیه بر نیروهای با تجربه خود توانسته اند زندگی دوباره به سالمندان عزیز بدهند. این پرستاران همانند اعضای خانواده دلسوزانه به مراقبت و پرستاری از سالمندان می پردازند و نگذراند زندگی به کامشان تلخ و زننده باشد. همچنین این موسسات توانسته اند محبوبیت بسیار زیادی در بین خانواده ها کسب نمایند. حال که با موسسات پرستاری از سالمند در منزل آشنا شدید می خواهیم خدماتی که این موسسات به سالمندان عزیز ارائه می دهند را برای شما عزیزان شرح دهیم این خدمات شامل:

1- ارتباط برقرار کردن با سالمند

یکی از وظایف مهم مراقبین در موسسه پرستاری سالمندان ، نحوه ارتباط برقرار کردن می باشد . ارتباط باید طوری صمیمانه و دوستانه باشد که طرف مقابل، احساس خوشایندی داشته باشد .

2- حمام دادن و رسیدگی به نظافت سالمند

از دیگر خدمات موسسات نگهداری از سالمندان رسیدگی به نظافت سالمندان می باشد. سالمندان با بالا رفتن سن توان انجام کارهای شخصی را ندارند یا اگر دارند به سختی می توانند انجام دهند. پرستار  در کنار کارهای روزمره می تواند کارهای دیگری همچون حمام بردن سالمند، توالت ، نظافت شخصی ، آرایش موها و غیره،  به سالمند کمک کند . انجام امور روزانه سالمند پوشکی نیز در حیطه وظایف پرستاری از سالمند در منزل تهران می باشد .

3- انجام دادن کارهای خانه و خدمتکاری در منزل

پرستار علاوه بر نگهداری و مراقبت می تواند کارهایی مانند نظافت در منزل ، پخت و پز غذای مناسب برای سالمند ، شستن ظرف ها و در صورت داشتن مهمان از آنها پذیرایی کند .

( در ادامه توصیه می شود مقاله چکاپ های الزامی در دوران سالمندی را مطالعه نمایید )

4- پر کردن اوقات فراغت سالمندان

از دیگر وظایف مراقبین سرگرم کردن سالمندان عزیز می باشد. برای بالا رفتن روحیه سالمندان نیاز است که پرستار این عزیزان را هرچند وقت یکبار به پارک و گردش ببرد و همچنین پرستار می تواند با انجام کارهایی مانند کتاب خواندن ، تماشای فیلم ، مرور خاطرات و غیره این عزیزان را سرگرم کند .

5- بررسی وضعیت درمانی سالمند

بررسی وضعیت درمانی جزو وظایف مراقبین در موسسات می باشد  . پرستار می تواند تحت نظر پزشک ، داروهای سالمند را سر ساعت به او بدهد و همچنین در صورت نیاز، فشار خون و یا قند خون سالمند را اندازه گیری کند، مراقبت از زخم های فشاری ( Pressure ulcer ) و زخم های ناشی از دیابت ، انجام تزریقات ساده ، کنترل وضعیت حیاطی سالمند نیز جزو وظایف او می باشد.

6- مراقبت از سالمند بیمار توسط پرستار متخصص:

بسیاری از سالمندان هستند که بیمار می باشند و برای مراقبت و نگهداری آنها در منزل نیاز به پرستار متخصص که بتواند امور درمانی سالمند را انجام دهد . مانند انجام کلیه تزریقات ، انجام کلیه ی پانسمان ها ، انجام کلیه سونداژ ها ، کار کردن با دستگاه های پزشکی و مواردی از این قبیل

7- انجام دادن کارهای اداری و مالی سالمند

از دیگر وظایف پرستارها در موسسه پرستاری از سالمندان در منزل انجام امور اداری سالمند میباشد. پرستار حتی می تواند کارهای اداری و مالی سالمند را با مجوز کتبی از سوی ایشان ، انجام دهد . همچنین کارهایی مانند خرید برای منزل ، پرداخت قبض آب و برق ، گاز ، پرداخت شارژ ساختمان و غیره را پرستار می تواند انجام دهد .

موسسه پرستاری سالمند تهران

امروزه موسسات زیادی در حوضه خدمات پرستاری در منزل مشغول به فعالیت می باشند اما یکی از این شرکت ها که در تهران مشغول به فعالیت می باشد مرکز پرستاری آتیه پرستاران سلامت می باشد. این موسسه با بیش از 15 سال سابقه توانسته خدمات ارزنده ای به سالمندان عزیز در تهران ارائه بدهد. امروزه انتخاب درست موسسه می تواند دغدغه های ما را در حوضه مراقبت و پرستاری به حداقل برساند.

حال اگر به دنبال پرستار برای نگهداری از سالمند خود به صورت حرفه ای ، شبانه روزی ، روزانه ، شبانه و حتی مقطعی هستید می توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان آتیه پرستاران سلامت درخواست خود را ثبت کنید . کارشناسان ما در مرحله ی اول به شما مشاوره داده و بعد از آن، اقدام به اعزام بهترین نیروهای خود برای شما می کنند.

موسسه پرستاری سالمند در کرج

موسسه پرستاری سالمند در کرج یکی از پر فعالیت ترین شعبه های آتیه پرستاران سلامت، همیشه جزو بهترین حامیان سالمندان ساکن کرج بوده و خواهد بود. خانواده های کرجی می توانند بهترین پرستار را از این موسسه برای خدمات منزل خود استخدام نمایند. شما می توانید از این موسسه درخواست کلیه خدماتی که باعث استقلال و راحتی سالمند می شود درخواست نمایید. خدمات موسسه نگهداری از سالمند در منزل در کرج می تواند از مراقبت های ساده و کوچک گرفته تا مراقبت های تخصصی مانند تعویض پوشک و تزریقات باشد.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهار × پنج =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست