تماس
021-66582923

موسسه پرستاری در تهران

پرستار بیمار, پرستار سالمند, پرستار کودک, پرستار منزل
بدون دیدگاه

مراقبت و پرستاری از بیمارمراقبت از سالمند سالم و بیمارمراقبت از نوزاد و کودک

موسسه پرستاری در تهران : انجام خدمات پرستاری در منزل که شامل پرستاری از سالمند ، پرستاری از کودک ، پرستاری از بیمار می باشد در  موسسه آتیه پرستاران سلامت به خانواده های محترم ارائه می شود.

موسسه ی پرستاری آتیه پرستاران سلامت یک موسسه خدماتی در زمینه ی پرستاری در منزل می باشد این موسسه با بیش از چند دهه سابقه، آماده ی خدمات رسانی به سالمندان ، کودکان و بیماران  عزیز می باشد.

موسسه پرستاری در منزل تهران

خدمات ارائه شده توسط موسسه پرستاری در تهران

خدمات ارائه شده در این موسسه  که به سالمندان ، کودکان و بیماران ارائه میشود شامل:

خدمات به سالمندان :

خدماتی که در این موسسه  به سالمندان ارائه می شود شامل خدمات مراقبتی و پرستاری می باشد که شامل  مراقبت و پرستاری  از سالمندان سالم و بیمار در منزل و بیمارستان است .

خدمات مراقبتی : خدمات مراقبتی برای سالمندان شامل انجام امور داخل منزل و بیرون منزل برای سالمند می باشد . مانند نظافت منزل ، انجام نظافت شخصی سالمند ، عذا درست کردن برای سالمند ، اوقات فراغت سالمند را پر کردن ، بردن سالمند به بیرون برای گردش ، خرید برای سالمند ، دارو دادن به سالمند ، مراقبت از سالمندان پوشکی ، مراقبت از سالمندان آلزایمری ، مراقبت از بیماران سکته مغزی و  … می باشد

خدمات پرستاری : خدمات پرستاری برای سالمندان شامل انجام تمام تزریقات برای سالمندان ، انجام کلیه سونداژها ، تعویض و شستشوی تمام زخم ها اعم از زخم بستری و زخم دیابتی و … می باشد

خدمات به کودکان:

خدمات به کودکان : مراقبت از کودکان یک قلو و چند قلو که شامل تعویض پوشاک نوزاد ، انجام بازی های فکری برای کودک ، دادن غذا به کودک و نوزاد ، کمک به کودک در انجام تکالیف مدرسه ، خواباندن کودک ، شستن لباس های کودک و نوزاد ، غذا درست کردن برای اعضای خانواده ، نظافت منزل ، بردن کودک برای گردش به بیرون البته با اجازه والدین و … می باشد.

خدمات به بیماران :

پرستاری از افرادی که بیماری خاص دارند مانند سرطانی ها ، افرادی که عمل جراحی انجام داده اند ، مراقبت از افراد شیمی درمانی، پرستاری کردن از زخم بستری ها  و …

موسسه پرستاری در تهران آتیه پرستاران سلامت

موسسه پرستاری در تهران ( آتیه پرستاران سلامت ) :

ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل که شامل پرستاری از سالمند در منزل ، پرستاری از کودک در منزل و پرستاری از بیمار در منزل می باشد توسط با سابقه ترین موسسه پرستاری در تهران آماده ارائه ی کلیه خدمات از صفر تا صد پرستاری و مراقبت به خانواده های عزیز می باشد .  این خدمات به صورت  شبانه روزی ، روزانه ، شیفت شب و مقطعی می باشد . اگر شما هم می خواهید از خدمات پرستاری ما استفاده کنید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست خود را اعلام نمایید . کارشناسان ما نیز در کوتاه ترین زمان نسبت به اعزام پرستار و مشاوره دادن به  شما اقدام می کنند.

, , , , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 × 5 =

فهرست