تماس
021-66582923
موسسه پرستاری سالمندان + اعزام نیرو به منزل

موسسه پرستاری سالمندان + اعزام نیرو به منزل

امروزه موسسه پرستاری سالمندان با رویکرد مراقبت و نگهداری از سالمندان در منزل به عنوان یکی از حامیان بزرگ سالمندان، توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب نمایند. این موسسات پرستاری سالمند با خدمات خود که توسط پرستاران حرفه ای ارائه می شوند توانسته اند به خوبی استقلال سالمندان را همانند دوران جوانی آنها حفظ نمایند.

موسسه پرستاری سالمندان

موسسه پرستاری سالمندان ، شرایط درمانی و نگهداری را برای سالمندان یا کسانی که دارای مشکل جسمی یا روحی خاصی هستند ، با در اختیار گذاشتن پرستار منزل فراهم می‌کنند. این گروه از سالمندان افرادی هستند که شاید دچار معلولیت و یا مشکلات خاص دیگر باشند ولی نیازی به بستری در بیمارستان ندارند. این موسسات نگهداری سالمند می توانند در ارائه خدماتی مانند دادن دارو به سالمند سر موقع، مراقبت های پزشکی و درمانی و فعالیت‌های عادی روزانه سالمند به او کمک کنند.

خدمات اعزام نیرو در موسسه پرستاری سالمندان برای چه دسته ای می باشد

 • سالمندانی که نیاز دارند که تنها زندگی کنند و خیلی از مشاوران و پزشکان آن ها به این نتیجه رسیده اند که آنها می‌توانند در خانه خود با کمک و همراهی یک پرستار که موسسه در اختیار آنها قرار میدهد زندگی کنند .
 • سالمندانی که باید تحت درمان باشند و یک روند پزشکی را طی کنند و در طول شبانه روز نیاز به کمک های یک فرد مشخص به عنوان پرستار دارند.
 • سالمندان عزیزی که دارای شرایط سنی ۸۰ تا ۸۵ به بالا هستند.
 • گروه دیگری که نیازمند به مراقبت و نگهداری توسط یه پرستار در منزل هستند ، سالمندان زنی است که بسیاری از آنها حتی ممکن است همسران خود را نیز از دست داده باشند برخی از افراد به دلیل ناتوانی های جسمی و روحی و یا حرکتی لازم است تحت مراقبت های خاص قرار بگیرند . مانند افرادی که مشکلات شنوایی و بینایی دارند.
 • گروهی از سالمندان به علت مشکلات جسمی و روحی مانند زوال عقل و داشتن رفتارهای آسیب زننده و مشکل ساز و یا بیماری هایی مانند افسردگی و پارکینسون لازم است که توسط یکی از افراد خانواده و یا پرستاران مجرب در منزل تحت نگهداری باشند.

زمان نگهداری و مراقبت سالمندان توسط پرستار در منزل چه مدت است

زمان خدمات رسانی توسط پرستاران موسسه پرستاری سالمندان در منزل با توجه به شرایط و موقعیت افراد متفاوت است حدود یک چهارم از افرادی پس از مدت کوتاهی مانند چند ماه به خدمات و کمک های این پرستاران نیازمندند، این گروه از سالمندان شامل کسانی می‌شود که ممکن است برای خدمات توانبخشی به منزل سالمند بیایند و مراقب سالمند باشند.

نیمی از این گروه سالمندان ممکن است برای یک سال نیاز به کمک پرستار در منزل باشند به علت شکستگی یا جراحی خاص و یک پنجم آن ها ممکن است تا پایان عمر نیازمند به کمک پرستار در منزل داشته باشند مانند سالمندانی که دچار بیماریهای خاص مثل آلزایمر شده باشند.

عواملی که باعث میشود یک خانواده برای سالمند خود پرستار بگیرد

۱_ شرایط اقتصادی ضعیف خانواده و این که نتواند به طور کامل سالمند را تحت پوشش مراکز نگهداری قرار دهد .
۲_ فعالیت های اجتماعی ضعیف سالمند .
۳_ مشکلات و بیماری‌ها .
۴_ شرایط خانوادگی و طرز فکر و فرهنگ افراد خانواده.
۵_*احساس امنیتی که سالمندان در منزل خود دارند.

خدمات موسسه پرستاری سالمندان در منزل

 • انواع مراقبت و نگهداری های و پرستاری
 • ارائه خدمات ارتوپدی
 • ارائه خدمات مربوط به درمان برای مشکلات تنفسی سالمند
 • مراقبت‌ها و نگهداری های لازم برای بعد از عمل و جراحی سالمند
 • ارائه خدمات تزریقات برای سالمند
 • مراقبت و نگهداری از زخم های بیمار و سالمند
 • در نهایت ارائه بسیاری از خدمات تفریحی و تغذیه و مشاوره به سالمند

خانواده ها می توانند با ایجاد تغییراتی در محل سکونت سالمند مانند اضافه کردن آسانسور های سیار برای پله ها و یا اضافه کردن نرده برای کمک به سالمند در برخی قسمت‌های خانه شرایط بهتری را برای سالمند فراهم آورند همچنین خانواده می‌تواند با استخدام یک پرستار یا مراقب سالمند برای نگهداری از او در این زمینه به او کمک کند خود افراد خانواده نیز می توانند با پشتیبانی برخی از خدمات و امور برای سالمند زندگی را برای او راحت تر نمایند.

استخدام پرستار از موسسه پرستاری سالمندان

پرستاری که از موسسه پرستاری سالمندان استخدام میکنیم باید بتواند روابط خوب و صمیمانه ای با سالمند برقرار کند و حس اعتماد سالمند را جلب کند تا سالمند با او احساس راحتی داشته باشد و در برابر برخی امور که پرستار برای سالمند انجام می‌دهد مانند تعویض پوشک در صورت نیاز ، سالمند احساس شرم نداشته باشد و خود را اضافه و درد سر ساز تلقی نکند و پرستار بتواند در عین مراقبت از او باعث حفظ شان و عزت نفس سالمند شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

7 + پنج =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - موسسه پرستاری سالمندان + اعزام نیرو به منزل
فهرست