تماس
021-66582923
استخدام پرستارپرستار سالمندپرستاری در منزل

موسسه پرستاری سالمند تهران در مرکز خدمات نگهداری

موسسه پرستاری سالمند تهران چگونه ما را در مراقبت از عزیزان سالمند و بیمارمان کمک و حمایت کرده و چگونه باعث پیشرفت روند بهبودی عزیزانمان زمانی که در بستر هستند می شود؟ شما با انتخاب موسسه پرستاری سالمند می توانید به این سوالات پاسخ روشن و واضحی بدهید. ما در این مبحث می خواهیم در مورد خدمات این موسسات و همچنین نحوه ی دریافت این خدمات برای شما توضیحاتی آموزنده شرح دهیم. اگر به دنبال دریافت این خدمات هستید پیشنهاد می شود ابتدا این مبحث را مطالعه نموده و بعد اقدام به استخدام پرستار نمایید. پس با ما همراه شوید.

موسسه پرستاری سالمند تهران

متاسفانه موضوع غیر قابل انکار در روند طبیعی زندگی این است که انسان با گذشت زمان و پشت سر گذاشتن دوران جوانی علاوه بر از دست دادن نیرو و انرژی خود، دچار بیماری های مختلفی نیز میگردد که اگرچه در سالهای اخیر پیشرفت علم پزشکی و داروسازی تاثیر چشمگیری در افزایش درصد طول عمر، سلامتی و به دنبال ان استقلال افراد داشته، اما دیر یا زود ناتوانی در انجام امورات زندگی بعلت پبری گریبانگیر تمامی افراد گردیده و درماندگی در مدیریت این شرایط توسط فرزندان برای رسیدگی و حمایت از سالمند عزیزشان در کنار تمامی مشغله های زندگی شخصی، موضوعی است که با آن دست و پنجه نرم خواهند کرد. اما براستی چگونه میتوان مراقبت از چنین افرادی را سازماندهی کرد؟

اگر بخواهیم واقع بینانه به این موضوع بنگریم، از آنجایی که افراد سالمند با گذشت زمان اغلب همانند کودکان زودرنج، کم تحمل و بهانه گیر میگردند و این امر علاوه بر دشوار ساختن مراقبت از آنها گاها شرایط را تا جایی پیش میبرد که اقوام را در این فرایند فرسوده و درمانده میسازد، موسسه پرستاری سالمند تهران سرویس بروزی است که با آگاهی از مشغله های زیاد خانواده های امروزی بخصوص در شهرهای پر جمعیت از جمله تهران به یاری آنها آمده تا با کم کردن بار اضافی از دوششان امکان لذت بردن بیشتر از وجود عزیزانشان را در کنار خود و بدون نیاز به برهم زدن کانون گرم و دلپذیر خانواده میسر گردانیده.

اگر مراقبت از سالمند گرانقدرتان شما را از مدیریت امور شخصی خود عاجز ساخته و به لحاظ جسمی و روحی احساس فرسودگی میکنید و بدنبال استخدام یک پرستار سالمند برای رهایی از این وضعیت میاشید، پیشنهاد میکنیم خدمات ارائه شده توسط این ناجیان عزیز را که در پایین به آنها اشاره کرده ایم را مطالعه نمایید.

The circle of services provided in the nursing institute for the elderly in Tehran - موسسه پرستاری سالمند تهران در مرکز خدمات نگهداری

دایره خدمات ارائه شده در موسسه پرستاری سالمند تهران

در حقیقت یک پرستار در بخش خدمات خانگی و مراقبت از سالمندان موظف است به آنها برای پیشگیری و درمان بیماری ها و ناتوانی های مرتبط با سالمندی با ارائه خدماتی چون ارزیابی، درمان، کاهش و درمان علائم یاری رساند تا با ارزیابی اولیه تغییرات یا تغییرات ناگهانی در وضعیت عمومی سالمند به موقع تمهیدات لازم را اجرا نماید.

البته در نظر داشته باشید که وخیم تر و حادتر بودن هرچه بیشتر وضعیت جسمی و روحی فرد مسن، بی شک دایره ی نیازمندی های او به خدمات مراقبتی را نیز گسترش می دهد زیرا این عوامل استقلال فرد در مدیریت امور روزانه را تقلیل داده و طبیعتا وابستگی به مراقب درخصوص تک تک امورات روزانه و وسیع تر شدن طیف خدمات پرستاری بر دوش پرستار را به دنبال خواهد داشت. اگر بخواهیم در این بخش اشاره ای کلی به خدمات معمول ارائه شده در موسسه پرستاری سالمند داشته باشیم، میتوانیم موارد زیر را عنوان نماییم.

حمایت تغذیه ای از سالمند

از آنجایی که رژیم غذایی سالمند تاثیر بسزایی در سطح سلامتی وی خواهد داشت، حمایت همه جانبه ی تغذیه ای از سالمند یکی از خدمات مهم مورد نیاز این عزیزان میباشد. یک پرستار سالمند موظف است با طبخ غذاهای متنوع و نزدیک به ذایقه ی وی اما در محدوده ی رژیم غذایی توصیه شده برای ارتقای سطح سلامتی اش، علاوه بر بهبود وضعیت جسمانی سالمند، بدن او را با دریافت حجم مناسبی از فیبر ها، پروتین ها، غلات و چربی های گیاهی همچون روغن زیتون و کنجد بصورت روزانه سالم تر نگه داشت و سالمندی با کیفیت تری را به او هدیه دهد

ارایه ی مراقبت های فیزیکی یا گفتار درمانی

گاهی اوقات یک بیماری یا آسیب، موجب اختلال در گفتار یا توانایی حرکتی سالمند میگردد، در چنین شرایطی به طبع خدمات درخواستی متقاضیان شکل تخصصی تری به خود گرفته و یک فیزیوتراپیست یا گفتار درمانگر احتیاج است تا با تقویت عضلات و مفاصل سالمند به وی کمک کند تا توانایی خود را بازیافته و با از سرگیری انجام وظایف روزمره و رفع اختلال گفتاری، ارتباطی اسان و نزدیک با عزیزانش برقرار کرده و بدین صورت از اختلالات روحی، افسردگی و انزوا در امان بماند

مراقبت های درمانی و پزشکی

از آنجایی که اغلب افراد به دنبال کهولت سن درگیر بیماری میشوند، دریافت مراقبت های درمانی و پزشکی بخش مهمی از خدمات درخواستی توسط سالمندان میباشد. پرستار در قبال سالمندان بیمار موظف به پیگیری روند درمانی سالمند با انجام اقداماتی چون تزریقات، پانسمان، مراقبت از زخم های فشاری، یادآوری زمان مصرف داروها و غیره میباشد تا این عزیزان بدون نیاز به خروج از منزل، در سایه بهره مندی از سرویس پرستاری از سالمند موسسات پرستاری در منزل تهران، تمام احتیاجاتشان را در رفاه و آسایش خانه ی خود دریافت نمایند.

همچنین در این مراکز ارائه حمایت و کمک شخصی برای سالمندان مبتلا به آلزایمر نیز که مراقبت از آنها سطح استثنایی از مهارت، تلاش، زمان و شفقت را می طلبد و تنها از عهده ی مرقبان حرفه ای و آموزش دیده در این زمینه بر می آید، بصورت پاره وقت یا تمام وقت ارائه میگردد

مراقبت های حمایتی از سالمند

بیشترین خدمات درخواستی از موسسات پرستاری سالمند در تهران، مراقبت های حمایتی از سالمندان در راستای حفظ و افزایش کیفیت زندگی آنها با اقداماتی چون نظارت و کمک به سالمند در هنگام بلند شدن، تحرک، استحمام، مرتب کردن ظاهر سالمند با تعویض لباس و شانه زدن موها و در صورت تمایل طرفین رسیدگی و نظم بخشیدن به امور منزل با ارائه خدماتی چون خرید، شستشوی لباسها، نظافت منزل و آشپزی میباشد.

حفظ ایمنی سالمند

سالمندان بطور معمول استخوان ها و اندام های ضعیف تری داشته و در مقابل زمین خوردن، سر خوردن یا هرگونه خطرات احتمالی بسیار آسیب پذیر تر میباشند و اثرات این آسیب ها علاوه بر جسم، سلامت عاطفی و اجتماعی آنان را نیز تحت شعاع قرار داده و تاثیرات مخرب و طولانی مدتی برایشان در پی خواهد داشت.

یک پرستار سالمند در موسسه پرستاری سالمند در تهران موظف است با اقدامات احتیاطی خطرات سقوط را تا آنجایی که ممکن است با تغییراتی ساده و اسان در دکوراسیون و سبک زندگی سالمند کاهش داده و اینگونه از عواقب جبران ناپذیر وقوع هرگونه آسیب جلوگیری به عمل آورد تا سالمند فصل خزان عمر خود را با خطرات و تحمل درد و رنج کمتری سپری نماید.

برای استخدام پرستار اماده اید؟

حال که تصمیم گرفته اید فردی را انتخاب کنید که به عضو سالمند خانواده کمک و همراهی کند، لازم است در این خصوص کاملا محتاطانه و نکته سنجانه گام برداشته و از یک موسسه پرستاری سالمند در تهران که معتبر و به نام است برای این امر کمک بگیرید.

یکی از این موسسات آتیه پرستاران سلامت می باشد مراقبین ما در این موسسه همگی از جمله افراد کار آزموده و با تجربه در حیطه ی سالمندان بوده که تمرکز اصلی آنها ارائه مراقبت های آسایش و شفقت در راستای پاسخگویی به نیازهای فیزیکی، عاطفی و معنوی مشتریان با هدف کلی تأثیرگذاری بر کیفیت زندگی آنها و ساختن دوران پیری غنی و پر رفاه تری برای سالمندان میباشد. پس در صورت نیاز همین امروز با کارشناسان ما تماس گرفته و خود را از تجربیات انها بصورت کاملا رایگان برای تصمیم گیری و انتخاب بهتر بهره مند سازید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

17 − ده =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست