تماس
021-66582923
پرستار سالمندپرستاری در منزل

موسسه پرستاری نگهداری سالمند + کانال خدمات در منزل

کسی که دوستش دارید لایق بهترین هاست. امروزه موسسه پرستاری نگهداری سالمند با خدمات مراقبت در منزل یکی از راهکارهای رفع نیاز سالمندانی است که تمایل دارند در کنار خانواده و در خانه ای که سالهای جوانی خود را در آن گذرانده اند، به پایان خوش آمد بگویند.

شما می توانید از طریق انعقاد قرارداد با موسسات پرستاری نگهداری سالمند که خدمات و مراقبت های خانگی را ارائه می دهند و پرستاران، مددکاران و کارکنان آنها به خوبی برای این امر آموزش دیده اند، احتیاجات عزیزانتان را بطور تمام و کمال برآورده ساخته و آرامش، سلامتی و رفاه را به پاس زحماتشان در گذشته، به آنها هدیه دهید.

در این مقاله قصد داریم به موسسه پرستاری نگهداری سالمند و انواع خدمات ارائه شده در آنها بپردازیم اگر این موضوع چالشی است که در زندگی با آن مواجه هستید، توصیه می کنیم در ادامه همراه ما باشید.

موسسه پرستاری نگهداری سالمند

موسسه پرستاری نگهداری سالمند یک سیستم است که نه تنها امکان برخورداری از خدمات مراقبت طولانی مدت یا کوتاه مدت را با کیفیت بالا از طریق مدیریت سیستماتیک فراهم میسازد، بلکه افراد سالخورده را از بیماری‌های مختلف در معرض خطر بالا محافظت کرده و تا حد چشمگیری نرخ بستری را در بین سالمندان کاهش میدهد.

شما می توانید با تماس با یکی از موسسات پرستاری سالمندان و شرح وضعیت روحی و جسمی سالمند خود، مناسب‌ترین فرد را در اسرع وقت مطابق اصول و قواعد خانوادگی و چارچوب های مد نظرتان در کنار خود داشته باشید. البته در نظر داشته باشید که هنگام گزینش یکی از موسسات برای استخدام پرستار به برخورداری آن مرکز از مجوزهای قانونی از سازمان های مربوطه، امکان مصاحبه و مشاهده عملکرد پرستار به صورت آزمایشی، پاسخگویی و پشتیبانی ۲۴ ساعته و درصد رضایت مشتریانش توجه ویژه داشته باشد.

زیرا احترام گذاشتن به متقاضیان و در نظر گرفتن تسهیلات بیشتر، اعتبار بالا و سابقه کاری درخشان و موفق یک مرکز، خود گواه روشنی بر برخورداری آن مرکز از پرسنل با صلاحیت، ارتباطات موثر و ارائه خدمات با کیفیت و تابع برنامه‌های علمی و به روز بوده و تضمین کننده راحتی و آسایش برای شما و عزیزانتان می باشد.

خدمات ارائه شده در موسسات پرستاری نگهداری سالمند

شرح خدمات ارائه شده در خانه ی هر سالمند به منظور ارتقای سطح سلامتی جسمی و روحی سالمند و مطابق با توافقات انجام شده بین خانواده ها و کارشناسان مربوطه در دفاتر خدمات پرستاری، متناسب با ویژگی های فردی، انتظارات طرفین و نیازهای فیزیکی و عاطفی و اجتماعی سالمند در چارچوب علمی با رعایت موازین اخلاقی که اصلی ترین معیار در نگهداری از سالمندان میباشد بیان می گردد. اما به طور خلاصه خدمات ارائه شده در موسسه پرستاری نگهداری سالمند موارد زیر را شامل می شود.

  • رسیدگی به امور تغذیه ای سالمند که نقش کلیدی در بهبود سلامتی وی دارد چکاب علائم حیاتی روز ( تب، نبض و فشار خون )
  • پیگیری روند درمانی سالمند همانند نظارت بر مصرف داروها، تزریق یا سرم تراپی در صورت بیمار بودن توجه ویژه به حفظ بهداشت شخصی سالمند با هدف جلوگیری از عفونت و حادتر شدن وضعیت او
  • برقراری ارتباطی دوستانه با سالمند به منظور رفع نیازهای عاطفی و عدم مقاومت وی در انجام امور مراقبتی سنجش مناسب بودن فضای خانه سالمند و کنترل عوامل محیطی ( سر و صدا، دما و تهویه )
  • یاری کردن و تشویق سالمند برای تحرک به منظور گردش بیشتر خون در بدن ایمن ساختن محیط خانه با اقداماتی چون اطمینان از کافی بودن نور فضا، پوشاندن نقاط لغزنده خانه و دور کردن اشیا از سر راه سالمند با هدف جلوگیری از هرگونه آسیب به او

موسسه پرستاری نگهداری سالمند تهران

موسسات پرستاری نگهداری از سالمندان مراکزی هستند که با هدف رفع نیازهای سالمند در تمامی ابعاد و به حداکثر رساندن رضایت و بهبود کیفیت زندگی و راحت بیشتر او، بر روی سالمند و خانواده‌اش تمرکز کرده و با برنامه‌ریزی دقیق و اجرای آن توسط پرستارانی مجرب،کاربلد و آموزش دیده توانسته اند با کاهش بار ذهنی و مسئولیتی از روی دوش خانواده هایی که به علت دغدغه های کاری و یا دوری مسافت توان رسیدگی و نگهداری از سالمندشان را ندارند، نقش کلیدی در چشاندن آرامش و رفاه به قشر مسن و ارجمند جامعه ایفا نمایند.

اگر به دنبال یک موسسه پرستاری نگهداری سالمند معتبر در تهران هستید، آتیه پرستاران سلامت یکی از مراکز خوشنام و محبوب در این زمینه بوده که با شعار در خانه بمانید و سلامتی بگیرید، مدعی به میسر ساختن و دسترسی آسان به مراقبت‌های بهداشتی خانگی برای تمام مناطق تهران می باشد.

کارشناسان این مرکز در قدم اول با ارزیابی مناسب شرایط و محیط زندگی سالمند و انطباق خدمات با انتظارات خانواده ها، برنامه ی مراقبت خانگی از سالمند را به نحو احسن و تحت سرپرستی پرستاری که حامی بستگان سالمند نیز میباشد، هماهنگ و مدیریت می کنند تا سالمند و خانواده اش در سایه بهره گیری از خدمات با کیفیت آنها، کمترین فشار و آسیب را متحمل شده و فعال، خوشحال و امن باقی بمانند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

9 + 7 =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست