تماس
021-66582923
موسسه پرستاری و مراقبت از سالمند در منزل

موسسه پرستاری و مراقبت از سالمند در منزل

انجام خدمات ویژه برای نگهداری از سالمندان در منزل توسط موسسه پرستاری و مراقبت از سالمند باعث شده که سالمندان آرامش را در زندگی خود احساس کرده و همچنین حس سربار بودن در ذهن آنها پاک شود زیرا وقتی انسان به دوران سالمندی نزدیک می شود عمده ترین مشغله ی ذهنی آنها ایجاد مزاحمت برای دیگر اعضای خانواده می باشد که با ایجاد موسسه پرستاری سالمند در منزل این افکار منفی از ذهن سالمندان به کلی از بین رفته است.

موسسه پرستاری پرستاری مراقبت

موسسه پرستاری نگهداری سالمند از آن دسته از موسسات و ارگان ها می باشد که خدمات مراقبت و نگهداری را برای سالمندان عزیز ارائه می دهد. این موسسات با اشکال مختلفی فعالیت های خود را ارائه می دهند. به عنوان مثال خدمات به سالمندان در مکان های عمومی مانند خانه سالمندان و یا خدمات به سالمندان در منازل خود سالمندان می باشد. خدماتی که توسط پرستاران سالمند در مکان های عمومی ارائه می شود معمولا به صورت دسته جمعی می باشد و یک پرستار برای تعداد زیادی سالمند خدمات مراقبتی و نگهداری ارائه می دهد.

اما خدماتی که توسط این موسسات در منازل ارائه می شود دارای مزایای مناسب تر و بهتری نسبت به دیگر مکان ها می باشد. زیرا یک پرستار که در منزل فعالیت می کند به صورت تخصصی و ویژه به یک سالمند خدمات ارائه می دهد.

خدمات موسسه پرستاری مراقبت سالمند در منزل

موسسه پرستاری مراقبت سالمند خدمات ویژه ای در اختیار سالمندان قرار می دهند. شما می توانید از این موسسات بخواهید که خدمات زیر را برای سالمند شما ارائه دهند. این خدمات شامل

  • از موسسه می توانید بخواهید که از سالمند شما در منزل مراقبت و نگهداری کنند.
  • از موسسه می توانید درخواست کنید که سالمند شما را به گردش مثلا پارک ببرد
  • از موسسه می توانید بخواهید که پرستار چه نوع غذایی را برای سالمند شما درست کند و به او بدهد.
  • از موسسه می توانید بخواهید که پرستار در هفته چند روز سالمند شما را به حمام ببرد
  • از موسسه می توانید درخواست کنید که پرستار آنها به سالمند شما در رفتن به دستشویی کمک کند.
  • از موسسه می توانید درخواست کنید که اگر سالمند شما پوشک می شود پرستار هر چند ساعت پوشک سالمند شما را عوض کند.

راه های ارتباط با موسسه پرستاری نگهداری از سالمند ( شماره پرستار )

همانطور که در بالا دید تعریفی از موسسات پرستاری و خدمات آنها را برای شما شرح دادیم حال اگر نیاز به بهترین موسسه پرستاری سالمند در تهران هستید می توانید با در نظر گرفتن فاکتور های زیادی این موسسات را انتخاب نمایید. وقتی که موسسه مورد نظر خود را انتخاب کردید با کارشناسان آنها ارتباط گرفته و شرایط خانواده و سالمند خود را بیان می کنید این موسسات نیز با دادن شماره پرستار زمینه را برای آشنایی شما و پرستار فراهم می کنند.

استخدام در موسسه پرستاری نگهداری سالمند

شرایط جذب نیرو در موسسات پرستاری سالمند که دارای اعتبار هستند بسیار دشوار می باشد زیرا خانواده ها قرار است عزیزان خود را به دست این موسسات بسپارند پس این موسسات باید با ایجاد شرایط سخت گیرانه، بهترین پرستاران را استخدام کنند. مثلا یکی از گزینه های جذب پرستار داشتن گواهی عدم اعتیاد و همچنین داشتن سلامت جسمی و روحی می باشد.

از دیگر شرایط استخدام پرستاران سالمند داشتن تجربه بالا ، داشتن روحیه بالا، شاد بودن، قوی بودن، علاقه داشتن به خدمات رسانی به سالمندان و موارد دیگر می باشد. یکی از این موسسات پرستاری مراقبت از سالمند که در استان تهران فعالیت می کند آتیه پرستاران سلامت می باشد که با داشتن مدیری کارآمد و پر انرژی با نام سرکار خان چگینی توانسته درصد زیادی از سالمندان را تحت پوشش خود قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

2 × 5 =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - موسسه پرستاری و مراقبت از سالمند در منزل
فهرست