نگهداری از سالمند در منزل به صورت شبانه روزی

پرستار سالمند
بدون دیدگاه

نگهداری از سالمندان

نگهداری از سالمند در منزل به صورت شبانه روزی

مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل : همانطور که می دانید وقتی انسان به سن سالمندی می رسد از لحاظ جسمی و حتی از لجاظ روحی تضعیف می شود، پس باید مورد حمایت قرار بگیرند  تا حس استقلال طلبی خود را حفظ کرده و ادامه ی زندگی خود را با روحیه ی بالا سپری کنند. اما این حمایت را چه کسی باید انجام دهد؟ یا چه کسی می تواند نگهداری از سالمندان در منزل را برعهده بگیرید؟

در گذشته های نه چندان دور اطرافیان سالمند، وظیفه ی مراقبت از سالمند در منزل را برعهده داشتند. اما امروزه به دلیل مشکلات و مشغله های کاری و بیشتر بخاطر جمعیت کم خانواده ها ( داشتن یک یا دو فرزند )، مراقبت از سالمندان بسیار مشکل شده است.

مراقبت از سالمندان سالم و بیمار در منزل

حتی بسیاری از سالمندان هستند که فرزندان آنها به دلایل شغلی، مجبور هستند به شهرهای دیگر کوچ کنند. درنتجه سالمند تک و تنها در خانه می ماند و مجبور است ادامه ی زندگی خود را با تلخی سپری کند. (واقعا دردناک می باشد)

اما گروه دیگری هستند که فرزندان آنها صبح تا غروب سر کار هستند و یا شیفت شب کار می کنند . در این فاصله که کسی در منزل نیست چه کسی از سالمند مراقبت و نگهداری می کند؟ آیا سالمند شما وقتی که تنها است می تواند از خودش مراقبت کند؟

حال اگر سالمندان شما بیمار و در خانه تنها باشند چه راهکاری  را در نظر گرفته اید؟

اینها مشکلاتی هستند که خانواده ها با آن روبرو هستند.

وجود یک مراقب در منزل می تواند این مشکلات را به راحتی برطرف کند. خانواده ها با داشتن یک مراقب و نگهدار در منزل می توانند با خیال راحت به کارهای روزمره خود برسند.

مراقبت از سالمندان در منزل

از چه طریق می توان مراقب، برای نگهداری از سالمند در منزل پیدا کرد ؟

خانواده ها می توانند از موسسه های خدمات پرستاری در منزل درخواست  مراقب برای سالمند خود کنند . موسسه آتیه پرستاران سلامت که یکی از این موسسات  می باشد دارای خدماتی همچون پرستاری از سالمند در منزل ، پرستاری از بیمار در منزل ، پرستاری از  کودک در منزل می باشد . این خدمات به صورت شبانه روزی ، روزانه ، مقطعی و شبانه می باشد.

خدمات نگهداری از سالمند در منزل

خدمات مراقب برای نگهداری از سالمندان در منزل

 • مراقبت کامل از سالمند در منزل
 • تغذیه سالمند
 • دادن داروهای سالمند سر وقت
 • بردن سالمند به حمام و دستشویی
 • عوض کردن پوشک سالمند
 • مراقبت از سالمندانی که بیمار هستند
 • پر کردن اوقات فراغت سالمند
 • بردن سالمند به گردش و تفریح
 • نظافت منزل
 • خرید منزل
 • شستن لباس های سالمند
 • درست کردن غذا برای خانواده ی سالمند

اعزام مراقب برای نگهداری از سالمندان در منزل

خدمات پرستاری در منزل موسسه آتیه پرستاران سلامت که یک موسسه با سابقه ی چند دهه فعالیت در مراقبت از سالمند می باشد، آماده ی انجام کلیه ی امور منزل برای سالمندان به صورت شبانه روزی می باشد . این موسسه خدمات دیگری مانند پرستار سالمند ، پرستار بیمار ، پرستار کودک را به خانواده های محترم ارائه می دهد. شما می توانید برای درخواست مراقب و پرستار با کارشناسان ما که به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما هستند تماس حاصل نمایید.

, ,

پست های مرتبط

نتیجه ای پیدا نشد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دو × پنج =

فهرست