هدیه زمان! نگهداری از کودک و مراقبت از نوزاد

پرستار کودک
بدون دیدگاه

نگهداری از کودک در منزل و مراقبت از نوزاد در خانه

مراقبت و نگهداری از کودک در منزل

 “موسسه آتیه پرستاران سلامت” با مراقبت از کودک شما و استخدام پرستاران متخصص و حرفه ای و با نگهداری از  کودک شما زمان را به شما هدیه می کنند.

مراقبت کودکان خود را به ما بسپارید و با آسودگی خاطر به کارخود برسید، تمامی پرستاران ما معتمد و با تجربه هستند و آرامش خاطر شما برای ما بسیار مهم است و کودکان شما همانند خانه خودشان راحت و شاد هستند .

فواید یک پرستار حرفه‌ای : 

می توانید زمان بیشتری در روز داشته باشید.

هرکسی بر اساس مشغله هایی که دارد ممکن است زمان کمی داشته باشد.

می توانید با استخدام پرستار در منزل در حالی که کودک شما در منزل شما به خوبی مراقبت می شود زمان بخرید و به کار های خود بپردازید.

نیازی نیست که کودک خود را به مهد کودک شلوغ و یا مراکز دیگر بسپارید، با داشتن یک برنامه انعطاف پذیر شما به خودتان این فرصت را می دهید که بتوانید زمان استراحت بیشتری داشته باشید به سفر بروید در حالی که کودک شما با سبک زندگی و مراقبت هایی که شایسته است در حال نگهداری می باشد.

گاهی ممکن است لازم داشته باشید تا یک شب زیبا با همسر خود در خارج از منزل داشته باشد، پرستاران کودک ما این اجازه را به شما  می دهند که بتوانید با خیال آسوده منزل را ترک کنید و به گردش و یا جشن خود برسید.

امورات روزمره

بسیاری از پدر مادر های جدید در چند ماه اول بسیار دچار چالش و مشکلاتی هستند.

کودک شما به به قدری نیاز به توجه  و زمان دارد که زمانی برای انجام دیگر امورات زندگی مانند گذراندن زمان با همسرتان و یا کودکان دیگر خود و یا دوستانتان را ندارد.

حتی اگر پدر و مادر جدید نیستید یک پرستار کودک برای گذراندن وقت اضافی با همسر و یا دیگر کودکان به شما کمک می‌کند.

آسوده خاطر بودن از منزل

همه ما ترجیح می‌دهیم در خانه باشیم. بچه‌های شما هم همین احساس را دارند

زمانی که لازم باشد منزل را ترک کنید! ، داشتن یک پرستار کودک حرفه‌ای به کودکان شما اجازه می‌دهد که در آسایش و امنیت منزل خود بمانند، همچنان به بازی با اسباب بازی های خود بپردازند حتی اگر به دور از پدر و مادر خود باشند.

نگهداری از نوزاد در منزل

چند نکته مهم راجعب نگهداری کودک در منزل را فراموش نکنید!

پرستاران رسمی ما اهمیت تفریح و تعامل  با کودکان خودرا می دانند و  شرایط را برای رشد فکری فرزندان شما فراهم می کنند.

تمام پرستاران کودک ما دارای حداقل 3 سال سابقه کار حرفه ای می باشند و بنابراین شما می‌توانید مطمئن باشید که آن‌ها در حالی که دور هستید.

مراقبت از کودکان شما.

پانسمان و یا لباس پوشاندن کودکان

تقویت ذهنی و خلاقیت کودکان

آموزش خواندن و نوشتن و کمک به حل تکالیف ایشان

بطری شیر را برای تغذه کودک آماده می کند

برای خودتان زمان بگذارید، به کار های روزانه خود برسید درحالی که از داشتن یک نوزاد جدید لذت می برید برای نگهداری از کودک خود کمک داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه ما می توانید با شماره های تماس ما در ارتباط باشید.

ارائه خدمات نگهداری از کودک در منزل به صورت شبانه روزی ، روزانه

موسسه آتیه پرستاران سلامت

آتیه پرستاران سلامت ارائه خدمات پرستاری در منزل خدمات در منزل خدمات مراقبتی و پرستاری خدمات موسسه پرستاری خدمات نگهداری در منزل خدمات پرستار بیمار در منزل خدمات پرستار سالمند خدمات پرستاری خدمات پرستاری بیمار خدمات پرستاری تهران خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری سالمند خدمات پرستاری کودک مراقبت از بیماران مراقبت از بیمار در منزل مراقبت از سالمند مراقبت از سالمند در خانه مراقبت از کودک مراقبت از کودک در منزل نگهداری از سالمند نگهداری از سالمند در منزل نگهداری از کودک در منزل نگهداری سالمند نگهداری سالمند در منزل پرستار بیمار پرستار بیمار در بیمارستان پرستار بیمار در منزل پرستار در منزل پرستار سالمند پرستار سالمند بیمار پرستار سالمند تهران پرستار سالمند در تهران پرستار سالمند در منزل پرستار سالمند در منزل تهران پرستار کودک پرستار کودک تهران پرستار کودک در تهران پرستار کودک در منزل پرستاری از سالمند پرستاری از سالمند در منزل پرستاری در منزل پرستاری سالمند پرستاری سالمندان پرستاری سالمند در منزل

, ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هجده − شش =

فهرست