نگهداری و پرستاری از سالمند در تهران و اعزام استانی مراقب

پرستار بیمار, پرستار سالمند, پرستار منزل
بدون دیدگاه

پرستاری از سالمندان در تهران

پرستاری از سالمند در تهران که یک شهر پر جمعیتی می باشد بسیار دشوار تر از شهرهای دیگر می باشد. یک سالمند برای اینکه کارهای روزمره خود را انجام دهد واقعا باید سختی های زیادی در این شهر متحمل شود مخصوصا وقتی که برای انجام کاری های خود بخواهد به بیرون از خانه  برود .

وجود ترافیک ، سر و صدا ، آلودگی ناشی از دود ماشین ها و هزاران دلیل دیگر که بهداشت و سلامتی سالمندان (Elderly health) را به خطر می اندازد بسیار درد آور است. حال بدتر از آن این است که سالمندانی هستند که کسالت دارند و بیمار هستند و برای گرفتن دارو و تزریقات و موارد دیگر باید به بیرون از خانه بروند و کلی مسافت را در گرما و سرما برای انجام این موارد طی کنند.

مواردی که ذکر شد کوچکترین مشکلاتی هستند که یک سالمند در تهران باید تحمل کند . اما برای حل این مشکلات راه حل هایی وجود دارد آن هم با داشتن پرستار در منزل .

تفاوت پرستار سالمند و مراقب سالمند

نیاز به مراقب سالمند دارید یا پرستار سالمند؟

پرستار سالمند امور درمانی سالمند را برعهده دارد ولی مراقب سالمند امور مراقبتی و نگهداری سالمند را برعهده دارد.

مراقب سالمند در منزل می تواند کلیه ی امور شخصی سالمند در داخل خانه و بیرون از خانه را برای سالمند انجام دهد. اما اگر سالمند بیمار باشد پرستار سالمند می تواند کارهای درمانی را برای سالمند انجام دهد .

همچنین پرستار می تواند امور منزل را در کنار خدمات درمانی برای سالمند انجام دهد. اما مراقب سالمند فقط کارهای امور منزل و بیرون را می تواند انجام دهد و نمی تواند امور درمانی سالمند مانند تزریقات ، سونداژ ، انواع پانسمان ها و … را انجام دهد .

در هر صورت داشتن یک پرستار سالمند در منزل یا داشتن یک مراقب سالمند در منزل تاثیر زیادی بر سلامتی سالمندان دارد .

وظایف پرستاری از سالمند در تهران

وظایف مراقبت و  پرستاری از سالمند در تهران :

 • مراقب سالمند در تهران : انجام امور منزل و بیرون منزل برای سالمند توسط مراقب سالمند ( آشپزی ، نظافت منزل ، نظافت شخصی سالمند . خرید خانه ، انجام امور اداری سالمند ، گرفتن دارو برای سالمند ، بردن سالمند به گردش ، عوض کردن پوشک سالمند ، مراقبت از سالمندان آلزایمری و مواردی از این قبیل).
 • پرستار سالمند در تهران : انجام امور درمانی و پزشکی سالمند توسط پرستار سالمند ( انجام انواع تزریقات ، انجام انواع سونداژها ، پانسمان کلیه ی زخم ها ،شستشوی زخم بستر ، پرستاری از سالمندانی که دارای بیماری خاص  هستند.)

هزینه های پرستاری سالمند در تهران:

هرینه های پرستار در تهران بستگی به شرایط سالمند و شرایط خانواده ی سالمند دارد . ما به صورت کلی قیمت پرستار سالمند در منزل را برای شما عزیزان مطرح می نماییم.

هزینه مراقب سالمند در منزل تهران :

 • سالمند سالم شبانه روزی: انجام امور منزل ، امور نظافت  از 2/000/000 به بالا
 • سالمند بیمار شبانه روزی: مراقبت از سالمندان پوشکی ، آلزایمری ، پارکینسون و …  از 2/500/000 به بالا
 • سالمند سالم روزانه 8 ساعت کاری : انجام امور منزل ، امور نظافت از 1/500/000 تا 2/000/000
 • سالمند بیمار روزانه 8 ساعت کاری : از 2/000/000 تا 2/500/000
 • سالمند سالم شیفت شب 12 ساعت کاری : از 1/200/000 به بالا
 • سالمند بیمار شیفت شب 12 ساعت کاری : از 1/500/000 به بالا

هزینه پرستاری از سالمند در تهران (تخصصی کارها ) :

 • شبانه روزی از 3/500/000 به بالا
 • روزانه از 3/000/000 به بالا
 • شیفت شب از 2/500/000 به بالا

مراقبت از بیمار سکته مغزی

درخواست پرستاری از سالمند :

اگر می خواهید از خدمات پرستاری از سالمند در تهران استفاده کنید می توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان موسسه آتیه پرستاران سلامت نسبت به استخدام پرستار سالمند خود اقدامات لازم را انجام دهید. شرایط این موسسه برای رفاه حال خانواده های عزیز به گونه ای می باشد که قبل از قرارداد با کارفرمایان عزیز ، پرستار سالمند به مدت 24 تا 48 ساعت به صورت آزمایشی شروع به خدمات رسانی به سالمند شما می کند و در صورت رضایت از عملکرد پرستار با او قرارداد بسته می شود.

, , , , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

14 + 11 =

فهرست