تماس
021-66582923
پرستار سالمندپرستاری در منزل

همدم سالمند خانم و آقا در منزل تهران

همدم سالمند در منزل تهران در حقیقت ماموریتی است که با هدف ایجاد یک مشارکت قابل اعتماد و مراقبت همراه که بتواند نه تنها رفاه جسمی، بلکه رضایت عاطفی را برای سالمندان برآورده سازد به اجرا درآمده تا در آن لحظاتی که عزیزان سالمند شما نیاز به حمایت، مراقبت و همراهی دلپذیر دارند، با بهره گیری از یک همراه سالمند آگاه و خوش قلب که آماده ی پشتیبانی لازم ( متناسب با زمان درخواستیتان بصورت پاره وقت یا تمام وقت ) برای ایجاد فضایی صمیمی و ارایه ی سرگرمی های فعال میباشد، به سالمندانتان فرصت بدهید تا از زندگی کامل، مستقل و راحت در خانه ی خود لذت ببرند.

در این مقاله تمرکز ما بر روی مقوله ی همدم سالمند و خدمات ارایه شده توسط وی میباشد، اگر شما نیز به دنبال یک سرویس همدم برای عزیز گرانقدرتان میباشید در ادامه در کنار ما بمانید.

همدم سالمند در منزل چیست

همدم سالمند در منزل تهران سرویسی ویژه و منحصربفرد برای بسیاری از افراد مسنی است که دامنه علایق و درجه اجتماعی شدن آنها با افزایش سن کاهش یافته و به مرور خلق و خوی افسردگی در آنان پدیدار گردیده.

در حقیقت پرستار همدم سالمند به افراد مسن کمک می کند تا با این وضعیت راحتتر کنار آمده و در زمانهایی که فرزندانشان بعلت مشغله های کاری یا شخصی فرصت حضور مستمر در کنار آنها را ندارند، از مصاحبت فردی مهربان و دلسوز بهره مند باشند.

آتیه پرستاران سلامت دارای یک تیم اختصاصی است که با کیفیت ترین خدمات پرستاری از سالمند و مراقبت های همراهی را در منزل به افراد در هر سنی ارائه می کند. ما تیمی داریم که مخصوصاً برای مراقبت از سالمندان در خانه هایشان آموزش دیده اند. هدف ما در مراقبت از سالمندان در این موسسه این است که به مردم کمک کنیم تا کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند، آنها را قادر به زندگی مستقل تر کنیم و به سالمندان اجازه دهیم به جای ماندن در سرای سالمندان در خانه هایشان راحت و دلخوش باقی بمانند.

خدمات پرستاری همدم

خدمات پرستاری همدم در منزل تهران را نمی توان تنها در انجام برخی از فعالیت ها خلاصه نمود بلکه این خدمت مهم، شامل مسئولیت ها و مهارت های گسترده ای در قبال سالمندان از جمله همدلی، همراهی، صبر و توانایی برقراری ارتباط قوی با ایجاد یک فضای مثبت و خوشایند برای درک بهتر نیازهای سالمند و سازگاری با آنها میباشد تا با حاکم سازی شرایط ایده ال، مراقب به پیاده سازی خدمات زیر بپردازد.

  • نظارت و پایش وضعیت سلامت : اندازه گیری فشار خون، نبض، قند خون، توزیع داروها و نظارت بر مصرف انها
  • توجه به مصرف به موقعه ی وعده ها و میان وعده های غذایی سالم با هدف حفظ و ارتقای سطح سلامت جسمی سالمندان
  • همراهی سالمند در امورات نظافتی در راستای حفظ بهداشت شخصی
  • تعیین وقت ملاقات با متخصصان مورد نیاز در جهت ثبات وضعیت سلامت جسم و روان سالمند
  • سازماندهی فعالیت های اوقات فراغت براساس سرگرمی های مشتری یا ترجیحات قبلی ( پیاده روی، خواندن اواز، کتاب خوانی، نقاشی، پرورش گل، باغبانی و غیره )
  • ارایه حمایت عاطفی، توجه و ایجاد حس مورد توجه و مفید بودن
  • کمک های خانگی در اطراف خانه: پخت و پز و گرم کردن غذا، شستن ظروف، بیرون آوردن زباله، تهویه ی هوا

همدم سالمند شبانه روزی

گاهی اوقات بستگان می فهمند که عزیزان سالخورده آنها هنوز کاملاً مستقل است و تنها در برخی لحظات خاص مانند آماده کردن غذا ، پیاده روی و یا چکاب علایم حیاتی به کمک نیاز دارد. اما این وضعیت برای همه ی سالمندان یکسان نیست دسته ای دیگر از آنها در کمال برخورداری از سلامت نسبی، همچنان از تنها ماندن درخانه و سرگیجه هنگام راه رفتن یا افتادن در حین انجام امورات روزمره می ترسند، در چنین مواقعی، گزینه ی دعوت از همدم سالمند شبانه روزی بهترین راهکار ممکن برای کنترل اوضاع است تا به راحتی مسولیت نظارت و مراقبت از سالمند خود را بصورت 24 ساعته و در تمامی اوقات به او بسپارید و با فراهم سازی آسایش و حمایت مورد نیاز سالمند، استرس و اضطراب را از خانوادیتان دور سازید

همدم سالمند خانم

گزینش صحیح یک همراه و پذیرش عمیق آن توسط سالمند گام مهمی است که وجود هر دوجنس آقا و خانم را در این حیطه و در نقش همدم سالمند در منزل، آلزامی میدارد. انتخاب همدم خانم برای سالمند خانم، توانایی آنها را برای همدلی، ارتباط بهتر و تمایل به انطباق با الزامات منحصر به فرد بانوان افزایش داده و بدلیل سلایق، نظرات، درک متقابل و نیازهای مشترک، پشتوانه ی قابل اعتمادتری برای سالمندان خانمی که به همدم نیاز دارند محسوب میشود.

برای شروع جستجوی یک همدم خانم، تنها کافی است با یکی از نمایندگان ما در آتیه پرستاران سلامت تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق وب سایت اختصاصی این شرکت ارسال کنید، کارشناسان دلسوز ما با شما تماس خواهند گرفت تا برنامه، شرایط کاری و خواسته های شما را در حین انتخاب روشن نموده و پس از تکمیل اطلاعات، در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد دستیابی به لیستی از مشخصات مناسب ترین مراقبین برای سالمندتان خواهید بود که این امر انتخاب مراقب را برایتان بطور قابل توجهی آسان مینماید.

همدم سالمند آقا

انتخاب همدم آقا برای سالمندان آقا در حقیقت یک رویکرد شخصی و منعطف است که در صورت لزوم و تمایل سالمند قابل اجرا میباشد. مراقبانی که در نقش همدم آقا به ایفای نقش میپردازند در حقیقت پرستارانی مهربان، کاردان، توانمند و واجد شرایط بوده که بمنظور حمایت، همصحبتی و برقراری ارتباطی دوستانه به خانه ی سالمندان آقا اعزام میگردند.

این مراقبان برای رفع بهتر نیازهای حمایتی وعاطفی خاص سالمندان با همکاری خانواده ها، یک برنامه مراقبت شخصی برای سالمند ایجاد میکنند و متناسب با سلامت و ویژگی های مورد نیاز سالمندان، مهارت های ارتباطی آنان، تکنیک های مختلفی را بکار میبندند تا سالمندان آقا در سایه ی پشتیبانی یک همدم آقا که بلحاظ شخصیتی به آنها نزدیکتر بوده و سازگاری بیشتری دارد، خانه ی کسل و بی روح خود را به محیطی دنج و راحت برای یک زندگی کامل و شیرین تبدیل نمایند. پس وقت را تلف نکرده و موکدا همین امروز برای یافتن یک همراه و همدم سالمند در منزل برای عزیزتان درخواست بدهید تا شاهد تحولات مثبت در زندگی انان باشید.

انتخاب همدم سالمند در منزل تهران

در هنگام انتخاب همدم سالمند در منزل از آتیه پرستاران سلامت، در قدم اول مدیران این مرکز به سازگاری روانی مراقب با سالمند و در مرحله ی دوم به تجربه و طول مدت خدمت پرستار انتخابی توجه می کنند زیرا از روی تجربه می توان گفت پذیرفت و برقراری ارتباط بین سالمند و مراقب همیشه بلافاصله اتفاق نیوفتاده و گاها بسیاری از افراد مسن در ابتدا قاطعانه از مراجعه کسی به آنها امتناع می‌کنند به همین دلیل انتخاب ایمن و هوشمندانه ی مراقب در این مورد خاص ( همدم و همراه سالمند ) از اهمیت بیشتری در مقایسه با سایر موارد مراقبتی برخوردار است.

زیرا دریافت کمک بدون برقراری روابط عاطفی اگرچه بظاهر نیاز جسمی سالمند را برآورده میسازد، اما به کیفیت زندگی سالمند آسیب می‌ رساند. با استفاده از خدمات همدم سالمند در موسسه ی ما، شما میتوانید ثبات مالی، امنیت و ایمنی شخصی، مراقبت های بهداشتی، سلامت روانی و خودشکوفایی بطور کامل و بصورت همزمان دریافت و آرامش و رفاه را احساس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دوازده − شش =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست