پرستاری از بیمار شما در منزل

پرستار بیمار
بدون دیدگاه

پرستاری از بیمار شما در منزل و همچنین همراهی بیمار شما در بیمارستان با پرستاران و مراقبین حرفه ای و متخصص

” پرستاری از بیمار در منزل “ با صنعتی شدن جامعه ی امروزی و تاثیر آن بر تغذیه انسان ها از جمله اورگانیک نبودن تغذیه و خوراک، سلامتی انسانها دچار چالشهایی شده است . در این میان پرستاری از بیمار به یک نیاز ضروری تبدیل شده و جوامع بشریت را درگیر خود کرده است . چگونگی مقابله با این مسائل خود امری مهم بوده که در عرصه خدماتی و مراقبتی جزو مهمترین و حساس ترین کارها محسوب می شود .

در گیری های کاری و مشاغل افراد خانواده باعث شده است که در امور رسیدگی به بیمارانشان دچار اختلال شده و به معضلی برای آنها تبدیل شده است . موسسه آتیه پرستاران سلامت با در خدمت داشتن نیروهای کارآمد و کاردان و با علم روز دنیا آمادگی دارد تا شما عزیزان را در این راستا حمایت کند همچنین جزو وظایف خویش می داند که بتواند قدمی کوچک در راستای خدمت رسانی به شما بردارد .

دقیق و منضبط بودن ، درایت و ثبات همراه با علم مربوطه جزو خصوصیات نیروهای ماست تا بتواند از دغدغه های شما کاسته و در خدمت رسانی به شما عزیزان یارو همراه شما باشد .

پرستاری از بیمار شما در منزل

تخصص نیروهای ما در پرستاری از بیمار شما :

وقتی که بیماری در خانه وجود دارد و علیرغم درد و ناخوشایندی بیمار ، خانواده نیز درگیر شده و احساس آرامش را از آنهاگرفته میشود . ما در تلاشیم که با صمیمیت و احساس مسئولیت این خود درگیری در درون شما را حل کنیم تا بتوانید به کارهای روزمره و امور کاری خود رسیدگی کنید . پرستاری از بیمار جزو کارهایی هست که باید هم احساس ناخوشایندی را از بیمار و خانواده عزیز آنها گرفته و هم به سلامت و بهبودی بیمار کمک شود .

خدماتی که ما در عرصه خفاظت از بیماران عزیز برای شما حاصل می کنیم باعث خواهد شد که بتوانیم عهد به انسان دوستی و انسانیت را به جا آوریم و خود را در این امر دخیل و مسئول بدانیم .

آرامش و امنیت خانواده ، آرامش و امنیت جامعه است :

مراقبی که وظیفه ی پرستاری از بیما شما را بر عهده دارد باید به تمام اصول و شرایطی که در کنار خانواده وجود دارد واقف بوده و خانواده را جزو خانواده خود بداند تا آرامش را به آنها بازگرداند . وقتی حرف از پرستار بیمار می شود فقط منظور ارائه خدمات درمانی نمی باشد بلکه باید یک نیروی خوب و مسئولیت پذیر بوده و هم امنیت بیمار را فراهم کند و هم خانواده را مورد رضایت قرار دهد.

ما با در نظر گرفتن فرهنگ و شناخت جامعه ایرانی این بستر را فراهم کرده ایم تا شما عزیزان را در عرصه خدمات مراقبتی و پرستاری راضی نگه داشته که این جزو اولویت های ماست .

پرستاری از بیماران بستری شده

مراقبت و پرستار از بیماران بستری شده در منزل با ارائه کلیه ی خدمات پرستاری و مراقبتی

خدمات پرستاری از بیمار:

چگونگی ارائه خدمات به منظور پرستاری از بیمار شما بسیار تاثیر گذار است در روند بهبودی آنها . نحوه ی نگرش و کار پرستاران شرکت آتیه پرستاران سلامت به گونه ای هست که فقط مخصوص نگهداری نبوده و می تواند با انگیزش در بیماران و خانواده بیمار به این روند بهبودی سرعت ببخشد . موارد دیگری از خدمات پرستاران شامل حرکت درمانی ، شستشو و نظافت و حتی مسائل روانشناسی بوده که در این راستا خدماتی که ما به شما عزیزان ارائه می دهیم کاملا تخصصی و علمی بوده تا شما این احساس رضایت و خرسندی را داشته باشید.

تاثیر برخورد با بیمار در سرعت بخشیدن به روند بهبودی آن :

چگونگی برخورد همراه با پرستاری از بیماران همیشه از اولویتهای ما بوده که سعی داشته ایم آن را به نحود احسنت و به صورت روانشناسی انجام دهیم . یک پرستار خوب و کاردان باید به این امر واقف باشد و آموزشهای لازم را دیده تا وقتی که بیماری ناخوش احوال است و دچار دگرگونی در روحیه و روان خود شده است ، بتواند این احساس را به حس خوب و خوشایندی تبدیل کند و آرامش به آنها برگردانده شود . این وظایف ماست که در قبال مسئولیتی که برای عزیزان شما داریم تمام شرایط را برای بهبودی زودتر و بهتر شدن سلامتی عزیزان شما فراهم کنیم .

ارائه کلیه ی خدمات مراقبت و پرستاری از بیماران شما در منزل و اعزام همراه بیمار در بیمارستان

موسسه آتیه پرستاران سلامت
, , , , ,

پست های مرتبط

پرستار-منزل
پرستار منزل

پرستار منزل

0
اعزام پرستار منزل برای مراقبت و پرستاری از سالمند ، بیمار و کودک اعزام پرستار منزل به تمام نقاط تهران…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هشت − 5 =

فهرست