تماس
021-66582923
پرستار سالمندپرستاری در منزل

پرستاری از سالمند در بالاشهر تهران – خدمات نگهداری

امروزه بسیاری از خانواده ها به پرستاری از سالمند در بالاشهر تهران نیاز دارند این خانواده ها به دنبال فردی هستند که بتواند به خوبی و مثل اعضای خانواده از سالمندشان مراقبت و نگهداری کنند. اما آیا خدمات پرستاری در منزل می تواند به خوبی از سالمندان شما حمایت های مراقبتی کند؟ آیا سالمندان این خدمات را دوست دارند و یا اینکه تمایل دارند در مکان های دیگری مانند خانه سالمندان تحت مراقبت و نگهداری قرار بگیرند؟ برای رسیدن به جواب این سوالات پیشنهاد می شود تا پایان ما را همراهی نمایید.

پرستاری از سالمند در بالاشهر تهران

امروزه بیشتر سالمندان حس بدی نسبت به مراکز نگهداری مانند خانه سالمندان دارند چون دوست دارند در خانه خودشان از آنها مراقبت و پرستاری شود. اما خانواده ها نمی توانند از سالمندشان در خانه مراقبت کنند زیرا همه اعضا یا شاغل هستند و یا اینکه در جایی دیگر در شهر و یا شهرهای دیگر زندگی می کنند اما باید بگوییم یک راه حل مناسب وجود دارد و آن هم استفاده از مراکز پرستاری از سالمند در بالاشهر تهران می باشد.

البته بسیاری از خانواده ها به دلایل دیگری مانند ناتوانی در مراقبت از سالمندشان دست به استخدام پرستار در خانه می زنند مثلا مراقبت از سالمندان آلزایمری بسیار مشکل می باشد که خانواده ها در مواقعی در مراقبت از آنها کم می آورند که بهترین راه حل را کمک از پرستار سالمند در منزل می دانند.

خدمات پرستاری از سالمند در بالاشهر تهران

خدمات پرستاری از سالمندان در بالاشهر تهران شامل شاخه های متفاوتی مانند خدمات پزشکی ، خدمات مراقبتی و خدمات امور منزل می باشد اما به طور کلی این خدمات شامل:

  • پرستاری و مراقبت کردن از سالمندان در خانه خودشان
  • کمک خانگی به پخت و پز ، مرتب کردن ، تمیز کردن و شستشوی لباس های سالمند
  • فعالیت های اوقات فراغت مانند پیاده روی ، رفتن به تئاتر و سینما، ملاقات با دوستان و آشنایان
  • همراهی کردن سالمند برای رفتن به دکتر و درمانگان

هزینه نگهداری از سالمند در منزل بالای شهر تهران

امروزه هزینه ها در مراقبت از سالمندان به دلیل مشکلات اقتصادی برای خانواده ها و سالمندان بسیار مشکل می باشد. اما با اینحال مراقبت و پرستاری در خانه به نسبت جاهای دیگر مانند خانه سالمندان به صرفه تر و معقول تر می باشد.

اما می توان کاری کرد که هزینه ها را به حداقل رساند مثلا شما می توانید به جای استخدام یک پرستار حرفه ای و تخصصی از یک مراقب ساده استفاده نمایید. این مراقبت می تواند در انجام امور روزمره به سالمند کمک کند و در مواقعی که سالمند نیاز به مراقبت های درمانی داشته باشد در آن مواقع پرستار ساده می تواند سالمند شما را به درمانگاه یا نزد پزشک ببرد و یا اینکه در این حالت از یک پرستار تخصصی به صورت ساعتی استخدام کنید. با این حال شما می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید. چون استخدام یک پرستار تخصصی به صورت ماهیانه شامل هزینه های بالایی می باشد.

راه های استخدام پرستار سالمند در منزل در بالا شهر تهران

امروزه شرکت های زیادی وجود دارند که خدمات به سالمندان بالاشهر تهران ارائه می دهند یکی از این شرکت ها آتیه پرستاران سلامت می باشد که با سابقه ی بیش از دو دهه با افتخار توانسته به سالمندان زیادی در بالا شهر تهران خدمات رسانی نماید. شما نیز اگر از نعمت سالمند در منزل خود بهره می برید می توانید برای استخدام پرستار سالمند از موسسه ما استفاده نمایید.

موسسه آتیه پرستاران سلامت شرایط سالمند شما سنجیده و طبق شرایط این سالمندان، بهترین پرستار که هم به محل بالاشهر تهران نزدیک باشد و هم سابقه درخشانی در مراقبت از سالمندان را داشته باشد برای شما رزرو می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج × 4 =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست