تماس
021-66582923

شرکت خدمات پرستاری سالمند

پرستار سالمند, پرستار منزل
بدون دیدگاه
شرکت خدمات پرستاری سالمند

ارائه بهترین خدمات پرستاری در منزل در با سابقه ترین شرکت خدمات پرستاری سالمند . این شرکت خدمات خود را به صورت شبانه روزی و روزانه به مددجویان ارائه می دهد. شما می توانید با استفاده از این خدمات ، آرامش را به سالمند و خانواده خود بیاورید . در ادامه شما را بیشتر با این خدمات آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

شغل پرستاری سالمند در منزل

پرستاری سالمند شغلی طاقت فرسا می باشد و افرادی که به این شغل مشغول هستند حتما باید صبور و با روحیه باشند . همانطور که می دانید در طول تاریخ شرایط اجتماعی و سلامت جمعیت روز به روز رو به بهبودی پیش رفته است .

این شرایط باعث کاهش مرگ و میرها و افزایش میزان باروری شده است که میزان افزایش امید به زندگی را نشان می دهد . اما با این وجود شرایط دیگری برای سالمندان بوجود آمده است مانند شرایط مزمن و سایر سندروم های سالمندان. با این شرایطی که امروزه در دنیا پیش آمده است ، فعالیت شرکت خدمات پرستاری سالمند  با چالش های بزرگی روبرو شده است .

روشهای خدمات رسانی به سالمندان در منزل

معمولا مراقبت های سنتی از سالمندان بر عهده ی اعضای خانواده می باشد . اما در جوامع مدرن این مراقبت ها بر عهده دولت و یا شرکت خدمات پرستاری سالمند می باشد. شاید دلیل این تغییرات کاهش جمعیت خانواده ، پراکندگی جغرافیایی اعضای خانواده و غیره باشد. این پراکندگی معمولا از کشورهای اروپایی و آمریکایی شروع شده و امروزه در کشورهای آسیایی نیز گسترش پیدا کرده است .

در کشورهای توسعه یافته خدمات مراقبت و نگهداری از سالمندان به صورت برنامه ریزی شده و علمی پیش می رود . مثلا فردی که وظیفه ی مراقبت سالمند را برعهده دارد کاملا به کار خود مسلط بوده و آموزشها و دوره های لازم را گذرانده است و این امر باعث بالا رفتن اعتماد خانواده ها به این موسسات می شود .

فردی که وظیفه ی مراقبت از سالمند را برعهده دارد باید شناخت کافی و تخصص بالایی در مورد سالمندان داشته باشد. همانطور که می دانید در کشورمان جمعیت سالمندان رو به افزایش می باشد و این مطلبد که مراقبت از این افراد باید مورد توجه قرار بگیرد .

امروزه با تغیر زندگی در جامعه سنتی به صنعتی و بالا رفتن مشغله ی کاری افراد ، دیگر خانواده ها وقت کافی برای مراقبت از سالمند خود را ندارند در نتیجه موسساتی در قالب خدمات پرستاری سالمند در منزل تاسیس شده اند که می توانند کمک بسیاری به خانواده ها در این زمینه نمایند .

پرستاری سالمند در خانه

پیشرفت یک جامعه مدیون تجربیات سالمندان می باشد پس بیایید قدرشان را بدانیم و با جان و دل از آنها مراقبت کنیم.

مهمترین خدماتی که توسط شرکت خدمات پرستاری سالمند ارائه می شود:

معمولا خدماتی که مراقب ها ارائه می دهند به شرایط سالمند بستگی دارد که باید آنها را به خوبی ارائه دهند که این خدمات مربوط به سلامتی سالمندان (Elderly health) می باشد..

 • خدمات مربوط به بهداشت سالمند
 • خدمات مربوط به سلامت جسمی سالمند
 • خدمات مربوط به سلامت روحی و روانی
 • خدمات مربوط به تغذیه سالمند
 • خدمات مربوط به امور منزل

خصوصیات پرستاران خوب در شرکت خدمات پرستاری سالمند:

در درجه اول یک پرستار سالمند باید در قبال سالمند تعهد کاری داشته باشد و قبلا به کار خود علاقه داشته باشد . در زیر رفتار های حرفه ای پرستار در شرکت خدمات پرستاری سالمند در منزل را برای شما شرح می دهیم .

 • رسیدگی های مرتب به سالمند
 • روزهایی که شما به آن نیاز دارید حتما حضور داشته باشد
 • برنامه ریزی کردن برای مرخصی های قانونی خود و نرفتن زیاد به مرخصی
 • نباید زیاد در محل کار خود از گوشی استفاده کند
 • خوش اخلاق بودن
 • صبور بودن
 • وظایف خود را بخوبی بداند
, , , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

16 − 8 =

فهرست