تماس
021-66582923
پرستاری در منزل سالمند + خدمات همراه و مراقبت

پرستاری در منزل سالمند + خدمات همراه و مراقبت

پرستاری در منزل سالمند با ارائه خدمات مراقبت و نگهداری شخصی به شما یا عزیزتان کمک می کند تا استقلال خود را حفظ نمایند. ما رویکردی محترمانه به وظایف اولیه نگهداری از سالمندان شما از جمله حمام کردن، لباس پوشیدن، تغذیه، توالت کردن و انتقال از مکانی به مکان دیگر داریم.

فعالیت های روزانه پرستاری در منزل سالمند

  • خانه داری اولیه
  • خرید و انجام امور
  • ارتباطات و فناوری
  • برنامه ریزی و تهیه غذا
  • حمل و نقل عمومی و خصوصی
  • مدیریت مالی شخصی

هنگامی که شما یا سالمندتان تمایلی به استفاده از خانه سالمندان ندارید، استفاده از خدمات پرستاری در منزل سالمند بهترین راه میباشد. این به شما یا سالمندتان این فرصت را می دهد که با افزایش سن در خانه بمانید. هنگامی که زوال شناختی، اختلال در تحرک یا سایر نشانه های پیری در درون یک فرد ظاهر می شود آسایش و رفاه از فرد گرفته می شود.

پرستار منزل سالمند چگونه به استقلال سالمند کمک می کند

با افزایش سن افراد، مبارزه با شروع زوال عقل یا بیماری آلزایمر دشوارتر می شود. همچنین انجام فعالیت های ساده روزانه مانند آماده کردن وعده های غذایی، انجام کارهای روزمره و انجام کارهای اساسی خانه دشوارتر می شود.

زمانی که زوال شناختی یا اختلال در تحرک فیزیکی شروع به ایجاد مانع در زندگی روزمره می کند، روی مراقبت شخصی سالمندان برنامه ریزی کنید. تیم آتیه پرستاران سلامت در فعالیت های روزمره زندگی و سایر وظایف مراقبت از خود کمک می کند که بتوانید با خیال راحت از سالمندان خود مراقبت و نگهداری نمایید.

استقلال برای برخی از افراد مسن بسیار مشکل می باشد. تقسیم وظایف بین همسران یا گهگاه درخواست کمک از اعضای خانواده برای سالمندان بسیار سخت می باشد. زمانی که دیگر نمی‌توانید فعالیت‌های ساده روزانه را انجام دهید وجود فردی که بتواند شبانه روز در کنار شما باشد و در انجام امور روزانه به شما کمک کند بسیار ضروری می باشد.

چرا استفاده از پرستاری در منزل برای سالمندان پیشنهاد می شود؟

سالمندانی که تنها زندگی می کنند یا از خانواده دور هستند عادت دارند کارها را به تنهایی انجام دهند. اما با افزایش سن، انجام وظایف روزانه دشوارتر می شود. تنها زندگی کردن ممکن است منجر به انزوای اجتماعی و تنهایی شود. حمایت عاطفی پایدار و خدمات همراه، کیفیت زندگی سالمندان را بهبود می بخشد.

خدمات پرستاری در منزل سالمند را انتخاب کنید که بر روی شما یا نیازهای عزیزتان تمرکز دارد.

خدمات پرستاری در منزل ما برای افراد مسن در شهر تهران از همراهی اولیه و حمایت عاطفی تا تهیه غذا و خانه داری سبک را شامل می شود. همه چیز بستگی به نیاز شما یا عزیزان مسن شما دارد.

ما در فعالیت‌های روزمره، مانند تهیه وعده‌های غذایی، انجام وظایف، برنامه‌ریزی قرار ملاقات، و برقراری ارتباط با خانواده و سایر متخصصان مراقبت، به سالمندان کمک می‌کنیم. ما همچنین مشتریان خود را در اجتماعات و فعالیت های اجتماعی همراهی می کنیم.

پرستاری در منزل برای سالمندان خوب است اگر

  • شما یا عزیزتان در مدیریت کارهای روزمره خانه مشکل دارید
  • شما یا عزیزتان اثرات بیماری آلزایمر یا زوال عقل را تجربه می کنید
  • شما یا عزیزانتان وظایفی دارید که فراهم کردن معاشرت روزانه را دشوار می کند
  • سالمندانی که دچار زوال شناختی و اختلال در تحرک فیزیکی می‌شوند، آشنایی و آرامش را از یک همراه و پرستار منزل با تجربه دریافت می‌کنند.

بهترین مراقبت ممکن برای همراهان ارشد را از تیم آتیه پرستاران سلامت بخواهید.

چرا ما را برای پرستاری در منزل سالمند انتخاب کنید
مجموعه آتیه پرستاران سلامت مراقبت های همراه غیرپزشکی را برای ساکنان شهر تهران فراهم می کند.

ما در استخدام و آموزش مراقبین محلی سرمایه گذاری می کنیم که به راحتی مراقبت های دلسوزانه را با لبخندی واقعی ارائه می دهند. این مراقبین با تجربه ای چندین ساله همراه و مراقبی بی نظیر برای شما و سالمندتان می باشد. تیم کارشناسی ما به راحتی از طریق تماس تلفنی قابل دسترسی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 × 4 =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - پرستاری در منزل سالمند + خدمات همراه و مراقبت
فهرست