پرستار بچه در منزل و خدمات مراقبت از کودک

استخدام پرستار, پرستار کودک, پرستار منزل
بدون دیدگاه

موسسه آتیه پرستاران سلامت با اعزام پرستار بچه در منزل به صورت روزانه و شبانه روزی ، خدمات نگهداری از نوزاد و کودک شما را برعهده می گیرد. 

پرستار بچه در خانه

یک پرستار بچه در منزل می تواند نقش بسیار مهمی در روند پیشرفت زندگی کودک شما داشته باشد . پرستار بچه متخصص نگهداری و مراقبت از کودک  می باشد  و در کارهای روزمره و مراقبت و نگهداری کودک به مادر کمک می کند . مسئولیت هایی که بر عهده پرستار بچه می باشد را می توان به غذا دادن کودک ، استحمام ، انجام بازی های آموزنده متناسب با سن کودک ، کمک کردن به تکالیف مدرسه کودک اشاره کرد.

بسیاری از پرستاران نیز مسئول بردن و آوردن کودک از مدرسه می باشند و همچنین کمک به مادر در انجام امور منزل می باشند . بسیاری از پرستاران کودک نیز ساعت کارشان از صبح شروع  و تا وقتی که کودک به رختخواب می رود ، ادامه دارد .

متفاوت بودن شغل پرستار بچه در منزل :

متفاوت بودن شغل پرستار بچه بستگی به عواملی مانند سن کودک ، شرایط خانواده و شغل والدین دارد . بسیاری از مادران هستند که نوزاد و یا کودک نوپا دارند و از پرستار بچه برای مراقبت از کودکان بزرگتر خود استفاده می کنند . بسیاری از پرستاران هستند که به صورت تمام وقت و شبانه روزی در کنار خانواده به مراقبت و نگهداری کودک می پردازند .

بسیاری از پرستاران نیز به اسم پرستار زن خانه دار معروف هستند که وظیفه ی آنها مرتب کردن خانه یا آماده کردن خانه و همچنین عذا درست کردن برای کودکان مدرسه ای زمانی که از مدرسه به خانه بر می گردند . همچنین پرستارانی هم هستند که به مادر پرستار خانه معروف هستند و وظیفه ی آن مراقبت از تمام خانه می باشد مانند مراقبت از کودکان از خطرات لباس شویی ، برق ، گاز ، وسایل تیز و همچنین سازماندهی و مراقبت از کودک و برنامه ریزی ملاقات کودکان و غیره می باشد.

پرستار بچه با ارائه خدمات آموزشی

پرستار بچه در منزل برای نوزادان و همچنین کودکان سه سال به بالا با ارائه خدمات آموزشی

وظایف و مسئولیت های پرستار بچه در منزل :

 • تامین نیازهای عمومی و اساسی کودک
 • تامین ایمنی کودک در فعالیت های روزانه
 • کمک به رشد فکری کودکان با انجام بازی های فکری ، نقاشی کشیدن ، انجام صنایع دستی و …
 • نظارت بر فعالیت های روزانه کودک و در صورت نیاز راهنمایی کردن کودکان
 • کمک به کودک برای رشد اجتماعی و عاطفی کودکان
 • آموزشهای ایمنی به کودک مانند نحوه ی عبور از خیابان
 • آموزش های لازم برای رعایت نظم و بهداشت
 • اگر کودک بیمار شد و یا دچار آسیب دیدگی شد باید پرستار مراقبت های پزشکی را برای کودک انجام دهد مثلا کودک را به دکتر یا بیمارستان ببرد ، دمای بدن کودک را بررسی نماید و داروهای تجویز شده را به کودک بدهد.
 • آموزشهای لازم برای بالا بردن اعتماد به نفس کودک
 • آموزشهای داشتن حس مسئولیت پذیری به کودک
 • بردن کودکان به مدرسه و کلاسهای آموزشی
 • انجام امور خانه داری

مراقبت و نگهداری از کودکان و نوزادان توسط پرستار بچه در منزل

موسسه آتیه پرستاران سلامت

خدمات در منزل خدمات مراقبتی و پرستاری خدمات موسسه پرستاری خدمات نگهداری در منزل خدمات پرستار بیمار در منزل خدمات پرستار سالمند خدمات پرستاری خدمات پرستاری بیمار خدمات پرستاری تهران خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری سالمند خدمات پرستاری کودک مراقبت از بیماران مراقبت از بیمار در منزل مراقبت از سالمند مراقبت از سالمند در خانه مراقبت از کودک مراقبت از کودک در منزل مراقب سالمند نگهداری از سالمند نگهداری از سالمند در منزل نگهداری از کودک در منزل نگهداری سالمند نگهداری سالمند در منزل پرستار بیمار پرستار بیمار در بیمارستان پرستار بیمار در تهران پرستار بیمار در منزل پرستار در منزل پرستار سالمند پرستار سالمند بیمار پرستار سالمند تهران پرستار سالمند در تهران پرستار سالمند در منزل پرستار سالمند در منزل تهران پرستار کودک پرستار کودک تهران پرستار کودک در تهران پرستار کودک در منزل پرستاری از سالمند پرستاری از سالمند در منزل پرستاری در منزل پرستاری سالمند پرستاری سالمندان پرستاری سالمند در منزل

, , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دو × پنج =

فهرست