تماس
021-66582923

پرستار تمام وقت در منزل تهران

پرستار بیمار, پرستار سالمند, پرستار کودک, پرستاری در منزل
بدون دیدگاه
ارائه خدمات پرستار تمام وقت در منزل تهران

پرستار تمام وقت در منزل شامل خدمات متفاوتی می باشد مانند پرستاری از سالمند، پرستاری از کودک ، پرستاری از بیمار و مواردی از این قبیل . موسسه آتیه پرستاران سلامت تیم هایی از پرستاران حرفه ای را ثبت نام کرده و همچنین این پرستاران بر اساس نیازهای شما انتخاب می شوند . بسیاری از افراد نمی دانند که به چه سطحی از مراقبت های پرستاری نیاز دارند . تمام مراقبت هایی که ما ارائه می دهیم با مشورت فرد مددجو و خانواده ی آنها برنامه ریزی می شود .

پرستار تمام وقت در منزل

یکی از رکن های اصلی پرستار تمام وقت در منزل داشتن تداوم مراقبت و ایجاد رابطه ی خوب پرستار با مددجو و خانواده ی او می باشد . این ارکان اصلی باعث ایجاد حس امنیت برای بیمار و خانواده ی آنها می باشد و باعث ارتقای سلامتی بیمار می شود. همچنین موسسه ما کلیه ی خدمات مراقبتی و پرستاری از سالمندان را که می خواهند به مدت طولانی در خانه ی خود تحت مراقبت قرار بگیرند را پوشش می دهد .

مراقبت و نگهداری از کودکان درمنزل نیز جزو خدمات پرستاری در منزل موسسه آتیه پرستاران سلامت می باشد . والدینی که به دلیل مشغله های کاری پاره ای از روز را نمی توانند در منزل و در کنار کودک خود باشند می توانند از این خدمات استفاده کنند .

خدمات پرستار تمام وقت در منزل تهران

 • مراقبت های شخصی ، حمام ، دوش گرفتن ، لباس پوشیدن ، کمک کردن به مددجو در حرکت کردن
 • مراقبت های بالینی در هر سطح مراقبتی مانند مراقبت از زوال عقل ، مراقبت های تسکینی ، مراقبت از استراحت
 • کمک به خانواده ها در تهیه تجهیزات پزشکی برای بیمارشان در منزل
 • ارزیابی سلامت مددجویان
 • ایجاد برنامه ای منظم و کاربردی برای ارائه خدمات مراقبتی به مددجویان
 • مدیریت برنامه ها
 • انجام خرید و تهیه غذا برای منزل
 • انجام وظایف سبک خانه

ما تمام مراقبت های لازم را از مشتریان خود برای جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان یا پذیریش در یک مرکز مراقبت طولانی مدت، انجام می دهیم و بستری را فراهم می کنیم که مددجویان در منزلِ خودشان و در کنار خانواده تحت مراقبت و نگهداری قرار بگیرند. پرستار در منزل تهران همیشه خود را بر اساس نیازهای مشتریان یا مددجویان تنظیم می کند.

ما با دانشی که پرستاران و کارشناسان ما دارند ، فشارهای روانی را که خانواده ها برای مراقبت از سالمندانشان ، بیمارانشان و یا کودکانشان تحمل می کنند را از بین برده ایم . دیگر خانواده ای نگرانی بابت مراقبت از مددجویشان در منزل را ندارند چون ما با ارائه خدمات پرستاری در منزل به صورت حرفه ای بستری را همراه با آسایش و ایمنی برای افراد خانواده فراهم می کنیم .

خدمات ما متناسب با نیازهای فردی اشخاص برنامه ریزی شده است . در زیر دلیل استفاده مشتریان از خدمات پرستاری در موسسه آتیه پرستاران سلامت را برای شما ذکر کرده ایم .

 • ارائه بالاترین کیفیت خدمات با بهترین پرستاران
 • احترام گذاشتن به حریم خصوصی مددجویان و خانواده ها
 • تامین نیازهای جسمی ، اجتماعی ، فرهنگی ، معنوی و عاطفی
 • پشتیبانی 24 ساعته

موسسه آتیه پرستاران سلامت علاوه بر خدمات پرستاری و مراقبت های تخصصی ، خدمات ساده نیز برای مددجویان و خانواده های محترم ارائه می دهد . این خدمات می تواند به صورت شبانه روزی باشد یا اینکه روزانه. حتی خدمات ساعتی نیز جزو این خدمات می باشد .

پرستار تمام وقت در منزل تهران همراه با خدمات خصوصی و امور منزل

استخدام پرستار تمام وقت در منزل

معمولا استخدام پرستار تمام وقت در منزل را می توان به شرایط خانواده ها ربط داد. پرستاران تمام وقت معمولا برای سالمندان و بیماران بیشتر از کودکان می باشد. یک سالمند وقتی تنها می باشد و یا بیماری دارد و در بستر می باشد بهتر است از خدمات تمام وقت استفاده کند.

اما برای مراقبت از کودکان نیز بعضی مواقع پیش می آید که والدین اقدام به استخدام پرستار تمام وقت کنند. مثلا بسیاری از مادران باردار هستند که به دنبال پرستار تمام وقت هستند زیرا استفاده از این خدمات تمام وقت باعث ایجاد آرامش مادر باردار می شود و این پرستاران می توانند در انجام امور منزل و آشپزی و همچنین مراقبت از نوزادان به مادر کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

20 + یازده =

فهرست