تماس
021-66582923

پرستار خصوصی در منزل تهران

پرستار بیمار, پرستار سالمند, پرستار کودک, پرستاری در منزل
بدون دیدگاه
اعزام پرستار خصوصی در منزل - پرستار خصوصی در منزل تهران

ارائه بهترین خدمات مراقبتی و نگهداری از سالمندان ، کودکان و بیماران در منزل با پرستار خصوصی . این پرستاران به صورت شبانه روزی خدمات خود را به مددجویان عزیز ارائه می دهند . برای آشنایی بیشتر با این پرستاران با ما همراه باشید.

با دستاوردهای بزرگی که در امر پرستاری در منزل به دست آمده بستری فراهم شده که از عزیزان سالمند ، کودک و بیمارمان در منزل و در کنار خودمان پرستاری و مراقبت به عمل بیاید. به علت درگیر بودن افراد درجامعه و فقدان وقت ، اشخاص توان رسیدگی و مراقبت از مددجوی عزیزشان را ندارند و این امر دغدغه های زیادی را برای این عزیزان به وجود می آورد که باعث میشود در کارشان نیز اختلال به وجود بیاید. ولی با استخدام یک پرستار خصوصی در منزل تهران این کار برای شما عزیزان سهل شده و با خیالی راحت می توانید به کارهای روزمره خود برسید.

پرستار خصوصی در منزل

پرستار خصوصی در منزل به افرادی گفته میشود که به صورت شبانه روزی و یا ساعتی در منزل ، به امور نگهداری و مراقبتی مشغول هستند. این پرستاران با علم و تجربه و مهارتی که در امر پرستاری دارد و با خدمات شایانی که به افراد در منزل ارائه میدهد، در روند درمان و بهبود بیماران یا کسانی که نیاز به مراقبت دارند نقش بسزایی دارند. معمولا سالمندان، کودکان و بیماران از خدمات پرستار خصوصی استفاده می کنند. وجود پرستار خصوصی در منزل باعث ایجاد نشاط و شادی در منزل شده که این امر باعث دور شدن سالمندان و یا بیماران از افسردگی شده و برای کودکان باعث می شود دوری مادر را زیاد حس نکنند.

یکی دیگر از خدماتی که ما به شما عزیزان ارائه می دهیم انجام امور منزل و آشپزی می باشد . بسیاری از خانواده ها هستند نیاز به مراقبت یا پرستار خصوصی در منزل ندارند اما به فردی که امور منزل مانند آشپزی ، نظافت منزل، رسیدگی به گلها و باغچه ها و مواردی از این قبیل را بتواند انجام دهد ، نیاز دارند که موسسه آتیه پرستاران سلامت این خدمات را نیز برای رفاه حال مشتریان خود ارائه می دهد.

پرستار خصوصی کودک در منزل

داشتن مراقب خصوصی برای کودکان در منزل بهتر از این است که کودکان خود را به مراکز نگهداری مانند مهد کودک ها بسپاریم . مراکز نگهداری به دلیل تجمع کودکان می تواند ناقل بیماری های زیادی باشد و همچنین مربی مهدک به طور همزمان برنامه های آموزشی و مراقبتی خود را برای تعداد زیادی از کودکان اجرا می کند ولی در منزل پرستار و مراقب به طور خصوصی می تواند برنامه های خود را برای کودکان شما اجرا نماید.

پرستار خصوصی سالمند در منزل

به خانواده ها توصیه می شود بجای اینکه سالمندان خود را به مراکز نگهداری مانند خانه ی سالمندان ببرند از یک مراقب  خصوصی سالمند در منزل استفاده کنند . خانه ی سالمندان به علت تجمع سالمندان می تواند ناقل انواع بیماری ها باشند و همچنین باعث پایین آمدن روحیه سالمندشان می شود. ولی در منزل پرستار سالمند می تواند به طور خصوصی از سالمند شما مراقبت کرده و همچنین سالمند با روحیه ی بالا در کنار خانواده ادامه ی زندگی خود را سپری می کند.

پرستار خصوصی بیمار در منزل

امروزه به علت کمبود پرستار در بیمارستان ها یک پرستار نمی تواند به طور مفید تمام وقت خود را صرف نگهداری از بیمار شما کند.  و مجبور است به طور همزمان به نیاز های چند بیمار جواب بدهد.  اما با استخدام مراقب به صورت  خصوصی هم می توانید از بیمار خود در بیمارستان  مراقبت کنید و هم بعد از ترخیص بیمار از خدمات پرستار در منزل  بهره ببرید .

قیمت پرستار خصوصی در منزل

قیمت پرستار خصوصی در منزل بر اساس شرایط ، نوع خدمات ، مکان زندگی پرستار و مددجو و غیره تعیین می شود. کارشناسان شرکت پرستاری آتیه پرستاران سلامت بنا بر تجربه ای که کسب کرده اند می دانند که کدام پرستار را برای خانواده ها اعزام کنند که هم به نفع پرستار باشد و هم به نفع کارفرمایان( خانواده هایی که درخواست پرستار دارند) باشد.

اگرچه درخواست های زیادی برای درج لیست قیمت پرستار خصوصی در وب سایت شده اما باید به این عزیزان عرض کنیم به دلیل ایجاد نوسانات زیاد قیمتی نمی توانیم این لیست را در وب سایت درج کنیم لذا خواهشمند است برای اطلاع دقیق حتما با کارشناسان تماس گرفته و از قیمت های پرستار خصوصی مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

11 + 6 =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - پرستار خصوصی در منزل تهران
فهرست