تماس
021-66582923
استخدام پرستارپرستار سالمندپرستاری در منزل

پرستار خوب برای سالمند تهران ( پرستار خانگی )

پرستار خوب برای سالمند چه خصوصیاتی می تواند داشته باشد . امروزه یکی از دغدغه های خانواده ها برای درخواست پرستار ، یکی قیمت پرستار و دیگری استخدام پرستار خوب می باشد . اگر پرستاری که استخدام می کنید برای سالمند شما خوب نباشد دچار مشکلاتی مانند هدر رفتن هزینه ، تلف شدن وقت و مشکلاتی از این قبیل می شوید .

پرستار خوب برای سالمند

همانطور که می دانید داشتن پرستار سالمند خوب در خانه مزیت های خوبی دارد . پرستار خوب برای سالمند جدا از اینکه کارهای روزمره و مراقبت های ویژه از سالمند می کند ، یک همدم خوب برای تنهایی های سالمند نیز می باشد .

سن سالمندی سنی است حساس. در این سن خانواده ها باید مراقب سالمندان خود باشند و به هیچ عنوان آنها را تنها نگذارند . خانواده ها به این نکته توجه لازم را داشته باشند که دغدغه ی سالمندان در درجه اول تنهایی و نداشتن یک همدم می باشد .

پس اگر وقت نگهداری از سالمند خودتان را ندارید حتما به فکر استخدام پرستار سالمند در منزل باشید و نگذارید روحیه سالمندتان به خاطر تنهایی پایین بیاید .

ویژگی های یک پرستار خوب برای سالمند

یک پرستار سالمند خوب باید ویژگی هایی متفاوت و یا کاملتر از پرستاران معمولی داشته باشد. وجود این ویژگی های خوب در کنار هم می تواند به خوبیهای یک پرستار اضافه کند. ما در اینجا سعی کرده ایم به گوشه ای از این ویژگی های پرستاران خوب و ممتاز بپردازیم . این ویژگیها شامل:

1- پرستار خوب برای سالمند باید مهربان و دلسوز باشد

یکی از مهمترین ویژگی های یک پرستار خوب ،دلسوز و مهربان بودن آن می باشد . زمانی که انسان پا به عرصه سالمندی می گذارد ، از لحاظ جسمی و روحی مثل گذشته نمی باشد چون احساس می کند دیگر مثل گذشته توان انجام کارهای خود را ندارد و نیاز به یک همراه می باشد که به او کمک کند کارهایش را انجام دهد . خب این قضیه تاثیر منفی بر روحیه آنها می گذارد . حال یک پرستار سالمند خوب چه تاثیر  مثبتی می تواند در این مواقع  ایجاد کند ؟

در این مواقع نحوه برخورد پرستار با سالمند خیلی مهم می باشد . بسیاری از پرستارانِ دارای تجربه و علم بالا نتوانسته اند این مشکل را از درون سالمندان دور کنند چون دلسوزانه و با محبت به سالمند نگاه نکرده اند . وقتی یک سالمند در انجام کارهای روزانه خود ناتوان است ، مراقب سالمند در منزل می تواند با مهربانی و دلسوزانه به او روحیه بدهد و اعتماد به نفس او را بالا ببرد تا فکر کند هنوز هم مثل سابق قدرت و توانایی دارد .

2- پرستار با تجربه باشد

یکی دیگر از ویژگی های خوب یک پرستار خوب برای سالمند ، داشتن تجربه می باشد . پرستار اگر تجربه کاری نداشته باشد در خدمات رسانی به سالمند دچار مشکل می شود . اما خانواده ها از کجا بفهمند که یک مراقب سالمند تجربه کافی برای این کار را دارد یا ندارد ؟ این سوالی است که ذهن خانواده ها را هنگام استخدام پرستار سالمند درگیر خود کرده است . پس راه حل چیست ؟

در مرحله اول خانواده ها سعی کنند در هنگام درخواست کردن پرستار خانگی سالمند ، به دفاتر خدمات پرستاری معتبر مراجعه نمایند و رزومه ی این دفاتر را مطالعه نمایند .

در مرحله بعد حتما خانواده ها سعی کنند برای عقد قرارداد خودشان شخصا به دفاتر خدمات پرستاری مراجعه کنند تا با محیط و پرسنل موسسه آشنا شوند .

اما موسسه آتیه پرستاران سلامت که در خدمات پرستاری در خانه سابقه ای بیش از چند دهه دارد برای اینکه حسن نیت این موسسه به خانواده ها ثابت شود طبق یکی از بندهای قرداد موسسه، خانواده ها می توانند چند روز به صورت آزمایشی پرستار منزل  را استخدام کرده و در صورت رضایت قرارداد ببندند .

3- داشتن ثبات شخصیتی

اگر پرستار خانگی ثبات شخصیتی نداشته باشد نمی تواند با سالمند ارتباط برقرار کند. ویژگی که دریک مراقب خوب برای سالمند میتوان پیدا کرد داشتن ثبات شخصیتی می باشد . بسیاری از سالمندان دارای اخلاق و شخصیت های متفاوتی می باشند. یک روز ممکن است خوش اخلاق و یک روز ممکن است بداخلاق شوند در این مواقع پرستار همیشه باید به خود مسلط باشد و با خوشرویی و خوش اخلاقی به سالمند روحیه دهد و باعث آرامش او شود.

4- داشتن تعهد کاری

یکی مهمترین ویژگی هایی که می توان به پرستار خوب برای سالمند در نظر گرفت ، داشتن تعهد کاری می باشد . هر فردی در زندگیش اگر تعهد کاری نداشته باشد با شکست روبرو می شود. یک پرستار خوب باید با توجه به تعهد کاری خود به مراقبت و نگهداری از سالمند بپردازد. اگر پرستار خانگی تعهد کاری نداشته باشد ، نمی تواند خدمات خود را به طور کامل به سالمند ارائه دهد و این باعث نارضایتی سالمند و اطرافیان او می شود.

5- داشتن وضعیت فیزیکی خوب

یک پرستار خوب سالمند در منزل باید از لحاظ توان فیزیکی در حد استاندارد باشد تا در مواقع ضروری بتواند به سالمند خود کمک کند. چون در سنین سالمندی یکی از شایع ترین مشکلات، افت توان فیزیکی سالمند می باشد که در این مواقع پرستار باید این مشکل را به حداقل برساند.

بسیاری از سالمندان ناتوان می باشند و نمی توانند به تنهایی بلند شوند یا راه بروند و یا اینکه به امور شخصی خود به طور کامل رسیدگی کنند پس پرستاری توانمند می تواند به این عزیزان کمک کند.

پرستار خوب برای سالمند تهران با بهترین خدمات - پرستار خوب برای سالمند تهران ( پرستار خانگی )

هزینه پرستار سالمند خوب در منزل

هزینه پرستار سالمند خوب را نمی توان به راحتی تعیین کرد زیرا بسیاری از پرستاران هستند که بیشتر از توان خود به سالمند خدمات رسانی می کنند و واقعا این پرستاران باید بیشتر از حقوق تعیین شده، دستمزد دریافت نمایند.

یک پرستار خوب با خصوصیات اخلاقی خوبی که دارد به راحتی می تواند با سالمند دوست شود و سالمند را به خود جذب نماید. همچنین این پرستاران خوب با هوش بالایی که دارند می دانند که چگونه روحیه سالمند خود را بالا ببرند و سالمند را از افسردگی دور کنند. واقعا این پرستاران یک فرشته برای سالمندان می باشند و به خانواده ها توصیه می شود که به هیچ وجه کیفیت خدمات را فدای کمیت نکنند.

استخدام پرستار سالمند خوب در منزل

اگر به دنبال یک پرستار سالمند خوب هستید در مرحله ای اول می توانید از شرکت هایی که پرستار خانگی سالمند اعزام می کنند کمک بگیرید. اما حتما مواظب باشید که این شرکت ها مجوز رسمی داشته باشند.

در مرحله بعد وقتی شما با این مراکز تماس می گیرید حتما بخواهید که پرستار خانگی به صورت آزمایشی برای شما کار کند که در صورت تایید شما بر خوب بودن پرستار، آنگاه می توانید با شرکت قرارداد ببنید . معمولا شرکت های خوب پرستار خانگی تهران ، 24 تا 48 ساعت پرستار را به صورت آزمایشی برای شما عزیزان اعزام می کنند و مشکلی با این قضیه ندارند. چون رضایت شما برای آنها مهم می باشد.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • ممنون از پرستاری که برا مراقبت از پدرم فرستادید واقعا اینقدر عالیه که باز تمدید کردیم خدا خیرتون بده می خواستم از مدیر و همه ی کارکنانش تشکر کنم . موفق باشید

  پاسخ
 • سلام ما از موسسه شما پرستار گرفتیم که بسیار عالی بود البته دوتا پرستار به ما دادید برا مادر بزرگم که اصلا راضی نبودیم . اما نفر سوم که برا ما فرستادید خیلی خوبه الان نزدیک سه ماهه که پرستار مامان بزرگم هست . میخواستم ازتون تشکر کنم مخصوصا خانم فراهانی که خیلی زحمت کشیدن و پرستار خوب به ما دادن . خیلی خیلی ممنون

  پاسخ
  • مدیر سایت
   دی 11, 1400 12:40 ب.ظ

   درود بر شما . این روال کار می باشد که پرستار برای شما چند روز آزمایشی خدمات رسانی می کند و در صورت رضایت با ما قرارداد می بندید و اگر راضی نباشید، موسسه ما پرستار دیگری را برای شما اعزام می کند.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 × 4 =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست