تماس
021-66582923

پرستار در منزل و بیمارستان تهران

استخدام پرستار, پرستار سالمند, پرستار منزل
بدون دیدگاه
پرستار در منزل و بیمارستان تهران آتیه پرستاران سلامت

ارائه کاملترین خدمات به سالمندان ، کودکان و بیماران با اعزام پرستار در منزل و بیمارستان تهران . خدمات ما به صورت شبانه روزی می باشد که با بهترین پرستاران خانم و آقا به شما عزیزان خدمات رسانی می شود . در ادامه بیشتر با خدمات ما آشنا می شوید با ما همراه باشید.

پرستار در منزل و بیمارستان تهران در موسسه آتیه پرستاران سلامت

پرستار در منزل آتیه پرستاران سلامت آماده ارائه خدمات به سالمندان ، بیماران و کودکان و همچنین ارائه مشاوره رایگان در خصوص شرایط مددجویان و نحوه ی قرارداد بستن با خانواده های محترم می باشد . این مرکز با بهره بردن از کارشناسان زبده با توجه به شرایط مددجود و خانواده ها ، بهترین پرستار را برای شما انتخاب کرده و در کمترین زمان برای شما اعزام می کنند .

شما می توانید قبل از درخواست پرستار در منزل و بیمارستان تهران (Nurse at home) با مشاوران ما ارتباط بر قرار کرده و به صورت کامل مشاوره رایگان از آنها بگیرید . شما با مشاوره گرفتن در می یابید که چه پرستاری و با چه تخصصی برای مددجوی شما می تواند مفید باشد.  همچنین می توانید توسط مشاوره گرفتن از کارشناسان ما ، هزینه های پرستاری و مراقبت را برای خود کاهش دهید .

درخواست پرستار در منزل و بیمارستان تهران :

 • سالمندان توانا : 
  اگر سالمند شما می تواند کارهای روزمره شخصی خود را انجام دهد می توانید از کارشناسان ما در خواست پرستارساده  برای مراقبت و نگهداری سالمندتان کنید . به این معنی که سالمند شما اگر می تواند خودش استحمام کند ، به دستشویی برود ، غذا بخورد پس نیازی به یک پرستار تخصصی کار ندارد و نیاز به مراقب ساده دارد که بتواند نظافت منزل ، غذا درست کردن ، خرید منزل و … را برای سالمند شما انجام دهد .
 • سالمندان ناتوان : 
  سالمندانی هستند که به علت کهولت سن نمی توانند امور شخصی خود اعم از حمام رفتن ، دستشویی رفتن ، لباس پوشیدن و … را انجام دهد این افراد نیز نیاز به یک مراقب ساده دارند تا بتواند در انجام امور منزل و شخصی به آنها کمک کند. اما هزینه ی دستمزد  این مراقبین از مورد قبلی بالاتر است . 
 • سالمندان بیمار: 
  سالمندانی هستند که به علت بیماری در انجام امور منزل و شخصی خود ناتوان هستند . مانند سالمندان سکته مغزی ، سالمندان پوشکی ، سالمندان پارکینسونی ، آلزایمری ، زخم بستری و … که این افراد نیاز به پرستار متخصص دارند . این پرستاران تجربه ی مراقبت از این افراد را دارند و می توانند در انجام امور درمانی نیز به سالمند کمک کنند . مانند انجام کلیه ی تزریقات برای سالمند بیمار ، تعویض پانسمان و شستشوی تمام زخم های بستر و دیابتی ، کنترل علائم حیاطی سالمند و مواردی از این قبیل.

درخواست پرستار در منزل و بیمارستان تهران برای کودکان :

مراقبت از کودکان متفاوت می باشد مثلا کودکانی که نوزاد هستند حتما باید فردی از آنها مراقبت کند که خود تجربه ی مادر شدن را داشته باشد و یا کودکانی که سن بالاتری دارند باید پرستار تحصیل کرده برای آنها انتخاب کرد که بتواند آموزشهای لازم مطابق با سن کودک را تعلیم دهد .

درخواست پرستار در منزل و بیمارستان تهران برای بیماران :

اگر به دنبال پرستار جهت نگهداری از بیمار هستید حتما باید پرستار تخصص لازم را داشته باشد . اما اگر فقط می خواهید پرستار کارهای روزمره بیمار مانند دستشویی بردن ، لگن گرفتن برای بیمار ، غذا دادن ، حمام بردن و مواردی از این قبیل را انجام دهد می توانید از یک پرستار ساده استفاده کنید.

پرستار متخصص می تواند علائم حیاطی بیمار را کنترل کرده و در مواقع بحرانی وضعیت را به حالت عادی برگرداند . این پرستاران با پزشک مربوطه در ارتباط بوده و کلیه ی گزارشهای روزانه بیمار را به پزشک انتقال می دهند و دستورات لازم را دریافت کرده و اعمال می کنند. پرستار متخصص در رشته ی پرستاری تحصیل کرده و دوره ها و آموزشهای لازم را گذرانده است .

چرا باید از مشاوران موسسه آتیه پرستاران سلامت کمک بگیریم ؟

قبل از استخدام پرستار در منزل و بیمارستان تهران توصیه می شود با مشاوران ما ارتباط برقرار کرده و کلیه شرایط مددجوی خود را به آنها بگویید تا کارشناسان ما بتوانند با اطلاعات شما  بهترین پرستار منزل را برای شما انتخاب کنند. در زیر مزایای مشاوره گرفتن را شرح داده ایم .

 • کمک در کاهش هزینه ها
 • انتخاب پرستار متناسب با شرایط مددجوی شما
 • راهنمایی در نحوه ی قرارداد بستن
 • بررسی کردن مدارک پرستاران
 • مشاوره و پشتیبانی کردن شما تا پایان قرارداد
 • پاسخ به سوالات شما به صورت 24 ساعته
, , , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 × پنج =

فهرست