پرستار روزانه سالمند و کودک در تهران

پرستار سالمند, پرستار کودک, پرستار منزل
بدون دیدگاه

اعزام پرستار روزانه برای پرستاری و مراقبت در منزل به صورت شبانه روزی و روزانه

پرستار روزانه سالمند

معمولا خانواده هایی به دنبال پرستار روزانه هستند که مددجویشان در پاره ای از روز تنها باشند . امروزه به دلیل مشغله های کاری اطرافیان مددجو نمی توانند به صورت 24 ساعته از سالمند ، کودک و یا بیمار خود مراقبت کنند پس نیاز به یک پرستار دارند که در مواقعی که در منزل حضور ندارند از مددجویشان پرستاری نمایند . در ادامه به وظایف و خدمات این پرستاران بیشتر اشاره می نماییم .

وظایف پرستار برای سالمند :

سالمندانی که به دنبال پرستار روزانه هستند معمولا برای انجام امور منزل مانند آشپزی ، نظافت منزل و … به دنبال استخدام پرستار سالمند هستند . البته این امر برای سالمندان سالم می باشد . از دیگر وظایف پرستار بردن سالمند به تفریح و گردش ، استخر ، آبدرمانی و غیره می باشد . همچنین اگر چنانچه سالمند به دکتر یا درمانگاه نیاز داشته باشد پرستار باید او را همراهی کند .

وظایف پرستار برای کودک :

مادرانی هستند که شاغل می باشند و وقتی سر کار هستند نیاز به فردی دارند که در غیابشان از کودکشان مراقبت کند . و یا مادرانی هم هستند که خانه دار می باشند ولی بنا بر دلایلی مانند فشار کار منزل به دنبال فردی می باشند که بتواند در طول روز در انجام امور منزل و غیره به او کمک کند . در نتیجه این افراد نیاز به پرستار روزانه در منزل احتیاج دارند که با استخدام پرستار کودک این مشکل برای آنها حل می شود.

وظایف پرستار برای بیمار:

معمولا بیشتر خانواده ها برای بیماران خود از پرستار شبانه روزی استفاده می کنند اما خانواده هایی هم هستند که ترجیح می دهند از پرستار روزانه استفاده کنند . پرستار بیمار در طول روز به طور مرتب از فرد بیمار مراقبت و نگهداری می کنند . مثلا برای بیمار غذا درست می کنند ، نظافت منزل را برعهده دارند ، بیمار را به دستشویی و یا حمام می برند، اگر بیمار پوشکی باشد پرستار مسئولیت عوض کردن آنرا دارد ، دادن دارو به بیمار از دیگر وظایف آنها می باشند و مواردی از این قبیل .

البته برای انجام وظایف تخصصی نیاز است از پرستار متخصص استفاده کرد. این پرستاران خدماتی از قبیل انجام کلیه تزریقات ، انجام کلیه ی سونداژها ، انجام کلیه پانسمان ها و مواردی از این قبیل را بر عهده دارند .

دستمزد پرستار روزانه :

قیمت پرستار روزانه را نمی توان به طور دقیق اعلام کرد چون حقوق یک پرستار بستگی به شرایط کاری ، سختی کار و مسافت کاری دارد . اما معولا حداقل حقوق یک پرستارمنزل  روزانه برای یک ماه از 1/500/000 تومان به بالا می باشد . در ضمن یک پرستار روزانه روزهای جمعه را تعطیل می باشد .

اعزام و انجام کلیه ی خدمات مراقبتی به سالمندان ، کودکان و بیماران توسط پرستار روزانه درمنزل

موسسه پرستار در منزل آتیه پرستاران سلامت

, , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهار + 15 =

فهرست