تماس
021-66582923
پرستار سالمند در خانه اعزام پرستار در کمترین زمان

پرستار سالمند در خانه + اعزام پرستار در کمترین زمان

خدمات ما اعزام پرستار سالمند در خانه می باشد ما می توانیم با همکاری پرستاران با تجربه به راحتی هرچه تمام خدمات مراقبت از سالمندان را به خانه شما به ارمغان بیاوریم. این خدمات تحت عنوان خدمات پرستاری در منزل نیز شناخته شده می باشد. ما برای مراقبت از عزیزان شما با برنامه ریزی منظم و با مراقبین معتبر و متعهد به کمک شما می آییم .

ما با ارائه خدمات مراقبت و نگهداری از سالمندان و همچنین مراقبت از سالمندانی که بیمار هستند می توانیم امور روزانه سالمندان را تحت کنترل گرفته و نمی گذاریم استقلال این عزیزان در دوران سالمندی قطع شود.

مراقبت های پرستاری از سالمندان مخصوصا سالمندان بیمار دارای مراحل مختلف می باشد که یک فرد در حال بهبودی به کمک های فراتر از مراقبت های پزشکی نیاز دارد. که پرستاران سالمند با ارائه مراقبت در حمام، نظافت ، تغذیه و فعالیت های بهداشتی و غیره به بهبودی بیماران سالمند کمک فراوانی می کنند.

پرستار سالمند در خانه

وقتی شما نمی توانید مراقبت عالی از سالمندان خود را انجام دهیم و یا نمی توانید به صورت فیزیکی در کنار سالمندان خود باشید و در انجام امور روزانه حامی آنها باشید این پرستار سالمند در خانه است که می توانند این مشکل شما را به بهترین شکل حل کرده و در کنار سالمند به صورت شبانه روزی حمایت های خود را ارائه می دهند.

بسیاری از این پرستاران واجد شرایط فراتر از مراقبت های ساده و فعالبت های روزمره عمل کرده و در کنار این مراقبت ها به مراقبت های اولیه پزشکی می پردازند

خدمات و مسئولیت های پرستار سالمند در خانه

وجود پرستار سالمند در منزل برای سالمندان با خدماتی که ارائه می دهد بسیار مفید و ارزشمند بوده. همچنین پرستاران ما اطمینان حاصل می کنند که سالمندان بیمار بعد از ترخیص از بیمارستان مراقبت های توصیه شده در منزل به این عزیزان ارائه می دهند. در ضمن سالمندانی که از بیماری های مزمن رنج می برند شامل این خدمات نیز می باشند. در زیر راجب این خدمات بیشتر صحبت می کنیم.

1- کمک های شخصی

یک پرستار سالمند در خانه خدمات پرستاری ، رسیدگی به تغذیه، نظارت کردن بر رژیم غذایی و انجام امور اولیه را ارائه می دهد. این فعالیت‌ها اولیه شامل کمک به سالمند در حمام کردن، کمک به فعالیت‌های صبحگاهی سالمند، نظافت و به سالمند در پیاده‌روی‌های عصرانه و صبحگاهی می باشد.

2- انجام امور ساده پزشکی و سلامت

پرستاران سالمند در خانه می دانند که چگونه امور ابتدایی سلامت سالمندان از جمله بررسی درجه حرارت، اکسیژن خون و سطح قند خون را انجام دهند.

3-مدیریت در سقوط

سقوط یکی از دلایل اصلی بستری شدن سالمندان در بیمارستان است. پرستاران ما با حمایت فیزیکی سعی می کنند این خطر را از سالمندان دور نمایند. همچنین سعی می کنند با چیدمان درست وسایل منزل مسیر رفت و آمد سالمندان را در منزل هموار نمایند و موانع پر خطر بر سر راه این عزیزان را برطرف نمایند.

4- کمک های عمومی

پرستاران سالمند دلسوز ما در خانه سعی می کنند برای کمک به سالمندان در فعالیت‌های مختلف روزانه که مجزا از مراقبت‌های پزشکی هستند، قدم بیشتری بگذارند. مثلا پرستاران برای سالمندانی که تنها هستند و برای دور کردن آنها از افسردگی و گوشه نشینی برنامه های خاص خود را ارائه می دهند.

چرا پرستار سالمند در خانه؟

سالمندان با بزرگتر شدن، برای تامین نیازهای خود به کمک و حمایت دیگران وابسته می شوند. مراقبین ما با ارائه خدمات مراقبت پرستاری سعی می کنند به طور کامل به نیاز های عزیز شما رسیدگی کنند و خیال شما را از بابت سالمندتان آسوده نمایند.

پرستار سالمند در خانه علاوه بر مراقبت های شخصی به خدمات مراقبت از سالمندانی که دچار اختلالات حافظه و شناختی هستند، نیز می پردازند و از این عزیزان حمایت می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هفت + پنج =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - پرستار سالمند در خانه + اعزام پرستار در کمترین زمان
فهرست