تماس
021-66582923
استخدام پرستارپرستار بیمارپرستار سالمندپرستاری در منزل

پرستار سالمند در منزل کرج + قیمت نگهداری سالمند

پرستار سالمند در کرج چه خدماتی ارائه می دهد . در ابتدا باید بگوییم که موسسه آتیه پرستاران سلامت که بالای 15 سال سابقه خدمات پرستاری در منزل را در استان تهران دارد چند سالی است که برای رفاه حال هموطنان عزیزمان در استان البرز مخصوصا شهر کرج اقدام به خدمات رسانی کرده اند. خدمات این موسسه شامل مراقبت و پرستاری از سالمندان ، کودکان و بیماران در منزل می باشد.

خدمات نگهداری از سالمند در منزل کرج شامل مراقبت های پرستاری در منزل به صورت ساده و تخصصی از سالمندان سالم و بیمار می باشد که به صورت شبانه روزی و روزانه این خدمات ارائه می شود. در ادامه سعی می کنیم شما را بیشتر با خدمات این موسسه آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

خدماتی که توسط پرستار سالمند در منزل کرج ارائه می شود

خدماتی که برای هموطنان کرجی توسط پرستار سالمند در منزل در کرج ارائه می شود همان خدماتی است که برای همشهریان تهرانی ارائه می شود که در زیر به این خدمات اشاره کرده ایم .

 • انجام کلیه ی خدمات پرستاری اعم از تزریقات ، شستشو و پانسمان کلیه ی زخم ها ، انجام آزمایشهای لازم برای سالمندان بیمار ، انواع سونداژها و غیره می باشد.
 • غذا درست کردن برای سالمند
 • نظافت منزل سالمند
 • نظافت شخصی سالمند
 • بردن سالمند به حمام و دستشویی در صورت ناتوان بودن
 • مراقبت از سالمندانی که شب بیداری دارند
 • مراقبت از سالمندان آلزایمری ، زخم بستری ، سکته مغزی ، پوشکی ، معلول ، قطع نخاعی و …
 • نگهداری از سالمندان تنها یا همدم سالمند
 • خرید منزل
 • بردن سالمند به تفریح و گردش
پرستار سالمند در منزل کرج قیمت نگهداری سالمند - پرستار سالمند در منزل کرج + قیمت نگهداری سالمند

اعزام پرستار همدم سالمند سالم در کرج

آیا شما هم جزو خانواده هایی هستید که از وجود پر برکت و باصفای سالمندان در منزل بهره می برید؟ آیا شما هم نگران تنهایی مادران و یا پدران مسن خود در منزل هستید؟ همانگونه که می دانید ما انسان ها به همنشینی با دیگر نوع خود علاقه داریم و دوست داریم با اطرافیان خودمان چند ساعتی بشینیم و از روزگار گذشته تا الان و یا حتی از آینده صحبت کنیم. اما اگر کسی در کنار ما نباشد و تنها باشیم حرف های خود را با چه کسی درمیان بگذاریم.

تنهایی یک معضل بسیار خطرناک می باشد که گریبانگیر سالمندان زیادی از جامعه شده زیرا این تنهایی باعث بروز بیماری بسیار خطرناک افسردگی می شود و به این خاطر است که خانواده های زیادی به دنبال استخدام یک همدم سالمند برای سالمند پیر خود هستند. همچنین نداشتن وقت کافی و مشغله کاری یکی دیگر از نگرانی های خانواده ها می باشد چون وقت کافی برای رسیدگی به سالمند و در کنار آنها به عنوان خود و همدم شدن با آنها را ندارند.

اما وجود مراکز پرستار سالمند در منزل در کرج باعث شده که ما به راحتی بتوانیم یک همدم خوب برای عزیز سالمندمان انتخاب نماییم . اما این همراه سالمند بجز هم صحبتی با سالمند دیگر چه خدماتی را ارائه می دهند.

 • به سالمند و محل زندگی سالم نظم ایجاد می کند
 • با کمک سالمند به پخت و پز می پردازند
 • همراه سالمند به خرید می روند
 • همراه سالمند به پارک می روند
 • همراه سالمند به تماشای فیلم می پردازند
 • همراه سالمند روزنامه یا کتاب مطالعه می کنند
 • در صورت تمایل همراه سالمند به سینما و یا استخر می روند

شرایط و مراحل درخواست پرستار سالمند در منزل کرج :

در مرحله ی اول هموطنان استان البرز می توانند با موسسه آتیه پرستاران سلامت تماس بگیرند . کارشناسان ما نیز با ثبت کلیه ی مشخصات شما و سالمند خود ، به شما مشاوره رایگان همراه با سوالاتی از شما میپرسند.

مثلا سن سالمند ، وزن ، قد ، نوع بیماری و سوالاتی از این قبیل که شما به آنها جواب می دهید . بعد از این مرحله کارشناسان ما با توجه به شرایط سالمند ، پرستار سالمند مطابق با شرایط سالمندتان برای شما اعزام می کنند. بعد از این مرحله پرستاران ما  به مدت 2 روز از سالمند شما به صورت آزمایشی مراقبت و نگهداری می کنند و در صورت رضایت کامل  ، می توانید با موسسه قرارداد امضا کنید .

قیمت اعزام پرستار سالمند در منزل کرج

هزینه های پرستاری برای سالمند متفاوت می باشد و این تفاوت ها بستگی به شرایط سالمند ، خانواده ی سالمند ، مقطع زمانی خدمات ، نوع بیماری سالمند ، سختی کار و مسافت دارد . اما برای هموطنان کرجی شرایط مسافت می تواند تاثیر متفاوتی در هزینه ها بگذارد آن هم در صورتی که محل زندگی پرستار سالمند در کرج نباشد .

اما اگر محل زندگی پرستار در کرج باشد دیگر نیازی نیست هزینه ی اضافی بابت مسافت پرستار واگذار نمایید و شرایط مانند تهرانی ها می باشد.

معیارهای تعیین قیمت پرستار سالمند در منزل کرج11 - پرستار سالمند در منزل کرج + قیمت نگهداری سالمند

معیارهای تعیین قیمت پرستار سالمند در منزل کرج

امروزه استخدام پرستار سالمند در کرج نیز همانند سایر کلان شهرها بعلت رشد و ترقی روز افزون این شهر افزایش یافته، زیرا این سیر پیشرفت رو به رشد، در مقابل مزایایی چون اشتغال و تحصیل بیشتر اعضای خانواده، معظلاتی چون محدودیت در انرژی، زمان و به دنبال آن ناتوانی در مدیریت همزمان امورات زندگی شخصی و مراقبت از والدین گرانقدری که به دوران سالخوردگی رسیده اند را نیز برای آنها بهمراه دارد.

در چنین شرایطی اگر سالمند تمایل نداشته باشد که به خانه ی سالمندان بپیوندد، تهییه یک پرستار خانگی سالمند که او را در خانه اش مراقبت و در طول روز همراهی کند، بهترین و کم دغدغه ترین راهکار ممکن بدلیل نظارت مستقیم خانواده و در کنار خود داشتن عزیزانشان میباشد. اما طبیعتا یکی از نکات قابل تامل برای اکثر خانواده ها در هنگام تصمیم گیری در این خصوص، معیار قیمت پرستار سالمند در منزل کرج میباشد که برای تسهیل در درک این موضوع، میتوان سه عامل از مهمترین عوامل تاثیر گذار را به شرح زیر طبقه بندی کرد

اول : در چه برنامه زمانی، سالمند به مراقبت خارجی نیاز دارد؟

یکی از عوامل موثر بر دستمزد دریافتی در هر حرفه ای، بازه ی زمانی اشتغال به آن کار میباشد و از آنجایی که بازه ی زمانی مورد نیاز سالمندان متاثر از میزان وابستگی انها به یک نیروی کمک کننده، ساعات کاری پرستار را به سه طیف ساعتی، روزانه یا تمام وقت محدود و یا بسط میدهد، متقاضیان این سرویس متناسب با برنامه زمانی درخواستی خود، دستمزد متفاوتی را پرداخت خواهند کرد. زیرا گاهی یک سالمند تنها برای مدت کوتاه تنها در دوران نقاهت بیماری و یا چند جلسه فیزیوتراپی برای بازیابی سلامتی، متقاضی پرستار است. اما درمقابل سالمندی دیگر به علت بیماری مزمن، آلزایمر یا تصادف دوچار ناتوانی کامل گردیده و نیازمند مراقبتی 24 ساعته میباشد

دوم: سالمند چه تغییراتی را در پیری تجربه میکند؟

حقیقت این است که افراد، سالمندی را با تغییرات متفاوتی تجربه خواهند کرد و تغییرات فیزیکی، تغییرات روانی، تغییرات اجتماعی و تغییرات ذهنی اتفاق افتاده برای تمامی سالمندان در این دوران، لزوما به یک میزان نبوده و به یک اندازه انها را درگیر نخواهد کرد.
این در حالی است که اگرچه پا گذاشتن به این دوران ممکن است برای برخی از سالمندی با عدم تعادل در عملکرد دستگاه گوارش و ضعف در نسبت شیره های گوارشی، گرایش به انزوا و افسردگی، اضطراب و استرس و یا اختلال در بینایی و سایر مشکلاتی از این قیبل همراه بوده و انها را نیازمند دریافت اقدامات درمانی پزشکی در منزل نماید، اما ممکن است برای سالمندی دیگر دقیقا به همین گونه و با همین میزان از سطح نیاز پیش نرود و مسلما با تغییر لیست خدمات درخواستی و تخصصی تر شدن آنها، دستمزد پرستار سالمند نیز به موازات آن افزایش خواهد یافت

سوم: مسافت خانه پرستار تا منزل سالمند چقدر است؟

به طور طبیعی هرگونه بار مالی اضافی بر دوش پرستار، به دستمزد دریافتی پرستار شکلی سعودی میبخشد. اگر تمایل به استخدام پرستار سالمند در منزل در کرج دارید، توصیه میکنیم با کارشناسان ما در آتیه پرستاران سلامت در تهران که علاوه بر پوشش تمامی مناطق تهران، اعزام نیرو به کرج نیز دارند تماس بگیرید تا با انتخابی هوشمندانه و استخدام پرستاری در نزدیکی محل زندگی خود از پرداخت هزینه های اضافی معاف گردید

تعهدات موسسه آتیه پرستاران در قبال کارفرما و پرستار سالمند در منزل کرج

 • موسسه موظف است که پرستار خوب و مناسب با شرایط سالمند برای شما اعزام نماید.
 • پشتیبانی تا پایان قرارداد
 • در صورت نماندن پرستار منزل و یا صلاحیت نداشتن پرستار ، موسسه موظف است پرستار دیگری را جایگزین نماید.
 • موسسه برای بالا بردن روحیه و انگیزه ی پرستار در مراقبت از سالمند شما ، به هیچ عنوان درصد یا پورسانت از حقوق پرستار کم نمی کند .
 • کارشناسان موسسه ، شبانه نورزی پاسخگوی سوالات و درخواست های شما می باشند.

استخدام پرستار سالمند کرج در منزل

مجموعه ما علاوه بر خدمات به سالمندان در تهران خدمات ویژه ای را به عزیزانی که در کرج زندگی می کنند ارائه می دهد. اگر نیاز به پرستار سالمند در کرج دارید می توانید با کارشناسان ما هماهنگ شوید و بدون اینکه بخواهید حضوری به شرکت مراجعه کنید می توانید پرستار خود را استخدام نمایید.

نحوه ی اعزام پرستار به منزل در موسسه ما به گونه ای است که شما شرایط سالمند خود را تلفنی به کارشناسان ما اعلام می کنید و کارشناسان ما نیز با توجه به شرایط سالمند بهترین پرستار را برای شما اعزام می کنند. همچنین در هنگام عقد قرارداد موسسه قرارداد را در دو برگ مجزا برای شما ارسال می نماید و شما با مطالعه آن می توانید قرارداد را امضا نمایید.

اعزام پرستار سالمند پوشکی در منزل کرج - پرستار سالمند در منزل کرج + قیمت نگهداری سالمند

اعزام پرستار سالمند پوشکی در منزل کرج

نگهداری و پوشک کردن یک بزرگسال برای خانواده هایی که اصرار بر دور نکردن والدین سالخورده ی خود و پیوستن آنها به سرای سالمندان دارند، شاید نامناسب ترین وظیفه در مراقبت از آنها باشد. سرویس اعزام پرستار سالمند پوشکی در منزل کرج برای هموطنان کرجی، سرویسی است که علاوه بر آسانتر نمودن این مسولیت برای خانواده ها، حرمت بیمار را حفظ کرده و ایمنی او را در شرایطی که نمیتواند زیاد متحرک باشد به حداکثر ممکن میرساند.

پرستاران اعزامی برای سالمند پوشکی بعلت سالها تجربه و آموزش هایی که در این خصوص دیده اند، از مکانیک بدنی، توانایی ها، خلقیات، نیازهای جسمی و روحی افراد در این دوران و نحوه ی صحیح برخورد با آنها آگاه بوده و متناسبترین متد رفتاری را با توجه به شخصیت سالمندان متقاضی، در پیش میگیرند.

یک پرستار سالمند پوشکی موظف است با استفاده از یک دستمال مرطوب که از قبل با کرم یا پاک کننده پوست مرطوب گردیده و یا پارچه های یکبار مصرف، ناحیه تحت پوشک و آلوده ی سالمند را بطور کامل از جلو و پشت تا حد امکان تمیز و پاک نموده و پس از خشک شدن کامل پوست در مجاورت هوا، با چرب نمودن کشاله ران، ناحیه تناسلی و تمامی مناطق درگیر به منظور افزایش رطوبت و یک لایه ی محافظتی برای جلوگیری از ادرار سوختگی، فرد را به سمت خود و روی پوشک غلتانیده و پوشک بزرگسال را طبق دستور ببندد.

البته در نظر داشته باشید که این پرستاران بمنظور جلوگیری از هرگونه مشکل، در حین پوشک کردن بطور مدام پوست بیمار را از نظر وجود زخم های فشاری یا سوختگی مورد بررسی قرار داده تا درصورت وجود التهاب یا هرگونه علائم اولیه شروع زخم فشاری، با اقدام به موقع از وسعت زخم و حادتر شدن مشکل جلوگیری نمایند.

خوشبختانه ما در آتیه پرستاران سلامت به فکر هموطنان عزیز کرجی نیز بوده و حمایت و اعزام نیرو به این شهر را نیز در حیطه ی وظایف خود داریم. پس وقت را از دست نداده و همین امروز از طریق شماره های مندرج در سایت با ما تماس گرفته تا با تجربه ی توانمندی های کادر حرفه ای ما در خصوص سالمندان عزیز پوشکی شگفت زده شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

1 + 4 =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست