تماس
021-66582923
پرستاری در منزل

پرستار شبانه روزی در منزل + وظایف پرستار 24 ساعته

پرستار شبانه روزی در منزل ، سرویسی بسیار مناسب برای ان دسته از افرادی است که احتیاجاتشان برای دریافت خدمات حمایتی و مراقبتی محدودیت زمانی نداشته و نیاز به مراقبت 24 ساعت در منزل دارند.

اگر عزیزی در منزل دارید که به مراقبت شبانه روزی نیاز دارد، آتیه پرستاران سلامت مجموعه ای منعطف، کوشا و متشکل از پرستاران حرفه ای و دلسوز است که مفتخر به هماهنگ سازی شما با یک پرستار ماهر و کاربلد در سه گروه کودک، سالمند و بیمار در کمترین زمان ممکن میباشد تا شما بدون متحمل شدن استرس و نیاز به ترک خانه، بهترین مراقبت را در زمان و مکان مورد نظرتان دریافت نمایید. اگر در خصوص خدمات پرستار خانگی شبانه روزی و وظایف پرستار 24 ساعته اطلاعات چندانی ندارید، پیشنهاد میکنیم در ادامه با ما همراه شوید.

کدام نوع مراقبت لازم است؟

طبیعتا اولین قدم در تعیین این موضوح سطح توانایی، میزان استقلال و سلامتی فرد تحت مراقبت میباشد تا مشخص گردد که فرد، نیازمند چه دسته ای از مراقبت ها اعم از پزشکی یا غیر پزشکی میباشد.

اگر عزیز شما ( کودک، بیمار یا سالمند ) نیاز به حمایت های پزشکی داشته باشد، پرستار منزل میتوانند در خانه مراقبت های کوتاه مدت ( در طول زمان بیماری یا آسیب ) را ارائه داده و در مواجه با بیماران مبتلا به شرایط مزمن یا پیشرونده به طور نامحدود و در نقش یک پرستار شبانه روزی در منزل ، به انجام کمک های پزشکی در خانه بپردازند.

اما اگر فرد مورد علاقه ی شما به کمک شخصی ( غیر پزشکی ) نیازمند باشد، یک ارائه دهنده حرفه ای مراقبت در منزل که از یک شرکت پرستاری معتبر انتخاب گردید باشد انتخاب مناسبتری است، زیرا اینگونه امکان می یابید تا ساعات و وظایف مورد نیاز خود را با توجه به سطح نیازتان ( بصورت مراقبت تنها در روز، مراقبت در تعطیلات، مراقبت تنها در آخر هفته و یا مراقبت در شیفت عصر و غیره ) ترتیب دهید.

مراقبت های بعد از عمل جراحی

طبیعتا مراقبت از بیمار در فرایند نقاهت پس از جراحی، هم به لحاظ احساسی و هم از نظر فیزیکی برای خانواده ها خسته کننده میباشد. در چنین شرایطی وجود یک پرستار شبانه روزی بیمار در منزل باتجربه در اطراف شما که قادر به ارائه ی خدماتی چون ارزیابی زخم، نظارت بر علایم حیاتی، مدیریت درد، مدیریت دارو و آموزش به خانواده ها میباشد، میتواند علاوه بر تسریع بخشیدن به روند بهبودی بیمار، آرامش، حمایت و رفاه بیشتری را نیز به کانون خانواده ها تزریق نموده و در حفظ ایمنی و کنترل اوضاع در دوران بیماری، بسیار ارزشمند واقع گردد

پرستار شبانه روزی در منزل برای سالمندان

پرستاران دلسوز و توانمند ما در آتیه پرستاران سلامت به خوبی از نیازها، حساسیت ها،عادات و خلق و خوی متفاوت سالمندان در این دوران آگاهی داشته و درصورت نیاز با ایفای نقششان در قالب یک پرستار شبانه روزی سالمند ، تلاش می نماید تا با ایجاد یک رژیم غذایی مناسب، توزیع دوز صحیح هر دارو در زمان مناسب و ارزیابی نیازهای پزشکی در حال انجام ، عوارض این دوران را به حداقل رسانده و در کنار ارائه ی مراقبت های شخصی و درمانی برای سالمندانی که ترجیح میدهند مراقبت را در حریم خصوصی خانه خود دریافت نمایند، فرسودگی شغلی را که ممکن است گریبانگیر مراقبان خانواده باشد را تا حد چشمگیری کاهش دهند.

مراقبت از کودکان

در دنیای پر شتاب امروزی، کاستی در رسیدگی به مسولیت های کاری و خانوادگی می تواند بسیار چالش برانگیز بوده و تاثیرات سویی به دنبال داشته باشد. امروزه هزاران خانواده برای مراقبت بهتر و اصولی تر از کودکان خردسال خود و توجه ویژه به آنها در تمامی جهات، خواهان بکارگیری یک پرستار شبانه روزی کودک برای پایان دادن به تمامی دغدغه ها و مشکلات خود در این خصوص میباشند.

زیرا پرستاران کاربلد و فعال در این حوزه بدلیل سالها تجربه، به نیازهای این عزیزان واقف بوده و با اجرای یک به یک مراقبت های پیشرفته در دسته بندی های متعدد جسمی، تربیتی، اجتماعی، عاطفی و روان شناختی در خصوص کودکان، علاوه بر سلامت جسم، ضامن سلامت روحی و رفتاری کودک در اینده نیز میباشند.

وظایف پرستار 24 ساعته

وظایف یک پرستار 24 ساعته در منزل برای افرادی که نیاز به مراقبت 24 ساعته داشته و برای ایمن و راحت زندگی کردن متقاضی سرویس پرستار شبانه روزی در منزل میباشند به شرح زیر است

  • کمک در انجام امور نظافتی و بهداشت شخصی از قبیل حمام کردن، توالت کردن، شانه زدن مو، لباس پوشیدن، کوتاهی مو و غیره
  • تهییه ی غذای سالم و تازه بسته به سن متقاضی ( کودک، بیمار یا سالمند )
  • خانه داری سبک
  • انجام خرید و سفارشات
  • کمک در جابجایی و نقل و انتقالات
  • یادآوری داروها و انجام اقدامات درمانی اعم از تزریقات، سرم تراپی، گفتار درمانی و غیره در صورت نیاز
  • حمل و نقل
  • همراهی و وقت گذراندن با مددجو متناسب با علایق و نیازهای سنی اش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج + 6 =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست