تماس
021-66582923

اعزام پرستار نوزاد در منزل تهران و کرج

پرستار کودک, پرستاری در منزل
بدون دیدگاه
%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C %D8%A7%D8%B2 %D9%86%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%AF %D8%AF%D8%B1 %D9%85%D9%86%D8%B2%D9%84 %D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86 - اعزام پرستار نوزاد در منزل تهران و کرج

استفاده از پرستار نوزاد در منزل می تواند تاثیر مثبتی در روند فعالیت های روزانه مادران قرار دهد. این مادران بجای اینکه نوزاد خود را به مهدکودک ها ببرند ترجیح می دهند از یک پرستار نوزاد برای مراقبت از نوزادشان در خانه استفاده کنند. حتی بسیاری از مادران در دوران بارداری سعی می کنند از خدمات این پرستاران برای مراقبت از خودشان استفاده کنند.

پرستار نوزاد در منزل

پرستار نوزاد در منزل با پرستار کودک فرق می کند اما معمولا پرستاران کودک می توانند از نوزاد مراقبت و نگهداری کنند. پرستاران نوزاد به دلیل حساسیت کاری حتما باید تجربه ی مادر شدن را داشته باشند که بتوانند به بهترین شکل از نوزادان مراقبت و نگهداری کنند مبحث ما در این مقاله راجعب پرستار نوزاد در منزل می باشد. که در ادامه به خدماتی که این عزیزان برای نوزادان می کشند اشاره خواهیم کرد.

خدمات پرستاری نوزادان

به طور کلی خدماتی که توسط پرستار نوزاد ارائه می شود شامل خدمات مراقبت و نگهداری از نوزادان می باشد همچنین پرستار نوزاد موظف است به مادرانی که تازه زایمان کردند کمک کند تا به بهبودی کامل دست پیدا کنند. در کنار وظایف مراقبتی که اشاره شد پرستار وظایف زیر را نیز برای نوزادان ارائه می دهد.

  • شیر دادن به نوزاد
  • عوض کردن لباس
  • تعویض پوشک نوزاد
  • کمک به مادر در حمام دادن نوزاد
  • مراقبت های پرستاری از زردی نوزاد

البته بسیاری از پرستاران نوزاد علاوه بر خدمات گفته شده ، خدمات دیگری مانند آشپزی ، انجام امور منزل یا خانه داری و … را نیز انجام می دهند که دستمزد  این پرستاران به مراتب بیشتر از پرستاران دیگر می باشد .

پرستار نوزاد در منزل قیمت

امروزه به دلیل تورم های ایجاد شده در چند سال اخیر تعرفه های خدمات پرستاری نوزاد از نوسانات بالایی برخوردار بوده و قیمت ها همیشه در حال تغییر می باشد. اما در کل باید بگوییم که قیمت یک پرستار نوزاد در منزل به عواملی همچون حضور داشتن مادر نوزاد در منزل، انجام خدمات اضافی مانند امور منزل و آشپزی، مراقبت از مادر نوزاد در کنار خدماتی که به نوزاد می دهد و مواردی از این قبیل که تاثیر در نوسان قیمت ها می شود. اما برای اطلاع کامل از لیست قیمت های پرستار نوزاد پیشنهاد می کنیم با مشاوران آتیه پرستاران سلامت تماس گرفته و با قیمت ها آشنا شوید.

پرستار نوزاد در منزل قیمت - اعزام پرستار نوزاد در منزل تهران و کرج

پرستار نوزاد در تهران

امروزه شرکت های زیادی هستند که خدمات خوبی در عرصه مراقبت های پرستاری از نوزادان را ارائه می دهند. یکی از این شرکت ها، موسسه آتیه پرستاران سلامت می باشد. این موسسه با اعزام بهترین پرستاران نوزاد به تمام نقاط تهران همچنین شهرهای اطراف بهترین خدمات را به خانواده هایی که به تازگی از نعمت نوزاد بهره مند شده اند ارائه می دهد.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از نوع خدمات این موسسه در تهران با کارشناسان تماس گرفته و یک راهنمایی کامل از آنها بخواهید تا بتوانید یک پرستار نوزاد خوب استخدام نمایید.

روشهای پرستاری و نگهداری از نوزاد بیمار:

مراقبت و پرستاری از نوزادان بیمار بسیار سخت و حساس می باشد . در زیر نکات مهم و کلیدی برای مراقبت از نوزادان بیمار و سالم را برای شما ذکر می کنیم .

1- بوجود آوردن حس آرامش در نوزاد یا کودک بیمار

هنگامی که کودک یا نوزاد بیمار است پرستار نوزاد  باید حس آرامش و در کنار او بودن را به نوزاد انتقال دهد مانند : نشستن کنار نوزاد ، لالایی خواندن برای نوزاد، خواندن شعر و یا آواز، گرفتن دست نوزاد، در آغوش گرفتن نوزاد و مواردی از این قبیل

2- بالا نگه داشتن سر نوزاد

پرستار نوزاد در منزل باید به این نکته دقت داشته باشد هنگامی که نوزادِ بیمار سرفه می کند نباید به پشت خوابیده شود و حتما باید سر او بالا گرفته شود. این کار را می توانید با قرار دادن یک باشت زیر سر نوازد انجام دهید.

3- مرطوب نگه داشتن هوا

نوزادانی که بیمار هستند و سرفه می کنند باید هوای اتاق آنها مرطوب باشد . پرستار نوزاد در منزل یا مراقب نوزاد در منزل  سعی کند با دستگاه های رطوبت ساز،  هوا را برای نوزاد مرطوب نگه دارد.

4- ایجاد محیطی آرام توسط پرستار نوزاد :

در هنگامی که نوزاد بیمار است . پرستار نوزاد باید محیط را آرام نگه دارد تا نوزاد بتواند با آرامش خیال و دور از سروصدا استراحت کند.

5- دادن مایعات به نوزاد

مایعات برای نوزادان بیمار بسیار مفید می باشد چون باعث جلوگیری از دست رفتن آب بدن نوزاد می باشد . مانند آب میوه ، مایعاتی که دارای املاح معدنی بالایی می باشد.

6- پرستار نوزاد باید غذاهایی که هضم آن راحت است را به نوزاد بدهد.

پرستاران نوزاد باید سعی کند غذاهای مغذی به نوزاد بدهد که باعث اذیت شدن شکم او نشود. غذاهایی مانند. نان غنی شده ، پوره سیب زمینی، عصاره ی سیب زمینی، غلات پخته شده و غیره

در پایان موسسه آتیه پرستاران سلامت آماده ی ارائه ی خدمات پرستاری از نوزادان در منزل می باشد و حتی می توانید برای مشاوره گرفتن در خصوص پرستاری از کودکان و نوزادان با کارشناسان ما به صورت شبانه روزی تماس حاصل فرمایید.

پرستار نوزاد در منزل کرج

پرستار نوزاد در منزل در کرج همانند دیگر شهرها یک امر مهم و اساسی برای خانواده ها مخصوصا والدینی که برای تامین معیشت های زندگی خود مجبور هستند صبح زود از خانه بیرون بروند. اما انتخاب و پیدا کردن یک پرستار نوزاد مطمئن کاری زمانبر و مشکل می باشد که در بیشتر مواقع خانواده ها نمی توانند به درستی یک پرستار خوب برای نوزاد خود پیدا کنند.

اما وجود شرکت های پرستاری در کرج باعث شده که خانواده ها و والدین دغدغه و نگرانی بابت انتخاب پرستار نداشته باشند و کلیه مراحل پیدا کردن پرستار را به عهده این شرکت ها بگذارند. حال اگر در شهر کرج هستید و به دنبال پرستار نوزاد برای مراقبت از دسته گل های خود هستید می توانید موسسه ما را انتخاب کنید. شما با انتخاب مجموعه ما می توانید با خیال راحت از نعمت یک پرستار خوب و قابل اطمینان برخوردار باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

7 − چهار =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - اعزام پرستار نوزاد در منزل تهران و کرج
فهرست