تماس
021-66582923
پرستار سالمندپرستاری در منزل

پرستار نیمه وقت سالمند در منزل خدمات توسط خانم و آقا

پرستار نیمه وقت سالمند ” هدف نهایی خدمات مفید مراقبت خانگی افراد مسن را می توان به ارزش نهادن به سلامتی و رفاه سالمندان و فراهم ساختن شرایطی برای برخورداری از سالخوردگی فعال و موفق در کانون گرم خانواده و در جایی که سالها با آن خو گرفته اند و دوست دارند زندگی کنند اما فرزندانشان به علت مستقل شدن و درگیری‌های کاری و زندگی، فرصت برعهده گرفتن این مسئولیت را ندارند.

در ادامه قصد داریم به خدمات ارائه شده توسط پرستاران نیمه وقت سالمند بپردازیم برای افزایش اطلاعاتتان در این خصوص توصیه می کنیم تا انتها با ما همراه باشید.

پرستار نیمه وقت سالمند

پرستاران خانگی سالمند کسانی هستند که برای هر شرایط و بیماری که سالمندان عزیز با ان دست و پنجه نرم میکنند و از آن رنج می‌برند آموزش دیده و آماده خدمت رسانی بصورت نیمه وقت یا دائمی هستند.

گاهی خانواده ها تنها نیاز به یک سرویس ویژه در ساعات مشخص برای پوشش نیازهای بسیار خاص سالمند خود که احتیاج به کنترل کامل دارد و یا در بازه های زمانی که در خانه حضور ندارند، متقاضی پرستار هستند که در این صورت بهره مندی از سرویس پرستار نیمه وقت سالمند بهترین راهکار ممکن برای این دسته از افراد می باشد.

زیرا اینگونه افراد مجبور نیستند تمام روز یک نفر را استخدام کنند بلکه با در کنار خود داشتن فردی حرفه ای، دلسوز، آموزش دیده و سازگار با موقعیت خود در ساعات مشخصی از روز و یا فقط چند ساعت در هفته به منظور واکسیناسیون، مراقبت های ویژه، کنترل دیابت و یا تمرینات درمانی میتوانند در کنار برخورداری از پشتیبانی و ارائه خدمات پزشکی علاوه بر رفع نیازهای سالمند، بار مالی کمتری نیز متحمل شده و سطح کیفی زندگی خود را به طور چشمگیری ارتقا دهند.

خدمات پرستار نیمه وقت سالمند شامل چه نوع خدماتی می باشد - پرستار نیمه وقت سالمند در منزل خدمات توسط خانم و آقا

خدمات پرستار نیمه وقت سالمند

نوع خدمات ارائه شده توسط پرستاران نیمه وقت برای هر سالمند نه تنها از نظر بیماری و وضعیت سلامتی، بلکه از نظر وضعیت خانواده و سن نیز کاملاً متفاوت می‌باشد. اما به طور معمول مجموعه ای از خدماتی که یک پرستار سالمند در مراقبت از سالمند به طور خلاصه ارائه میدهد به شرح زیر می باشد

 • همراهی در تغذیه و تدارک دیدن غذایی مناسب مطابق با دستور پزشک
 • مراقبت و مدیریت زخم
 • همراهی در طول حمام، در تخت یا دوش
 • اندازه گیری فشار خون، ضربان قلب و قند خون به صورت روزانه یا هفتگی
 • حفظ ایمنی سالمند
 • همراهی در ویزیت های پزشکی
 • کمک به سالمند برای حفظ بهداشت فردی و پرداختن به اموری چون تعویض لباس، کوتاهی ناخن و شانه زدن موها
 • توجه به بعد روانی سالمند با اقداماتی چون ارج نهادن به سالمند، هم صحبتی، همدلی و وقت گذراندن با او
 • انجام حرکات ماساژی و جابجایی سالمند وابسته به تخت به منظور جلوگیری از زخم بستر
 • کمک به سالمند برای تحرک داشتن یا رفتن به توالت و در صورت ناتوانی پوشک کردن وی
 • _یادآوری زمان دقیق مصرف داروها و نظارت بر دوز مصرفی

پرستار نیمه وقت سالمند تهران

مطمئنا والدین عزیزتان که به دوران سالمندی رسیده اند، بزرگترین دارایی شما بوده و بهترینها را برای آنها آرزو دارید. به ویژه اگر آنها وضعیت حساسی مانند بیماری داشته و یا در حین پشت سر گذاشتن دوران نقاهت بعد از عمل جراحی باشند و بعلت زندگی کردن به تنهایی کسی را نداشته باشند که در زمان های ضروری به او مراجعه کنند.

زیرا هر چقدر هم که تلاش کنید تا به صورت تمام وقت مراقبت و توجه خود را از آنها دریغ نکنید، باز هم موقعیت هایی وجود دارند که از دست شما خارج بوده و این مشکل تنها با کمک گرفتن از یک پرستار نیمه وقت سالمند خانگی برطرف می گردد.

آتیه پرستاران سلامت یکی از شرکت‌های فعال در حوزه ارائه خدمات مراقبتی از سالمندان است که از پرسنلی توانمند، باتجربه و ماهر در این خصوص بهره مند بوده که به خوبی از پس رفع احتیاجات سالمندان عزیز و مطابقت دادن خود با الزامات مختلف آن ها بر می‌آیند.

اگر برای مراقبت از عزیزانتان به پرستار نیمه وقت سالمند در تهران احتیاج دارید، تنها کافیست در هر ساعت از شبانه روز که نیازمند کمک هستید با آنها تماس گرفته و از مشاوره رایگان آنها بهره‌مند گردید تا در صورت تمایل و عقد قرار داد، تا پایان مدت همکاری پرستار با سالمندتان از پشتیبانی و پیگیری مستمر آنها به جهت اطمینان از کیفیت کار نیروی اعزامی و رفع نقایص کاری برخوردار باشید و با بهره مندی از یک سرویس ایمن برای نگهداری از سالمندتان، نهایت لذت را از در کنار خود داشتن آنها که حامی عاطفی شما در زندگی شما محسوب می شوند، ببرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ده − هشت =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست