تماس
021-66582923

پرستار کودک خوب در منزل

استخدام پرستار, پرستار کودک, پرستار منزل
بدون دیدگاه
پرستار کودک خوب در منزل

پرستار کودک خوب برای مراقبت از کودکان نعمتی بسیار بزرگ می شود. اگر به دنبال یک پرستار کودک مخصوص بچه ها هستید ، خوب است بدانید دقیقا چه چیزی افراد بزرگ را از افراد نه چندان خوب جدا می کند؟ مقداری ، واضح تر بیان می کنیم:

پرستار کودک باید بچه ها را دوست داشته باشند. مطمئناً ، چیزهای بیشتری برای داشتن یک تحصن عالی وجود دارد و والدین وقتی به دنبال استخدام شخص مناسب برای مراقبت از فرزند خود هستند ، چندین ویژگی و صلاحیت اصلی را در نظر می گیرند.

یک پرستار کودک خوب چه صفاتی باید داشته باشد:

1- داشتن تخیل خوب :

والدین یک پرستار کودک با تخیل خوب می خواهند که بتواند با کودکان بازی کند و فعال باشد و برای آنها کاردستی درست کند.

آنها نمی خواهند فرزندان خود را جلوی تلویزیون بکشند. شخصیتی بازیگوش به والدین نشان می دهد که شما واقعاً به پرورش یک محیط سالم ، سرگرم کننده و فعال برای فرزندان خود اهمیت می دهید.

2.مطابقت با انرژی کودکان:

بچه ها انرژی بالایی دارند و مرتباً در حال حرکت هستند. یک پرستار کودک خوب باید با آن انرژی مطابقت داشته باشد.

3.مسئول هستند

پرستار کودک قابل اعتماد رویای هر والدین است. والدین خواهان فردی هستند که بتوانند به آنها وابسته باشند ، کسی که بتواند به آن اعتماد کند و شخصی که قادر به مراقبت از فرزندان  آنها باشد.

4.با تجربه هستند

بچه داری به آسانی که مردم فکر می کنند نیست. به آمادگی ، اعتماد به نفس و مهارت نیاز دارد. داشتن تجربه کار به شما امکان رامی دهد که مهارت های مورد نیاز خود را بدست آورید.

5.معلم هستند

پرستاران کودک ، مانند معلمان ، آموزگار و مربی جزئی هستند و نگرانی ها را به شکلی سازنده برطرف می کنند و به عنوان الگوهایی برای کودکان عمل می کنند. با کمک به آنها برای حل مشکلات خود با دوستان ، هم تیمی ها یا همکلاسی ها ، به والدین نشان می دهید که نسبت به احساسات فرزندشان دلسوز هستند.

صفات یک پرستار کودک خوب

6.قابل اعتماد هستند

قابل اعتماد بودن شاید یکی از مهمترین صفاتی باشد که یک پرستار کودک خوب می تواند داشته باشد. والدین انتظار دارند که پرستار کودک از قوانین خانواده پیروی کند ، فرزندان را در امان نگه دارد و به فرزندان خود توجه کند. والدین نمی خواهند یک پرستار منزل با دوستان خود پیامک بازی کند و یا  فردی  را به خانه دعوت کنند. نگهداری از کودکان زمان معاشرت نیست.

7.آنها صبور هستند

صبر ، صفت بسیار مهمی است که پرستاران کودک می توانند داشته باشند. به آنها یادآوری کنید که کارهای خود را انجام دهند. سپس زمان و مکان برای انجام این کار به آنها بدهید. صبور باشید و در صورت لزوم به یادآوریهای ملایم  به آنها ادامه دهید.

8.آنها معتبر هستند

پرستاری کودک سرگرمی و بازی نیست. اگر والدین دستورالعمل های خاصی را رعایت نکرده اند (تلویزیون در ساعت خواب ممنوع می شود ، قبل از خواب دندان مسواک می زنند ،سبزیجات می خورند و …) ، اجرای این قوانین کار یک پرستار و نگهدار کودک در منزل است. پرستار باید نجیب و مهربان باشید ، اما باید به آنها نشان دهید که چه کسی مسئول است. مهم این است که با خانواده در مورد نظم و انضباط صحبت کنید و یاد بگیرید چگونه رفتار بد را به طریقی که والدین می خواهند انجام دهید.یعنی به کودک قوانین را به طوری که خوانواده می خواهد آموزش می دهند.

9.آنها علایق منحصر به فرد و سرگرم کننده ای دارند

یک پرستار کودک خوب ممکن است مهارت های خاص و جذابی داشته باشد.

مثلا گیتار نواختن بلد باشد و یا مسلط به زبان انگلیسی باشد و شاید بتواند به خوبی صحبت کند و یا قبلا ممکن است مربی بازی تنیس و یا والیبال بوده باشد و یا حتی ممکن است مهارت های خوبی در ساخت کاردستی نقاشی و یا کار های اینچنینی داشته باشد که اگر از این قابلیت ها استفاده کند شما یک پرستار کودک با چندین مهارت را در کنار خود دارید.

البته ممکن است تمام این موارد از وظایف و توافق های اولیه شما نباشد ولی اگر توافق کنید ممکن است بتوانید از آنها بهرمند شوید.

, , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

3 × 1 =

فهرست