پرستار کودک در تهران نیمه وقت و تمام وقت

پرستار کودک, پرستار منزل
بدون دیدگاه
مراقب و پرستار کودک در منزل تهران

پرستار کودک در تهران نیمه وقت و تمام وقت برای زوج های شاغل در تهران و همچنین مادرانی که تجربه ی کافی برای مراقبت از کودک خود را ندارند بسیار مناسب می باشد. معمولا دلیل اصلی انتخاب پرستار کودک به صورت نیمه وقت را می توان شاغل بودن زوج ها دانست .

اما بسیاری از زوج ها هستند که داشتن اولین فرزند خود را تجربه می کنند و این اتفاق برای آنها بسیار خوشایند می باشند. با این وجود نگرانی هایی برای آنها  وجود  دارد چون تجربه ی نگهداری و مراقبت از نوزاد خود را ندارند پس استخدام یک پرستار کودک در تهران که تجربه ی مادر شدن را داشته باشد می تواند نگرانی ها را از بین ببرد .

همچنین مادرانی هم هستند که در دوران بارداری نیاز به پرستار کودک در منزل  به صورت شبانه روزی برای کمک و همیاری آنها، دارند. مثلا پرستار منزل کلیه کارهای مادر و امور منزل و مراقبت های لازم را از مادر می کند تا مادر بتواند این دوران را با سلامتی طی کند .

نحوه مراقبت از کودکان توسط ما :

هیج پدر و مادر ی دوست ندارد تا بچه خویش یکجا نشین و به اصطلاح کم تحرک باشد و در این بین هستند بچه هایی که به قول ما پیش فعال هستند پس باید بستری را فراهم کرد تا نوع انتخاب شما عزیزان آسان شود و به راحتی بتوانید برای کودکان عزیزتان پرستار مورد نظر را به خدمت بگیرید .

ما با در نظر گرفتن شرایط کودکان و تعهدی که با خویش بسته ایم برای خدمت به جامعه ای که تمام آینده ی آنها در دستان دلبندان شماست ، آماده ایم تا با در اختیار گذاشتن پرستاران کودک حرفه ای ، خدمات لازم را به شما خانواده های عزیز ارائه دهیم .

نوع انتخاب پرستار و چه کسانی توانایی انجام پرستاری از کودکان را دارند :

وقتی که شما شاغل هستید و دیگر دلواپسی یا نگرانی برای فرزندتان ندارید چقدر حس خوب و دل نشینی است و ما به دنبال این هستیم که این احساس را به شما انتفال بدهیم تا شما عزیزان با خیال راحت به کارهایتان برسید . ما با گزینش و مصاحبه ای که با پرسنل و کارشناسان مجموعه انجام می دهیم این احساس آرامش را برای شما فراهم خواهیم کرد که فرزندان عزیزتان را با خیال راحت به ما بسپارید و مطمئن باشید که پرستاران ما علاوه بر داشتن علم روز و احساس مسئولیتی که در راستای شغل خویش دارند، مهربانی و عطوفت را نیز سر لوحه ی کار خود قرار داده تا کودکان و شما را مورد رضایت خود قرار دهیم .

دسته بندی کودکان از لحاظ خصوصیت اخلاقی و شخصیتی :

با توجه به شخصیت متفاوت هر انسانی، کودکان نیز دارای شخصیت های متفاوتی هستند . کودکانی که بسته به موقعیت و شرایط و فرهنگ زندگی هر کدام دارای اخلاقیاتی هستند .

برای ما افتخاریست که بتوانیم این نیاز شما والدین پایتخت را برای انتخاب پرستار کودک در تهران متناسب با خصوصیات اخلاقی و شخصیتی فرزندتان ، آسان کرده و از پرسنلی با عملکرد های متفاوت در قبال شما عزیزان ، خدماتمان را ارائه دهیم تا کودکان عزیزتان را روز به روز به رشد و تعالی برسانیم .

مهم بودن دوران کودکی و آموزش در آن برای کودکانمان :

چنانچه کودکان در دوران کودکیشان به خوبی آموزش و تربیت شوند شاهد آن خواهیم بود که در نوجوانی و جوانی و بزرگسالی نوعی نگرش و شیوه زندگی آنها در سطحی بالا پیش می رود . چگونگی فرامین در کودکی خود به نوبه از اهمیت بالایی برخوردار است که گاهی وقت ها از نبود وقت و یا مشغله های کاری گوناگون، والدین قادر نخواهند بود تا تمام فرامینی را که باید کوکانشان فرا گیرند ، به جا بیاورند .

وجود آموزشهایی که بتواند ذهن کودک شما را باز کرده و نسبت به زندگی دیدی بهتر داشته باشد ، برای کودک شما امری الزامی می باشد . وجود یک پرستار کودک در تهران برای این آموزشها بسیار مهم می باشد .

تغذیه در دوران کودکی :

نقش مهم تغذیه در سنین کودکی امری ضروری و بسیار مهم می باشد چرا که طبق نظریه کارشناسان، تغذیه در دوران کودکی (Childhood nutrition) بسیار مهم بوده و یکی از ارزشمند ترین خدمتی که می توان به کودک خود کرد ، فراهم کردن تغذیه مناسب و مفید برای کودک خود می باشد . وقتی که یک کودک از تغذیه خوب و کافی برخوردار باشد می تواند فرامین را به درستی فرا بگیرد و به کارهای کودکانه اش رسیدگی بهتری کند .

پس لازم است که نگاهی متفاوت به آن داشته باشیم . وقتی اسم از تغذیه می آید شاید شما فکر کنید که هزینه و پول زیادی باید در قبال کودکانتان بپردازید تا تغذیه مناسب را دریافت کنید اما این فکر اشتباست .

ما با در نظر داشتن و شرایط شما با همان اصول تغذیه همیشگی اما برنامه ریزی شده و با زمان بندی مناسب ، بستری را فراهم خواهیم کرد تا شما روز به روز شاهد قد کشیدن و رعنا شدن کودکانتان باشید و از اینکه کودکانتان از شادابی و طراوت جسمی برخوردار هستند احساس سرور کنید . زمان بندی و نوع تغذیه تخصص ماست دیگر نگران نباشید.

فعالیت بیرون خانه و نقش آن در زندگی کودکان :

دنیای صنعتی باعث شده است که کودکانمان به سمت و سوی تکنولوژی رفته و تمام بازیهای خود را به بازیهای دیجیتالی و کامپیوتری که عموما منوط به منزل می باشد خلاصه کند. یادمان باشد وقتی حرف از بازیهای کودکانه می شود بهترین آنها بازیهایی هستند که در آن هم تحرک کافی باشد و هم فضای مناسب که باعث می شود دلبندان شما خود را تخلیه کنند .

مثلا بازی در طبیعت بسیار اثرات مثبتی بر ذهن کودک شما دارد پس سعی کنید کودکان خود را روزانه به نزدیکترین پارک محل زندگیتان ببرید . پرستاران کودک موسسه آتیه پرستاران سلامت به این امر کاملا واقف بوده و با هماهنگی با شما عزیزان ساعاتی را در طول روز یا در هفته کودکان عزیزتان را به این فضاها می برند و یادشان می دهند که بازیهای سالم را چگونه انجام دهند .

فعالیت بیرون خانه برای کودکان

کارهایی که کودکان تمایل به انجام آنها ندارند :

وقتی که کودک شما از کلاس آموزشی یا مدرسه به خانه بر می گردد شاید فقط دوست دارد سریع به سراغ بازیهای خود رفته و دیگر تمایل به رفتن سراغ تکالیف مدرسه نداشته باشد که این امر باعث می شود شما را به هم بریزد و باعث نگرانی در شما شود .

نگران نباشید ما برای این کار نیز برنامه داریم . نیروهای ما یاد گرفته اند و به این امور کاملا واقف بوده و در طول روز برنامه ریزی دارند تا با کودکان شما کار کنند و مروری بر درسها و تکالیف مدرسه ای داشته باشند .

وظایف پرستار کودک چگونه است:

خدمات اصلی یک پرستار کودک در تهران را می توان مراقبت و نگهداری از کودک و همچنین مراقبت از مادر در دوران بارداری و پس از بارداری دانست. در زیر خلاصه ای از وظایف پرستار بچه را شرح می دهیم .

 • غدا دادن سر وقت به کودک و همچنین دادن شیر یا کمک غذا به نوزاد
 • سرگرم کردن کودک با بازی های خاص کودک
 • انجام بازیهای فکری مطابق با سن کودک
 • عوض کردن پوشک نوزاد
 • بردن کودک به دستشویی
 • خواباندن کودک سر وقت
 • دادن داروهای کودک سر وقت
 • تمیز کردن اتاق کودک
 • کمک کردن به مادر در استحمام کودک و نوزاد
 • و موارد دیگر
پرستار کودک در منزل تهران

بسیاری از خانواده ها هستند علاوه بر استخدام پرستار برای مراقبت از کودک و نوازدشان از پرستار درخواست انجام امور منزل مانند نظافت منزل ، درست کردن غذا برای خانواده و … می کنند . البته پیشنهاد می شود که خانواده ها سعی کنند پرستار را فقط برای مراقبت و نگهداری از کودک خود استخدام کنند

نکات مهم در هنگام استخدام پرستار کودک در تهران :

 • سن کودک : در انتخاب پرستار همیشه سن کودک را باید در نظر گرفت . توصیه می شود کودکانی که در سنین پایین هستند از پرستارانی که تجربه ی نگهداری و مراقبت و همچنین مادر شدن را دارند استفاده شود . در سنین بالاتر نیز از پرستارانی استفاده شود که بتوانند با کودک بازیهای آموزشی مطابق با سن کودک انجام دهند اگر در این زمینه تحصیلات یا تجربه ی کار در مهد کودک را داشته باشند بهتر است .
 • روز مصاحبه : قبل از استخدام پرستار سعی کنید در روز مصاحبه با او گفتگویی داشته باشید و شرایط خانواده و کودک خود را به پرستار بگویید.  مثلا کودک شما از چه چیزی خوشحال می شود و یا از چه چیزی ناراحت می شود و همچنین عادت های رفتاری و غذایی  کودک چگونه است.  درکل سعی کنید کلیه ی انتظاراتی که از پرستار دارید را در روز مصاحبه بیان کنید . در ضمن  به درخواست های پرستار نیز به دقت گوش کنید تا بتوانید به یک توافق صادقانه برسید.
 • کنترل از راه دور با دوربین : کودکانی که در سنین پایین هستند و نمی توانند صحبت کنند توصیه می شود  در منزل خود دوربین نصبت کنید . البته حتما پرستار کودک را از نصب دوربین مطلع کنید. با نصب دوربین شما می توانید از راه دور رفتار پرستار و کودک خود را کنترل کنید.
 • نزدیک بودن رفتار والدین و پرستار: سعی کنید به پرستار کودک قوانین منزل و رفتارهایی که شما با کودک خود دارید را به پرستار بگویید . مثلا اینکه کودک خود را چگونه تشویق و یا تنبیه می کنید  پرستار نیز همان روش شما را پیش بگیرد البته منظورم از تنبیه کتک  زدن کودک نیست به فرض مثال اگر کوک شما مرتکب خطایی شد  نگذارید  برای مدتی  با اسباب بازیهای خود بازی کند . هرچه  رفتارهای والدین و پرستار به هم نزدیک باشد  کودک راحت تر و زودتر به  پرستار دلبستگی پیدا می کند .
 • عوض کردن پرستار : هنگامی که شما از یک پرستار خوب برای کودکتان بهره می برید سعی کنید تا حد امکان از عوض کردن آن جلوگیری کنید مگر به دلایل موجه . چون به دلیل دلبستگی کودک شما به پرستار ممکن است به احساسات کودک شما لطمه وارد شود .
 • کمک به پرستار و کودک برای آشنایی : در روزها یا هفته های اول احتمال دارد کودک شما از پرستار دوری کند و بترسد که این طبیعی می باشد . والدین سعی کنند درهفته های اول در کنار پرستار حضور داشته باشند که کودک راحت تر بتواند پرستار را بپذیرد.

, , , , , , , , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هفت − 5 =

فهرست