تماس
021-66582923
پرستار کودک نوزاد

پرستار کودک نوزاد در منزل تهران

پرستار کودک نوزاد یکی دیگر از خدماتی می باشد که توسط موسسات پرستاری در منزل به والدین محترم ارائه می شود. این خدمات با کمک پرستاران متعهد که تجربه نگهداری از نوزاد و کودک را دارند ارائه می شود. با ما همراه باشید تا بییشتر راجعب این خدمات اطلاعات کسب نمایید.

پرستار کودک نوزاد

مشارکت مادران در کنار پدران خانواده برای امرار معاش و کسب روزی اگر چه مزایای زیادی داشته اما در کنار این مزایا یک سری معایبی نیز با خود به همراه داشته است. یکی از این معایب دوری مادران از کودکان و یا نوزادان خود می باشد که مجبور هستند برای حضور در محل کار ، کودکان و یا نوزادان خود را تنها در منزل بگذارند. اما وجود پرستار کودک و نوزاد در منزل توانسته این مشکل را به کلی برطرف کند و مادران با خیال راحت به امورات روزمره خود رسیدگی نمایند.

خدمات پرستار کودک نوزاد

همانطور که در بالا اشاره شد وجود پرستار کودک در منزل توانسته زندگی خانواده هایی که دارای فرزندان کوچک هستند را تا حدود زیادی سامان ببخشد. اما این پرستاران چه خدماتی ارائه می دهند که توانسته رضایت والدین را به خود جلب نمایند؟ خدمات این پرستاران شامل:

  • مراقبت از کودک و نوزاد شما همانند یک مادر در هنگامی که شما در منزل حضور ندارید.
  • غذا و یا شیر دادن به کودکان و نوزادان
  • انجام بازی های سرگرم کننده که باعث می شود کودکان و نوزادان نبودن مادران را احساس نکنند.
  • خواباندن نوزادان و کودکان زمانی که نیاز به استراحت داشته باشند.
  • کمک به ایجاد محیطی امن و آرام برای کودکان و نوزادان

پرستار کودک و نوزاد در تهران

موسسه آتیه پرستاران سلامت یکی از چندین موسسه معتبری می باشد که در تهران به فعالیت های ارائه خدمات پرستار کودک و نوزاد می پردازد. این موسسه با سابقه ای چند دهه توانسته حامی خوبی برای والدین در مراقبت از فرزندان باشد. البته ناگفته نماند که این خدمات فقط مختص والدین شاغل نیست بلکه والدین و یا مادرانی نیز هستند که خانه دار می باشند اما به علت ناتوانی در مراقبت از کودکان و نوزادانشان نیاز به یک حامی دارند که بتواند در کنار خود از فرزندشان مراقبت و نگهداری کند که این حامی کسی نیست جز پرستار کودک و نوزاد.

پرستار کودک نوزاد در کرج

همانطور که در بالا اشاره شد آتیه پرستاران سلامت جزو موسساتی می باشد که توانسته در حمایت از خانواده ها دست به ارائه خدمات پرستاری در منزل بزند. این موسسه برای والدینی که ساکن شهر کرج هستند نیز این حمایت ها را در نظر گرفته تا والدین عزیز در کرج بتوانند از این خدمات استفاده نمایند. وجود پرستارانی کارکشته و با تجربه باعث شده خانواده ها به استفاده از این خدمات روز به روز امیدوار تر شوند و از اینکه این خدمات را دریافت می کنند خوشحال و خوشنود باشند.

خصوصیات پرستار کودک و نوزاد

پرستار کودک و نوزاد برای اینکه بتواند خدمات خود را به بهترین شکل برای خانواده ها ارائه دهد حتما باید خصوصیات مثبتی داشته باشد تا بتوانند رضایت والدین را به خود جلب نمایند. این خصوصیات شامل:

  • حتما باید پرستار خود مادر شده باشد که بتواند از نوزاد یا کودک شما به خوبی مراقبت نماید
  • پرستار حتما باید از سلامت کامل برخوردار باشد.
  • پرستار باید صبور باشد و به کودکان و نوزادان علاقه داشته باشد.
  • پرستاران باید کودک درونشان فعال باشد تا بتوانند با کودکان و نوزادان ارتباط برقرار نمایند.
  • پرستاران باید با آرامش موارد بحرانی را به خوبی رد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

13 + 8 =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - پرستار کودک نوزاد در منزل تهران
فهرست