پرستار 24 ساعته سالمند در منزل

پرستار سالمند
بدون دیدگاه

اعزام پرستار 24 ساعته سالمند در منزل برای سالمندان سالم و بیمار

پرستار 24 ساعته برای سالمندان در منزل

زندگی که با تغییر و تحولاتی که در اشخاص ایجاد میکند باعث میشود که گاهی کارهایی را انجام دهند تا بتوانند به روند زندگی روزمره خود ادامه داده و کارهای خود را انجام دهند . در دوران سالمندی به دلیل اینکه سن در این دوران بالا رفته احتمال هر گونه اختلالاتی در فرد سالمند وجود دارد مگر اینکه سالمند به طور مرتب و 24 ساعته تحت پرستاری و مراقبت قرار گیرد که این عامل باعث میشود که در حال عمومی و روند زندگی روزمره سالمند تغیراتی خوب و مفیدی شکل گیرد و باعث میشود که سالمند دوران خوبی را از عمر خود سپری کند .

وقتی که سالمندان عزیز شما علاوه بر روز در شب نیز احتیاج به پرستاری و مراقبت دارند بدین معنا نیست که آنها دیگر مفید نبوده و بخواهید که این عزیزان را به خانه سالمندان بسپارید.  یادمان باشد زمانی که ما کودک بودیم تمام مسئولیت نگهداری و مراقبتمان بردوش همین پدر و مادر عزیزی بوده است که با گذر عمر الان به دوران سالمندی رسیده اند و ما باید قدر این دُرهای گرانبها را بدانیم و با تمام وجود به آنها خدمت کنیم زیرا وجود این عزیزان قوت قلبی است برای ما .

استخدام یک پرستار سالمند 24 ساعته درمنزل به شما کمک میکند تا با خیالی راحت و آرامش خاطر به کارهای خود رسیدگی کرده و  این احساس را نیز به سالمند انتقال میدهید که سالمند نیز اطمینان دار دکه به طور شبانه روزی یک نفر حواسش به سالمند است و از او مراقبت میکند . پرستار سالمند 24 ساعته در منزل وظیفه نگهداری و پرستاری از سالمند را درطول شبانه روز بر گرن دارد و این پرستار باید دارای خصوصیات و ویژگیهایی باشد تا به خوبی کارهای سالمند را انجام دهد.

ویژگی های پرستار 24 ساعته سالمند در منزل :

 • تعهد در انجام کارهای سالمند و مسئولیت پذیری
 • ارتباط اجتماعی قوی
 • توانای بدنی بالا برای انجام کارهای سالمند
 • داشتن نظم در انجام کارهای سالمند

جهت درخواست پرستار سالمند در منزل به صورت شبانه روزی ، روزانه و شیفت شب می توانید تماس بگیرید

وظایف پرستار سالمند 24 ساعته در منزل چیست :

 • مراقبت و نگهداری سالمند بعد از عمل جراحی
 • صحبت کردن با سالمند و انجام دادن کارهای سرگرم کننده با سالمند در منزل مثل نقاشی کردن ، کتاب خواندن ، شعر خواندن
 • درست کردن غذا برای سالمند و کمک دادن به وی برا خوردن غذا. هر سالمند بسته به شرایطی که دارد غذا و نوع تغذ یه اش متفاوت میباشد
 • پرستار 24 ساعته سالمند باید ساعاتی را در طول روز یا در طول هفته برای سالمند در نظر بگیرد و سالمند را برای پیاده روی و قدم زدن به بیرون ببرد
 • داشتن رابطه خوب و مفید با سالمند که این امر باعث میشود در روند زندگی روزمره سالمند تغیراتی حاصل شود و سالمند با احساسی بهتر و مملو از خوشبختی به زندگی خود ادامه دهد.
 • انجام نظافت شخصی سالمند توسط پرستار و انجام کارهای روزمره سالمند مثل حمام بردن سالمند ، بردن سالمند به دستشوئی ، مرتب کردن سالمند و ….
 • ششتشوی لباسهای سالمند و کمک کردن به سالمند در پوشیدن لباسها
 • یک پرستار 24 ساعته سالمند باید توانائی این را داشته باشد که با خانواده سالمند ارتباط خوبی برقرار کند و هماهنگی لازم را با والدین سالمند برای انجام کارهای سالمند داشته باشد
 • انجام تمارین ورزشی با سالمند که میتواند حس و حال خوبی را در وی ایجاد کند و به روند بهبود سالمند بسیار کمک کند

چه زمانی سالمند یا والدین سالمند نیاز دارند که یک پرستار 24 ساعته در منزل در کنار خویش داشته باشند

وقتی که سالمند عزیز شما به تنهای زندگی میکند و شما به دلایلی خود را در مضیقه قرار داده اید یک پرستار 24 ساعته در منزل میتواند گزینه خوبی برای شما باشد . وقتی که خانوادها یک پرستار 24 ساعته را در منزل استخدام میکنند آرامش خاطری را برای خودشان و خانواده عزیزشان فراهم میسازند .

بعضی از سالمندان هستند که در شرایط نقاهت بیماری هستند و دوران نقاهت بیماری را پشت سر میگذارند که نیاز دارند که به طور شبانه روزی از آنها پرستاری شود .

تمام سالمندان نیاز به مراقبت و نگهداری دارند و باید به طور مرتب از آنها پرستاری و نگهداری شود

سالمندانی که از خدمات 24 ساعته پرستاری از منزل برخوردار میشوند کیفیت مطلوبتری در زندگی خواهند داشت زیرا برای سالمندان بسیار مهم است که در خانه های خودشان از آنها نگهداری شود و زندگی در خانه برای سالمندان ایجاد امنیت و رفاه میکند .

وقتی که سالمند در خانه مورد مراقبت و نگهداری قرار میگرد میتواند هم با اعضای خانواده تعامل و معاشرت داشته باشد و هم با دوستان و همسایه های خود رابطه داشته باشد . در پرستاری 24 ساعته از سالمند پرستار به طور دقیق و منظم حواسش به سالمند میباشد و در زمانی که سالمند خواب است پرستار از او نگهداری و مراقبت میکند .

نیاز به پرستار 24 ساعته سالمند در منزل

پرستاری 24 ساعته سالمند از چه سالمندانی پرستاری و نگهداری میکند

 • پرستاری از سالمندانی که بیماری آلزایمر دارند
 • پرستاری و نگهداری از سالمندی که دارای مشکل جسمی – حرکتی میباشد و پرستار سالمند باید او را نگهداری و مراقبت کند
 • پرستاری و مراقبت از سالمندی که دارای اختلالات فکری و ذهنی میباشد مانند بیماری های حواس پرتی ، کم شدن حافضه و پرخاشگری
 • پرستاری و نگهداری از سالمندی که مشکل داخلی دارد مثل مشکلات کلیوی ، ریه ، قلب و…
 • پرستاری از سالمندانی که نیاز به همدم دارند
 • پرستاری و نگهداری از سالمندانی که بیماری حاد دارند مانند بیماری قند ، دیابت ، سرطان و …

پرستاری و مراقبت از سالمندان امری مهم و بسیار کاربردی محسوب میشود زیرا خدمات و امکاناتی که در امر درمان به سالمندان ارائه میشود باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا بتواند در روند بهتر شدن زندگی سالمند نقش مهمی داشته باشد و احساس خوب و خوشایندی را به سالمند ارائه دهد .

پرستاری 24 ساعته از سالمند در منزل بستری را فراهم ساخته تا شما خانوا ده های عزیز به طور شبانه روزی از حال سالمند عزیزتان با خبر باشید و شاهد نحوه ی چگونگی پرستاری و برخورد پرستار با سالمند عزیزتان باشید .

انجام کلیه ی خدمات پرستاری و مراقبتی و انجام امور منزل توسط پرستار 24 ساعته سالمند در منزل

موسسه آتیه پرستاران سلامت
, , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

1 + پنج =

فهرست