کمک پرستار کیست ؟

پرستار بیمار, پرستار سالمند, پرستار کودک
بدون دیدگاه

انجام خدمات پرستاری در منزل و بیمارستان با پرستاران مجرب و کمک پرستاران حرفه ای

کمک پرستار کیست

کمک پرستار به افرادی گفته می شود که زیر نظر پرستاران مشغول به فعالیت هستند . کمک پرستار در کنار پرستاران وظایفی دارند که می توان به نظافت بیمار ، غذا دادن به بیمار ، تمیز کردن تخت بیمار و مواردی از این قبیل اشاره کرد . در صنعت پزشکی نقش کمک پرستار نقش مهمی تلقی می شود زیرا آنها همواره در هر حال باید به اموری که به آنها مربوط است رسیده و آنها را به خوبی انجام دهند تا در حوضه سلامت و بخش خدمات رسانی بتواند خدمات خوبی را ارائه دهند .

کمک پرستار :

داشتن آراستگی ظاهری ، مرتب بودن و انجام مسئولیت نیز از ویژگی های آنها حساب می شود. تا هم به بیماران احساس خوبی را انتقال دهند و هم درکار درمان نقش موثری داشته باشند . کمک پرستاران علیرغم وظایفی که به انها محول می شود باید بتواند مونس و امین خوبی نیزبرای بیماران باشد زیرا بعضی وقتها یک بیمار وقتی چند روزی در بیمارستان به سر می برد از لحاظ احساسی و روحی دچار ضعف می شود و به کسی نیاز دارد که این مشکل را بتواند حل کند و یک کمک پرستار امین و کاردان این کار را به خوبی انجام خواهد داد .

شرایط استخدام کمک پرستار :

شرایط استخدام این افراد مختص به سازمان یا نهادی است که پرستاران در آن شروع به فعالیت می کنند. اما داشتن حداقل مدرک دیپلم و گذراندن دوره های آموزشی که در سایت وزارت بهداشت قابل مشاهده می باشد، لازمه این شغل شریف می باشد . همیشه در کنار یک پرستار موفق یک کمک پرستار کار بلد نیز وجود دارد .

همیشه برای ما کمک کردن به دیگران لذت بخش بوده و از یاری رساندن به هم نوع خود لذت می بریم و چقدر زیباست شغل کمک پرستاری که می تواند یک همراه خوب برای پرستاران باشد . داشتن یک کمک پرستار خوب می تواند باعث آرامش و امنیت درآن سازمان یا بیمارستان بوده که این افراد با احساس مسئولیت درآن مشغول کار هستنتد.

کمک پرستار می تواند درمنازل یا بیمارستان ها و یا کلینیک های درمانی مشغول مشغول به فعالیت شوند . وقتی که یک بیمار در منزل احتیاج به نگهداری و مراقبت دارد یک نیروی خوب و کمک پرستار کاردان می تواند در این راستا به بیمار خدمات ارزنده ای ارائه دهد و تمام نیازهای روزمره او و کارهای شخصی او را انجام دهد .

وظایف کمک پرستار :

دادن روحیه و درست انجام دادن وظایف می تواند به یک بیمار در منزل کمک والایی کند و باعث شود که او دیگر احساس ناتوانی نکند پس می توان گفت که کمک پرستاران در واقع فقط کارهای خدماتی انجام نمی دهند و در به کار گیری نیروهای روحی و روانی برای بیمار می تواند سرشار از انرژی مثبت باشد . در برخی رسانه ها که وابسته به وزارت بهداشت هستند نظرات مختلفی راجعب شغل کمک پرستاری یا حفظ این شغل داده شده است و افرادی که در این حوضه مشغول به فعالیت هستند گاهی با بی میلی کارهای کمک پرستاری را انجام می دهند زیرا اعتقاد دارند که آینده این شغل تضمین شده نیست .

امیدوارم روزی فرا برسد تا جامعه ی درمان به این نتیجه برسد که نقش این افراد در بخش درمان چقدر می تواند مهم باشد و چقدر ضرورت دارد که کنار پرستاران باشند تا آنها نیز خستگی طاقت فرسایی را متحمل نشوند .

اعزام کمک پرستار ، پرستار سالمند ، پرستار کوک و پرستار بیمار به منزل به صورت شبانه روزی

موسسه آتیه پرستاران سلامت
, , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

17 + دو =

فهرست