تماس
021-66582923

بهترین شرکت پرستاری در تهران

پرستار بیمار, پرستار سالمند, پرستار کودک, پرستاری در منزل
بدون دیدگاه
بهترین شرکت پرستاری در تهران

پرستاری و مراقبت جزو مهمترین اولویتهای انسانها میباشد که در شکل گیری و روند زندگی آنها نقش مهمی دارد. وقتی که یک شخص نیاز دارد که از او پرستاری شود انتظار دارد که با ملایمت و عطوفت از او مراقبت شود و خاطره خوب و لذت بخشی از آن فرد به یادگار داشته باشد . با روند شکل گیری جامعه ماشینی و زندگی پرتلاطم برای افراد نیاز به پرستاری و استفاده از بهترین شرکت پرستاری به شدت افزایش چشمگیری داشته.

در گذشته مراقبان اجازه مراقبت و پرستاری از تمام بیماران را داشتند اما امرزه فقط پرستارانی اجازه دارند ازبیماران مراقبت کنند که دارای مدارک معتبر باشند. بیشترین قشری که در جامعه نیاز به مراقبت و پرستاری دارد سالمندان ، کودکان ، بیماران هستند که بیشترین نیاز را برای پرستاری در جوامع دارند.

آشنایی جزئی با خدمات بهترین شرکت پرستاری

با به وجود آمدن مشکلات اقتصادی برای افراد در جامعه و مشغله هایی که با آن درگیر هستند، نیاز آنها به پرستاری روند چشمگیری داشته است و این خود برای آنها به امری دلهره آورتبدیل شده است وپرستاری و مراقبت در منزل با استقبال زیادی روبرو شده است. پرستاری از افراد در منزل به صورتهای گوناگونی انجام میشود که میتوان به پرستاری شبانه روزی و پرستاری ساعتی اشاره کرد که نوع خدماتی که در آنها ارائه میشود متفاوت است .

در پرستاری شبانه روزی، پرستار موظف است به صورت شباروزی در کنار فرد بوده و به وی خدمات رسانی کند اما در روش ساعتی باید ساعاتی را که خانواده یا پزشک مربوطه برای مددجو در نظر گرفته ، مراقب در کنار وی باشد. خدمات شرکت پرستاری در تهران شامل مراقبت از نوزاد، کودک، سالمند و افراد بیمار بوده است که نوع مراقبت و نگهداری در تمام این افراد با یکدیگر متفاوت بوده است که به انتخاب و نیاز خانواده ها بستگی دارد.

لزوم استفاده از بهترین شرکت پرستاری برای مراقبت از سالمند :

بهترین شرکت پرستاری می تواند به صورت شبانه روزی به سالمند شما خدمات رسانی کنند. یکی از این شرکتها آتیه پرستاران سلامت می باشد. همانطور که می دانید باتوجه به گذشتن عمر و وارد شدن افراد به دوران سالمندی نیاز سالمندان به پرستار سالمند در منزل افزایش میابد . سالمندان با توجه به تقلیل قوای عضلات بدنشان و ضعف جسمانی که با آن روبرو میشوند، نیاز به پرستاری و مراقبت در آنها بالا میرد، پس نیاز به فردی دارند که درکنارشان باشد تا روند زندگی خودرا ادامه دهند.

به دلیل نداشتن زمان کافی و مشغله های گوناگون و یا نداشتن تخصص لازم در امر مراقبت از سالمند ، والدین توانائی خدمات رساندن به عزیزشان را ندارند و ضرورت استفاده از پرستار سالمند در آنها بالا میرود که خود بسیار مهم و حساس میباشد. باتوجه به اینکه علوم مختلف پیشرفتهای قابل توجه داشته اند، علوم پزشکی و پرستاری نیز پیشرفتهای زیادی کرده اند و این بستر را فراهم کرده اند تا از والدین عزیز شما در منزل پرستاری و مراقبت شود .

چقدر برای یک فرد سالمند خوشایند است که او را در منزل خودش و در پیش فرزندانش پرستاری و نگهداری کنند زیرا وقتی که یک سالمند به خانه سالمندان برای نگهداری فرستاده میشود علیرغم اینکه مشکلات زیاد جسمی و روحی امکان دارد سلامت سالمند را تهدید کند مشکلاتی نظیر فقدان پاکیزگی عفونی در مراکز نگهداری از سالمندان نیز برای سالمند زیان بار خواهد بود و به اهمیت زیادی که پرستاری در منزل برای سالمندان دارد پی خواهیم برد.

وظایف پرستاران در بهترین شرکت پرستاری برای مراقبت از سالمندان

شرکت پرستاری در تهران به سالمندان می تواند خدمات مراقبتی ساده و پرستاری تخصصی ارائه دهد. وقتی یک پرستار سالمند با تجربه از سالمند شما خوب پرستاری و نگهداری میکند باعث میشود که در در روند روحی و جسمی سالمند تغییرات خوب و مفیدی شکل گیرد ،

چند نمونه از خصوصیات یک پرستار در منزل اشاره میکنیم :

 • دلسوز بودن و داشتن مهر و عاطفه
 • داشتن تحصیلات مرتبط با امر پرستاری از سالمندان
 • شادابی و پویایی در پرستار سالمند

پرستار سالمند در بهترین شرکت پرستاری در تهران چه وظایفی دارد:

 • به علایق و اوقات فراقت سالمند احترام بگذارد
 • به غذا و تغذیه سالمند اهمیت ویژه ای داشته باشد
 • زمانی که سالمند دارو یا شربتی قرار است استفاده کند در زمانبندی و ساعت دقیق خوردن به سالمند کمک کند
 • به نظافت شخصی و نظافت منزل سالمند رسیدگی کند و سالمند را در حمام رفتن و انجام کارهای شخصی کمک کند، سالمند زمانی که میخواهد به بیرون برود همراهی کند و ارتباط خوب و مفیدی با سالمند ایجاد کند
 • پرستار سالمند در منزل باید ارتباط خوبی با والدین سالمند برقرار کند
خدمات بهترین شرکت پرستاری برای مراقبت از بیماران

خدمات بهترین شرکت پرستاری برای مراقبت از بیماران :

یکی دیگر از خدمات اشاره شده در بهترین شرکت پرستاری ، نگهداری از بیماران می باشد. مراقبت از بیماران در منزل از زوایای گوناگونی برای بیماران و والدین آنها حائز اهمیت میباشد ، کاهش خطرات از بیماریهای عفونی که در بیمارستانها وجود دارد، هزینهای بستری و درمان در بیمارستانها که گاها هزینه های سرسام آوری برای خانواده ها دارد که این خانواده ها را مجاب به این میکند که از بیمارانشان با خیال راحت در منزل توسط شرکت های خدمات پرستاری در تهران نگهداری و مراقبت کنند. مانند بیماران قلبی، بیماران ریوی ،بیماران ام اس ،آلزایمر

بیماری های عفونی از بیماریهایی هستند که میتوانند در خانه از خدمات پرستاری در منزل بهره بگیرند.

ارائه خدمات پرستاری در منزل برای بیماران شامل چه کارهایی میباشد :

 • تنظیم فشار خون و قند خون بیمار
 • انجام تزریقات در منزل توسط پرستار بیمار
 • نصب سرم برای بیمار
 • پرستاری و نگهداری از بیمارانی که عمل جراحی انجام داده اند
 • انجام پانسمان برای انواع بیماران زخم بستری در منزل
شرکت پرستاری در تهران کودک

خدمات بهترین شرکت پرستاری برای مراقبت از کودکان :

با توجه به مسائل اقتصادی و روند رو به رشد شاغل شدن خانما ، نیاز به پرستاری از کودکان بالا رفته و با استقبال زیادی روبرو شده که این مسئله باعث میشود والدین تهرانی به فکر استخدام پرستار از بهترین شرکت پرستاری در تهران باشند.

ویژگی های یک پرستار کودک :

 • روابط عمومی بالایی داشته باشد
 • تجربه و تخصص لازم را برای تربیت کودک داشته باشد
 • برقرار کردن رابطه عاطفی و احساسی با کودک
 • متعهد و مسئولیت پذیر باشد

پرستار کودک در منزل در قبال مراقبت و نگهداری از کودک چه وظایفی دارد :

 • فراهم کردن غذا و تغذیه کودک در زمان مناسب
 • آموزش و تربیت کودک در منزل
 • با کودک صمیمی و مهربان باشد
 • بازی کردن در اوقات فراقت در منزل
 • مهیا سازی بستری امن و راحت برای کودک
 • کارهای نظافتی و شستشوی کودک
,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ده + سیزده =

فهرست