تماس
021-66582923

شرکت مراقبت از سالمند در تهران

پرستار سالمند, پرستار کودک, پرستاری در منزل
بدون دیدگاه
شرکت مراقبت از سالمند در منزل تهران

شرکت مراقبت از سالمند آتیه پرستاران سلامت یکی از شرکت های با سابقه در تهران می باشد. این شرکت خدمات وِیژه ای را برای سالمندان شما ارائه می دهد. خدماتی مانند غذا دادن به سالمند، بردن سالمند شما به حمام ، بردن به بیرون برای هواخوری و کمک های دیگر که در ادامه این مبحث به آنها اشاره می کنیم.

چرا کارشناسان تاکید بر استخدام پرستار از شرکت ها می کنند

در ابتدای این مبحث بهتر است به نکته ای خیلی مهم بپردازیم و آن این است که بسیاری از خانواده ها برای اینکه هزینه ی کمتری را پرداخت کنند به استخدام پرستار سالمند به صورت شخصی می پردازند. به صورت شخصی چگونه است؟

مثلا خانواده هایی هستند که از راه های مختلف مانند آگهی روزنامه ها، سایت های تبلیغاتی و مواردی از این قبیل، اقدام به استخدام پرستار می کنند که بعدها با مشکلات و حتی خسارت های جبران ناپذیری مواجه می شوند. در زیر به تعدادی از این دلایل که باعث ایجاد مشکلات می شوند اشاره کرده ایم.

  • نداشتن شناخت کافی از پرستار
  • نبودن نظارت بر عملکرد کاری و رفتاری پرستار
  • اطلاع نداشتن از سوابق کاری و اخلاقی پرستار
  • امکان ترک محل کار به صورت ناگهانی و نبود پرستاری دیگر برای جایگزین

وظایف پرستاران در شرکت مراقبت از سالمند

سالمندانی که به دنبال پرستار از شرکت مراقبت از سالمند در منزل هستند معمولا برای انجام امور منزل مانند آشپزی ، نظافت منزل هستند . البته این امر برای سالمندان سالم می باشد . از دیگر وظایف پرستار بردن سالمند به تفریح و گردش ، استخر ، آبدرمانی و غیره می باشد . همچنین اگر چنانچه سالمند به دکتر یا درمانگاه نیاز داشته باشد پرستار باید او را همراهی کند.

وظایف شرکت مراقبت از سالمندان بیمار در منزل

 شرکت مراقبت از سالمند در قبال سالمندانی که بیمار هستند وظایف متفاوتی دارند. پرستاران بیمار در طول روز به طور مرتب از سالمند بیمار مراقبت و نگهداری می کنند . مثلا برای بیمار غذا درست می کنند ، نظافت منزل را برعهده دارند ، بیمار را به دستشویی و یا حمام می برند، اگر بیمار پوشکی باشد پرستار مسئولیت عوض کردن آنرا دارد ، دادن دارو به بیمار از دیگر وظایف آنها می باشند و مواردی از این قبیل .

البته برای انجام وظایف تخصصی نیاز است از پرستار متخصص استفاده کرد. این پرستاران خدماتی از قبیل انجام کلیه تزریقات ، انجام کلیه ی سونداژها ، انجام کلیه پانسمان ها و مواردی از این قبیل را بر عهده دارند .

چرا بهتر است از شرکت مراقبت از سالمند در تهران آتیه پرستاران سلامت استفاده شود

آتیه پرستاران سلامت یک شرکت نگهداری از سالمند می باشد که می تواند بهترین خدمات را به سالمندان شما بدهد. اما مزیت های این شرکت برای سالمندان باعث شده که بیشتر خانواده ها در تهران به دید مثبت تری به این شرکت نگاه کنند.

مثلا تعهد کاری که این شرکت به مشتریان خود دارد بسیاز زبانزد بوده و این تعهد کاری باعث رضایت سالمندان و خانواده های آنها شده است . از دیگر مزایایی که می تواند به این موسسه نسبت داد استفاده از پرستاران با تجربه ، متعهد و صبور می باشد.

از دیگر مزایای این موسسه می توان به خدمات متعددی که پرستاران برای سالمندان شما ارائه می دهند ، دانست. مثلا استفاده پرستاران از تجربه و تخصص خود برای بالا بردن روحیه سالمندان و دور کردن آنها از افسردگی می باشد که این پرستاران از راه های مختلف این خدمات را ارائه می دهند مانند بردن سالمند به استخر ، خواندن کتاب های مفید و مورد علاقه سالمند ، بردن سالمند به کوه و یا پارک

از دیگر مزایای استفاده از شرکت خدماتی مراقبت از سالمند ( آتیه پرستاران سلامت) ، داشتن پیگیری های مرتب و هفتگی توسط کارشناسان این شرکت برای اطلاع از نحوه ی خدمات رسانی پرستاران می باشد.

یکی دیگر از مزایایی که باعث رضایت کامل مشتریان این موسسه شده است دریافت نکردن پورسانت از پرستاران می باشد که این مزیت باعث می شود پرستار با دلگرمی بیشتری به سالمند شما خدمات رسانی کند.

هزینه خدمات ارائه شده در شرکت پرستاری مراقبت از سالمند

هزینه های خدمات نگهداری از سالمندان در منزل را نمی توان به طور دقیق اعلام کرد چون حقوق یک پرستار بستگی به شرایط کاری ، شرایط سالمند ، سختی کار و مسافت کاری دارد . اما معولا حداقل حقوق یک پرستار منزل برای سالمندان در منزل تقریبا بین 4 تا 8 میلیون تومان می باشد. اما اگر به دنبال هزینه دقیق خدمات پرستاری از شرکت مراقبت از سالمند هستید می توانید با کارشناسان این موسسه ارتباط برقرار کرده و از کلیه هزینه ها اطلاع پیدا نمایید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

شش − 5 =

فهرست