تماس
021-66582923

شرکت های پرستاری در منزل تهران

پرستار بیمار, پرستار سالمند, پرستار کودک, پرستاری در منزل
بدون دیدگاه
پرستاری در منزل تهران همراه با مراقبت - شرکت های پرستاری در منزل تهران

شرکت های پرستار در منزل را معمولا با خدمات پرستاری و مراقبتی می شناسند. پرستاری در گذشته شغل رایج در بیمارستان ها بوده اما امروزه با توجه به نیازهای هر روزه مردم پرستاری در منزل هم وجود دارد که مانند هر کار دیگری یک سری مزایا دارد. این مقاله می تواند در این باره شما را راهنمایی کند.

شرکت های پرستار در منزل

شرکت های پرستاری در منزل زیادی هستند که با اعزام پرستار منزل به عزیزان کودک ، سالمند و بیماران خدمات رسانی می نمایند. ما در زیر به طور مختصر به تک تک این خدمات ها که توسط پرستاران ارائه می شود اشاره کرده ایم که شامل:

پرستار کودک در منزل: پرستاری از کودکان بسیار حساس و مهم است زیرا کودکان دارای روحیه حساسی هستند و خانواده ها نیز امروز به دلیل مشغول بودن آن چنان که باید نمی توانند بر کارهای کودکان نظارت کنند.  پس می‌توانند از یک پرستار کودک در منزل استفاده کرده و امروزه با شرایط کرونایی و بسته بودن مکان های  نگهداری از کودکان مانند مهدکودک ها بهترین گزینه استفاده از یک پرستار مجرب در خانه است و مادران که روی فرزندانشان و تربیت شان حساس هستند نیاز دارند که در امر پرورش کودکان شان یک  فرد مجرب  کودکشان را پرورش دهد.

پرستارسالمند درمنزل: یکی دیگر از زیر مجموعه کارهای پرستاری، نگهداری از سالمند است که این مجموعه را نیز می‌توان در خانه انجام داد. فرزندان گاهی به هر دلیل، شرایط نگهداری از والدین خود را ندارند اما به دنبال یک راهکار هستند که منزلت والدین خود را حفظ کنند. 

پرستار بیمار در منزل: یکی از کارهایی که بعد از ترخیص بیمار می تواند در روند بهبود موثر باشد نگهداری بعد از مرخص شدن می باشد. در این مواقع بیمار هم از نظر جسمی و هم روحی ضعیف شده اما با استخدام و به کار گرفتن پرستار در منزل می توان کمک شایانی به بیمار کرد.

چگونه یک شرکت خوب برای پرستاری در منزل تهران پیدا کنیم؟

همه ما ممکن است در دورانی از زندگی قرار بگیریم که نیازمند پرستاری شویم که از والدین و فرزندان یا حتی خودمان مراقبت کند. اما باید دنبال یک منبع مطمئن برای ایجاد آرامش و تامین نیازهای روزانه باشیم. پس اگر بخواهیم یک جای مطمئن برای نگهداری انتخاب کنیم اولین گزینه خانه است. اما فرد مطمئن را چگونه انتخاب کنیم و باید دارای چه مشخصاتی باشد؟

مطمئن و خوب ترین شرکت پرستاری در منزل تهران آن است که بتواند تمام خدمات را به خوبی ارائه داده و با تجربه در این زمینه باشد و در میان دیگران شناخته شده باشد. همچنین افراد و کادر مجرب در آن مرکز مشغول به کار باشند. این مطلب می تواند شما را به جای جستجوی چند ساعته در دنیای مجازی در وقت شما صرفه جویی کند و در انتخاب یک دفتر خدمات پرستاری در منزل شما را راهنمایی کند.

مزایا پرستاری در منزل تهران - شرکت های پرستاری در منزل تهران

پرستاری که در منزل مشغول به کار می‌شود باید بداند که وظیفه گسترده‌تری نسبت به پرستار در بیمارستان یا درمانگاه ها دارد. پرستار در بیمارستان کارهای رسیدگی به بهبودی بیمار را دارد. اما پرستار علاوه بر رسیدگی به سلامت فردی باید سلامت روحی و روانی ، درست کردن غذا و بهداشت فردی را نیز انجام دهد.

پرستار در منزل برای مراقبت کودک، بیمار و سالمند هر کدام وظیفه خاص خود را دارند. یک امر مهم که حتماً مدنظر بیشتر افراد است ارائه خدمات در هر ساعت شبانه روزی است . باید مطلع شد که در هر روز یا هر هفته یا هر ماه چند روز خدمات ارائه می شود و با ساعت خاصی از شبانه روز مشکلی نداشته باشد.

خدمات شرکت های پرستاری در منزل

  • مراقبت و نگهداری از مددجو
  • غذا دادن به مددجوی بیمار یا سالمند و یا کودک
  • سرگرم کردن مددجو با بازی یا کتاب خواندن و یا بردن به تفریح
  • اگر مددجو دارو مصرف می کند حتما باید سروقت و طبق دستور پزشک توسط پرستار به او داده شود.
  • انجام ورزش های سبک و مناسب
  • نظافت و تمیزی محیط
  • رسیدگی به بهداشت و آراستگی خود و فرد مورد نظر
  • با حوصله و صبوری در سخن و رفتارها
  • همدردی با فرد
  • انگیزه و امید دادن

هر چقدر که خدمات پرستاری در منزل بیشتری در نظر داشته باشید هزینه ها نیز بیشتر می شود . باید تعیین کنید فقط پرستار مخصوص فرد می‌خواهید یا کار امور در منزل هم جزو خدمات است یا نه (باید در قرارداد اولیه ذکر شود).

حتماً به خواندن این مطالب اطمینان پیدا کرده اید که پرستار در خانه می تواند کمک شایانی به شما کند . ممکن است به فکر بیفتیم که پرستار خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد. تجربه و تحصیلات در زمینه‌ای که قرار است مشغول به کار شود، صبوری و پر حوصله بودن و دلسوز بودن و با عشق کار کردن، شادابی و پر از انرژی بودن را می توان از ویژگی های خوب یک پرستار خوب دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

3 × 3 =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - شرکت های پرستاری در منزل تهران
فهرست