پرستار کودک در منزل

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. پرستاری در منزل
  4. chevron_right
  5. پرستار کودک در منزل

برخی از وظایف پرستار کودک در منزل

timer

آشنایی با رژیم غذایی کودک

پرستار کودک در منزل باید رژیم غذایی کودک را از والدین پرسیده و یادداشت نماید تا در طول روز بتواند به درستی آنها را اعمال کند.

how_to_reg

تعویض پوشک

پرستار کودک در منزل باید همیشه به طور مرتب پوشاک کودک را بررسی کند و در صورت نیاز آن را تعویض نماید تا مشکلاتی همچون سوختگی و سوزش در بدن کودک ایجاد نشود.

stars

آموزش های لازم مطابق با سن کودک ویا نوزاد

یکی از مهمترین وظایف پرستار کودک در منزل ، نحوه آموزش دادن می باشد. پرستار باید بداند که چه آموزش هایی مطابق با سن کودک می باشد.

stars

داشتن آرامش در شرایط کاری پرفشار

درست است که شغل پرستار بسیار پر فشار می باشد اما یک پرستار خوب در هر شرایطی می بایست آرامش خود را حفظ کند که این آرامش خود به خود به کودک انتقال پیدا می کند.

security

رعایت بهداشت کودک و نوزاد

پرستار باید موارد بهداشتی کودک را بدرسی اعمال کند تا مشکلی برای کودک پیش نیاید . مانند تمیز کردن ، نحوه حمام کردن و مواردی از این قبیل

 

done

تعویض لباس

معمولا کودکان در هنگام غذا خوردن و نوشیدنی ، لباس خود را کثیف می کنند . پرستار باید بلافاصله لباس های کودک را عوض کند تا کودک دچار مشکل یا سرماخوردگی نشود .

cake

توانایی ارتباط برقرار کردن با کودک

پرستار باید در نحوه ارتباط با کودک دقت کافی را داشته باشد تا کودک ارتباط نزدیکی با او داشته باشد . این امر مستلزم  داشتن حسی کودکانه از طرف پرستار نسبت به کودک می باشد.

cake

داشتن انرژی و استقامت

داشتن انرژی و استقامت بالا یکی از پایه های اساسی شغل پرستاری می باشد. پس یک پرستار کودک در منزل همیشه باید پرانرژی بوده و انرژی مثبت خود را به کودک انتقال دهد.

refresh

رسیدگی ومراقبت از کودک بیمار

پرستار باید اطلاعات کافی در مورد بیماری کودک داشته باشد تا بتواند مراقبت های ویژه ای از کودک بعمل بیاورد و همچنین اطلاعات کافی در مورد نحوه مصرف داروهای کودک از والدین گرفته و یادداشت کند.

track_changes

بازی با کودک با صبوری و حوصله

کودکان دوست دارن همیشه بازی کنند و سرگرم شوند . در این میان پرستار کودک در منزل باید یک روانشناس قوی باشد تا بتواند کودک را سرگرم کرده و باعث خوشحالی کودک شود .

event_available

صبور و شوخ طبع باشد

آدمهای شاد و شوخ طبع همیشه انرژی مثبت به اطرافیان خود انتقال می دهند . داشتن این خصوصیات در پرستار کودک در منزل باعث نزذیک شدن کودک به پرستار می شود.

event_available

حلال مشکلات باشد نه تماشاچی

در هنگام مواقع بحرانی همیشه یک پرستار خوب می داند چگونه این شرایط را عوض کند و آرامش را به فضای موجود باز گرداند.

تعداد افرادی که به ما اطمینان کرده اند

0+
نفر پرستار
0
نفر سالمند
0
نفر بیمار
0+
نفر کودک

پرستار کودک در منزل

روانشناسان معتقد هستند که والدین سعی کنند بعد از دو سالگی برای نوزاد خود پرستار بگیرند و تا دو سالگی سعی کنند خودشون از نوزادشون پرستاری کنند . اما با بیشتر شدن مادران شاغل این امکان سخت می شود.
پس در صورت امکان سعی کنند از یک سال به بعد برای نوزادشان پرستار بگیرند . چون در این سن نوزاد به شدت به محبت مادر نیاز دارد و پرستار هم هرچقدر تلاش کند نمی تواند جای مادر را برای نوزاد بگیرد .
در کل داشتن پرستار کودک در منزل مزایای زیادی به دنبال دارد به فرض مثال کودک شما از بیماریهای شایع در مهدها در امان می باشد و همچنین می تواند با کمک پرستار خود آموزشهای بیشتری را ببیند.

مراقبت و آموزش کودک شما در محیط آرام منزل با پرستار کودک در منزل

آموزش کودکان در سالهای اول زندگی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد . ویژگی های شخصی یک فرد معمولا در دوران کودکی شکل می گیرد . یکی از بزرگترین دغدغه های والدین آموزش دیدن کودکشان در طول روز می باشد . اگر آموزش به درستی صورت بگیرد می تواند در عملکرد کودکان تاثیر مثبتی داشته باشد و همچنین در رابطه کودک با والدین موثر می باشد.
موسسه آتیه پرستاران سلامت با داشتن کادری مجرب ( پرستار کودک در منزل ) توانسته است خانواده ها را ازین بحران بیرون بکشد

دیگر خدمات ما

موسسه آتیه پرستاران سلامت با ارائه خدمات پرستاری در منزل به صورت شبانه روزی توانسته حس رضایت را در چهره شما بوجود بیاورد.

پرستار کودک در منزل

آخرین دانستنی ها

درخواست پرستار در منزل - پرستار سالمند

درخواست پرستار در منزل | پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار بیمار

commentبدون دیدگاه
درخواست پرستار در منزل درخواست پرستار در منزل : دفتر خدمات پرستاری در منزل آتیه پرستاران سلامت با اعزام کادری مجرب و حرفه ای که شامل پرستار ، کمک پرستار ، مراقب ، فیزیوتراپ ، ماما می باشد آماده خدمات…
پرستار شبانه روزی در منزل

پرستار شبانه روزی در منزل

commentبدون دیدگاه
خدمات پرستار شبانه روزی در منزل پرستار شبانه روزی در منزل : از مهمترین وظایف مرکز مراقبت – پرستاری در منزل آتیه پرستاران سلامت ایجاد آرامش برای خانواده های محترم می باشد. این مرکز پرستاری در منزل با ارائه خدمات…
قیمت پرستار شبانه روزی

قیمت پرستار شبانه روزی – روزانه – ساعتی در منزل

commentبدون دیدگاه
قیمت پرستار شبانه روزی قیمت  مراقبت شبانه روزی بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می شود .  حقوق  پرستار شبانه روزی معمولا از دستمزد های پرستار  روزانه و ساعتی در منزل  بیشتر است آن هم بخاطر اینکه خدمات ارائه شده توسط…
فهرست