پرستار سالمند در منزل

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. پرستاری در منزل
  4. chevron_right
  5. پرستار سالمند در منزل

برخی از وظایف پرستار سالمند در منزل

timer

تهیه غذای مناسب طبق رژیم پزشکی

رعایت اصول صحیح تغذیه در سالمندان توسط پرستار سالمند باعث می شود که فرد در ادامه زندگی دچار بیماریهای شایعی همچون فشار خون بالا ، چربی خون بالا و غیره نشود.

stars

مدیریت مصرف دارو

کسانی که مراقبت می کنند از افراد سالمند همیشه باید نحوه مصرف داروها را یادداشت کنند . داشتن یک پرستار سالمند در منزل می تواند کمک زیادی به سالمند و اطرافیانش بکند.

stars

همراهی و پرستاری سالمند در خارج از منزل (طبق موافقت خانواده )

همیشه سعی کنید سالمند خود را چه در داخل و چه در بیرون از خانه تنها نگذارید . داشتن پرستار سالمند در منزل می تواند خدمات شایانی را به سالمند شما بدهد.

security

رعایت بهداشت سالمند

رعایت بهداشت و فعالیت های روزمره سالم باعث می شود که سالمندان بتوانند آسوده خاطر به زندگی خود ادامه دهند.

done

تعویض لباس و استحمام به موقع

دانستن تکنیک های حمام کردن سالمند باعث می شود که شما بدانید چه موقع و به چه روش سالمند خود را شستشو و حمام کنید.

cake

چک کردن وضعیت سلامت سالمند(کنترل فشار خون، قند خون…)

افراد سالمندی که دچار فشار خون ، قند خون ، چربی خون و غیره هستند ، همراهان آنها باید دقت زیادی در نحوه تغذیه آن داشته باشند که این عزیزان دچار مشکل نشوند.

refresh

تعویض پوشک سالمند

نظافت مرتب سالمند پوشاکی توسط پرستار سالمند باعث جلوگیری از زخم بستر و بیماریهای عفونی می شود پس هیچ وقت سالمندان عزیز را نباید در این شرایط تنها گذاشت.

track_changes

هم فکری و صحبت با سالمند با صبوری و حوصله

هم صحبت شدن و هم فکری کردن با یک سالمند تاثیر بسزایی در روحیه این افراد دارد . ما باید همیشه با صبوری و با حوصله با سالمند خود صحبت کنیم .

event_available

جلوگیری یا کند کردن روند پیشروی آلزایمر و بیماریهای سالمندان (با انجام بازی های فکری …)

برای جلوگیری یا کند کردن بیماری آلزایمر در سالمندان سعی کنید با آنها بازیهای فکری انجام دهید . داشتن پرستار سالمند در منزل می تواند به طور تخصصی و آموزش دیده این کار ها را انجام دهد .

تعداد افرادی که به ما اطمنان کرده اند

0+
نفر پرستار
0
نفر سالمند
0
نفر بیمار
0+
نفر کودک

زندگی راحت والدین سالخورده با فرزندان با کمک پرستار سالمند در منزل

ما نباید هرگز به خود اجازه دهیم که والدین سالخورده خود را به خانه سالمندان ببریم . من به عنوان یک کارشناس معتقد هستم هرچند هم که زندگی سخت باشد نباید خودمان را از این عزیزان محروم کنیم پس خودمان از آنها مراقبت کنیم .
به والدین سالمند هم توصیه می شود که فرزندانشان را بهتر درک کنند و آنها را محدود و آشفته نکنند تا هردو در کنار هم احساس آرامش کنند .
توصیه می شود که فرزندان ، شرایط خود و همسر و فرزندان خود را برای والدین سالخورده خود توضیح دهند تا والدین بتوانند با شرایط منزل ، خود را وفق دهد.
فرزندان و همسران هم باید خود را با سالمندی که در خانه شان هست مدارا کرده تا هردو طرف بتوانند در کنار هم زندگی خوشی داشته باشند .

در کل توصیه می شود این عزیزان گرانبها را به هیچ وجه به خانه ی سالمندان نبریم اگر هم مشغله زیاد داریم می توانیم با استخدام پرستار سالمند در منزل ، این زیبایی زندگی را از آنها نگیریم .

وجود پرستار سالمند در منزل در کانون گرم خانواده

دوران پیر شدن و کهنسالی دوران حساس و مرحله خاصی از زندگی می باشد . افراد سالمند گنجینه گرانبهایی هستند که ما باید قدر این عزیزان را خیلی خوب بدانیم و از تجربیات آنها به نحو احسن استفاده کنیم . با همراهی پرستار سالمند موسسه آتیه پرستاران سلامت می توانید این دوران حساس را به نحو احسن سپری کنید .

پرستار سالمند کنار خانواده

دیگر خدمات ما

موسسه آتیه پرستاران سلامت با ارائه خدمات پرستاری در منزل توانسته به اندازه ی وسع خود باعث حفظ شدن کانون گرم خانواده ها شود و این برای ما ارزش بسیاری دارد.

پرستار سالمند

آخرین دانستنی ها

پرستار-منزل

اعزام پرستار منزل به تمام نقاط تهران

commentبدون دیدگاه
اعزام پرستار منزل به تمام نقاط تهران توسط موسسه آتیه پرستاران سلامت . نیروهای پرستاری این موسسه با گذراندن دوره های ویژه پرستاری و همچنین داشتن تجربه و سابقه کاری آماده انجام خدمات پرستاری در منزل مانند پرستار سالمند در…
قیمت-پرستار-کودک-در-منزل

قیمت پرستار کودک در منزل چقدر است ؟

commentبدون دیدگاه
قیمت پرستار کودک در منزل بر اساس شرایطی همچون یک قلو یا دو قلو، سالم یا بیمار، بر اساس ساعت کاری، بر اساس سن، براساس خدماتی که پرستاران ارائه می دهند ، تعیین می شود. البته باید در نظر داشت…
پرستاری-از-سالمند-پارکینسون

نحوه پرستاری از سالمند پارکینسون در منزل

commentبدون دیدگاه
در این مقاله سعی می شود نحوه پرستاری از سالمند پارکینسونی در منزل و همچنین راههای موثر برای پیشگیری از این بیماری مخرب را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا با مراقبت های ویژه بتوان روند این بیماری را…
فهرست