پرستار بیمار در منزل

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. پرستاری در منزل
  4. chevron_right
  5. پرستار بیمار در منزل

برخی از وظایف پرستاری از بیمار در منزل

timer

تهیه غذای مناسب طبق رژیم پزشکی

همیشه سعی شود تغذیه بیمار زیر نظر پزشک مربوطه باشد تا مشکلی برای بیمار شما پیش نیاید و اگر پرستار بیمار در منزل دارید سعی کنید رژیم غذایی به دستور پزشک را در اختیار پرستار بگذارید.

how_to_reg

مدیریت مصرف دارو طبق دستور پزشک

همیشه یک بیمار باید زمان و نوع مصرف دارو را زیر نظر پزشک مصرف کند و اگر از مزایای پرستار بیمار در منزل بهره می برید حتما نوع و زمان مصرف داروها را در اختیار پرستار خود قرار دهید.

stars

چک کردن وضعیت سلامت بیمار(کنترل فشار خون، قند خون…)

یکی از وظایف پرستار بیمار در منزل چک کردن وضعیت سلامت بیمار به طور مرتب می باشد .

security

رعایت بهداشت بیمار

کسانی که بیمار هستند توان جسمی آنها پایین می آید پس برای مسائل بهداشتی و غیره نیاز به کمک دارند داشتن یک پرستار منزل در کنار بیمار روند بهبود بیماری را سریعتر می کند.

done

کمک تعویض لباس و استحمام به موقع

در زمان لباس پوشیدن و حمام کردن بیمارتان ، سعی کنید به آنها کمک شود تا مشکلی برایشان پیش نیاید . یک بیمار به دلیل ضعف توان جسمی تعادل کافی ندارد پس خیلی مراقب این افراد باشید.

cake

مراقبت از بیمار ICU ,CCU

مراقبت از بیمارانی که به تازگی از بخش مراقبت های ویژه مرخص شده اند بسیار سخت و حساس می باشد . شما می توانید با مشاوره گرفتن از موسسه آتیه پرستاران سلامت از این بحران به سادگی عبور کنید.

stars

مراقبت شبانه روزی -روزانه-مقطعی

افرادی که بیمار هستند نیاز به مراقب شبانه روزی دارند . پرستار بیمار در منزل یا همراه بیمار در منزل باید همیشه روند سلامتی بیمار را چک کند تا خدایی نکرده اتفاق بدی برای بیمار نیفتد.

refresh

تعویض لباس بیمار

همیشه سعی شود لباس بیمار تمیز نگه داشته شود چون کثیف شدن لباس خود یکی از عوامل انتقال بیماری می باشد این نکته را حتما پرستار بیمار باید به خوبی مدنظر داشته باشد.

track_changes

مراقبت از بیماران آلزایمری-بی قراری -MS

مراقبت از بیماران آلزایمری ، بی قراری و ام اس واقعا دشوار می باشد . شما می توانید برای مراقبت از این افراد از مشاورین محترم در این زمنه کمک بگیرید.

event_available

جلوگیری یا کند کردن روند پیشروی آلزایمر و بیماریهای سالمندان (با انجام بازی های فکری …)

آموزش درست می تواند روند پیشرفت آلزایمر را متوقف و یا از بین ببرد . انجام بازیهای فکری خیلی میتواند مفید باشد برای این بیماری

تعداد افرادی که به ما اطمنان کرده اند

0+
نفر پرستار
0
نفر سالمند
0
نفر بیمار
0+
نفر کودک

مراقبت تسکینی توسط پرستار بیمار در منزل

مطالعات نشان داده که این بیماران اگر در منزل توسط پرستار مراقبت شوند مزایایی همچون روحی و روانی ، اجتماعی و اقتصادی برای بیمار و خانواده بیمار دارد.
از طرف دیگر بیشتر مردم و خود بیمار مایل هستند که خدمات مراقبتی در منزل خودشان و در کنار خانواده باشد. این کار هم باعث بالا رفتن روحیه بیمار می شود و هم در کاهش هزینه ها بسیار موثر است .
داشتن پرستار بیمار در منزل می تواند راهکار مناسبی برای این چنین خانواده ها باشد . موسسه آتیه پرستاران سلامت با کادری حرفه ای و دانش علمی بالا همیشه پیشرو درخدمات پرستاری و مراقبت تسکینی بوده است .
یکی از وظایف پرستار بیمار در منزل مراقبت تسکینی می باشد .خانواده هایی هستند که دارای بیماران مبتلا به بیماریهای صعب العلاج هستند در نتیجه سازمان بهداشت جهانی ، مراقبت تسکینی را به عنوان یک راهکار مفید برای بالا بردن کیفیت زندگی این بیماران در ادامه زندگی معرفی کرده است .
وظیفه پرستار بیمار در مراقبت تسکینی ، تسکین رنج ، درد و سایر مسائل جسمی ، روانی و همچنین بالا بردن کیفیت زندگی این بیماران می باشد .

بهبودی سریع پس از بیماری توسط پرستار بیمار در منزل

پرستاری در منزل مزایای خاص خود را به همراه دارد به طور مثال خانواده ها از روند بهبودی بیمار خود اطلاع پیدا می کنند و همچنین روحیه خود بیمار هم به واسطه اینکه در کنار خانواده است بالا می رود .
همچنین خدمات پرستاری به صورت شبانه روزی برای بیمار شما ارائه می شود. موسسه آتیه پرستاران سلامت با چند دهه تجربه و با داشتن کادری با تجربه و دانش علمی بالا شامل پرستار، بهیار و کمک بهیار این موقعیت را برای خانواده ها فراهم می کند که با هزینه های کمتر شاهد روند بهبودی بیمار خود باشند .

پرستاری از بیمار در منزل

دیگر خدمات ما

موسسه آتیه پرستاران سلامت با ارائه خدمات پرستاری در منزل و بیمارستان به صورت شبانه روزی همیشه در کنار خانواده های محترم بوده.

پرستار بیمار در داخل منزل

آخرین دانستنی ها

درخواست پرستار در منزل - پرستار سالمند

درخواست پرستار در منزل | پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار بیمار

commentبدون دیدگاه
درخواست پرستار در منزل درخواست پرستار در منزل : دفتر خدمات پرستاری در منزل آتیه پرستاران سلامت با اعزام کادری مجرب و حرفه ای که شامل پرستار ، کمک پرستار ، مراقب ، فیزیوتراپ ، ماما می باشد آماده خدمات…
پرستار شبانه روزی در منزل

پرستار شبانه روزی در منزل

commentبدون دیدگاه
خدمات پرستار شبانه روزی در منزل پرستار شبانه روزی در منزل : از مهمترین وظایف مرکز مراقبت – پرستاری در منزل آتیه پرستاران سلامت ایجاد آرامش برای خانواده های محترم می باشد. این مرکز پرستاری در منزل با ارائه خدمات…
قیمت پرستار شبانه روزی

قیمت پرستار شبانه روزی – روزانه – ساعتی در منزل

commentبدون دیدگاه
قیمت پرستار شبانه روزی قیمت  مراقبت شبانه روزی بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می شود .  حقوق  پرستار شبانه روزی معمولا از دستمزد های پرستار  روزانه و ساعتی در منزل  بیشتر است آن هم بخاطر اینکه خدمات ارائه شده توسط…
فهرست