تماس
021-66582923

خدمات مراقبت پرستاری شبانه روزی در منزل را می توانید با خیال راحت با بهترین پشتیبانی از مراکزی که مسئولیت ارائه خدمات پرستاری در منزل را برعهده دارند دریافت نمایید. این خدمات می تواند برای شما به صورت تمام وقت یا شبانه روزی و یا می تواند به صورت نیمه وقت و همچنین به صورت ساعتی باشد. معمولا سالمندان بنا بر شرایط روحی، جسمی، خانواده، مالی و غیره به فکر این خدمات هستند.

خدمات مراقبت پرستاری شبانه روزی

خدمات مراقبت پرستاری را می توان جزو خدمات پرستاری در منزل دانست. پرستاران با خدمات رساندن به صورت شبانه روزی از مددجویان شما مراقبت و نگهداری می کنند. معمولا دستمزد این پرستاران چون شبانه روزی می باشد بیشتر از مقاطع دیگر است. اما تمام خانواده ها مجبور نیستند از خدمات پرستاری شبانه روزی استفاده کنند البته می توانند استفاده کنند اما برای آنها به صرفه نیست و از همه مهمتر نیازی به این خدمات ندارند.

مثلا خانواده هایی هستند که فقط به یک مراقب به صورت روزانه لازم دارند اما خانواده هایی هستند که سالمندشان علاوه بر روز به صورت شبانه نیز به این خدمات نیاز دارند پس مجبور هستند خدمات شبانه روزی دریافت کنند. حال در زیر خدماتی که به صورت شبانه روزی ارائه می شود را برای شما شرح داده ایم.

1- مراقبت های ویژه از سالمندان با خدمات پرستاری شبانه روزی

انجام کلیه امور مراقبتی و رفاهی برای سالمندان عزیز که می تواند به صورت شبانه روزی این خدمات اعمال شود یا به صورت روزانه که در ادامه بیشتر با این خدمات آشنا می شویم.

2- مراقبت های ویژه و پرستاری بیمار در منزل

انجام خدمات درمانی مانند تزریقات، تعویض پانسمان، شستشوی زخم بستر، پوشک کردن بیمار، کنترل فشار خون، کنترل قند خون، کنترل دمای بدن، ساکشن، سونداژ ، دادن دارو به بیمار طبق دستور پزشک، انجام امور منزل (از ناخن گرفتن بیمار تا نظافت شخصی)، لگن گرفتن بیمار، پخت و پز برای بیمار، خلاصه از صفر تا صد مراقب بیمار باشد.

3- مراقبت های ویژه و پرستاری کودک در منزل

مراقبت از کودک شما ، استحمام دادن کودک (قبل از استحمام لوسیون به بدن کودک مالیدن)، اگر کودک زیر دو سال باشد پوشک کردن، دادن قطره آهن طبق دستور پزشک،  غذا دادن به کودک(شیر خشک یا سرلاک یا فرنی درست کردن برای کودک). کنترل کردن قد و وزن، واکسن بردن به موقع، ورزش دادن دست و پای کودک، ساعت خواب مناسب، انجام بازی های فکری با کودک، انجام کارهای روزمره کودک  (غذا دادن به کودک ، دستشویی بردن کودک ، عوض کردن پوشک، عوض کردن لباس)،  بردن کودک به تفریح و گردش البته با اجازه خانواده.

4- همراه بیمار در بیمارستان

به دلیل اینکه  بیشتر بیمارستانها دچار کمبود نیرو هستند، یک پرستار بیمارستان مجبور می شود در بیشتر مواقع همزمان به چندین بیمار خدمات رسانی کند.  این مطابق استاندارد های جهانی برای خدمات رسانی یک پرستار نیست. پس عاقلانه ترین کار گرفتن یک همراه بیمار در بیمارستان می باشد . همراه می تواند همان خدمات مراقبت پرستاری شبانه روزی را که توسط پرستار بیمارستان ارائه می شود را بهتر و خصوصی تر برای بیمار شما انجام دهد.

خدمات مراقبت پرستاری شبانه روزی سالمند

خدمات مراقبت پرستاری شبانه روزی برای سالمندان پوشکی، سالمندان آلزایمری، سالمند دیابتی، سالمند پارکینسون، سالمند لگنی، سالمندی که شب بیداری دارد، سالمندی که بی قرار است، سالمندی که دارو دارد،  سالمندان ناتوان، سالمندان تنها، انجام امور منزل برای سالمند (خرید، پخت و پز، نظافت منزل )،  استحمام سالمند، بردن سالمند به دستشویی، همراه سالمند به دکتر رفتن، بردن سالمند به گردش و تفریح با اجازه خانواده، خدمات مشاوره ای و غیره

خدمات مراقبت پرستاری شبانه روزی تهران

موسسه آتیه پرستاران سلامت جزو شرکت هایی می باشد که در تهران فعالیت می کند. این شرکت خدمات پرستاری شبانه روزی خود با پرستاران مجرب و حرفه ای ارائه می دهد. برای استفاده از خدمات پرستاری می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و نوع خدماتی که می خواهید را برای آنها توضیح دهید . کارشناسان ما نیز پس از بررسی های کارشناسی شده نسبت به اعزام پرستار برای خدمات رسانی به شما اقدام خواهند کرد.

خدمات مراقبت پرستاری شبانه روزی کرج

چند سالی می باشد که آتیه پرستاران سلامت علاوه بر ارائه خدمات پرستاری به همشهریان تهرانی، خدمات خود را نیز تقدیم به عزیزان کرجی کرده است. این موسسه خدمات پرستاری شبانه روزی به کودکان، بیماران و سالمندان ارائه می دهد . ما سعی می کنیم برای اعزام پرستار به منزل شما از پرستارانی که در شهر کرج زندگی می کنند و یا نزدیک به محل سکونت شما هستند اعزام کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یک + 19 =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست