تماس
021-66582923

پرستاری در منزل

بنر خدمات پرستاری در منزل آتیه پرستاران سلامت

ارائه کامل خدمات پرستاری در منزل با مراقبت از سالمندان، کودکان و بیماران

پرستاری در منزل در جوامع امروزی مخصوصا در جامعه شهرنشینی از جنب و جوش بیشتری برخوردار می باشد که می توان بیشترین دلایل این اتفاق را تفاوت در نوع زندگی در جوامع شهرنشینی دانست. اما آیا این پرستاران می توانند این زندگی پرتلاتم و پر از چالش را برای ما آرام کند و ما را در مسیر آسایش قرار دهند؟ برای پی بردن به این جواب پیشنهاد می شود تا پایان این مبحث ما را همراهی نمایید.

پرستاری منزل و همراه سالمند و کودک و بیمار

خدمات پرستاری در منزل چیست؟

خدمات پرستاری در منزل شامل دو نوع خدمات می باشد

1- خدمات درمانی ( معمولا  پرستاران تحصیل کرده این خدمات را ارائه می دهند)

2- خدمات مراقبتی می باشد که توسط پرستاران ساده به خانواده ها ارائه می شود.

1-خدمات پرستاری درمانی در منزل

خدمات پرستاری درمانی که توسط پرستاران منزل ارائه می شود معمولا برای بیماران عزیز می باشد. این پرستاران حتما باید مدرک پرستاری داشته باشند تا بتوانند به بیمار شما در راستای درمان آن کمک نمایند. این پرستاران معمولا خدمات پرستاری مانند

 • تزریقات
 • رسیدگی به دستگاه هایی که به بیمار وصل است مانند دستگاه اکسیژن، سوند و یا مواردی از این قبیل را تحت کنترل خود قرار می دهند و با اسم پرستار بیمار در منزل شناخته شده هستند.

2- خدمات پرستاری مراقبت در منزل

خدمات پرستاری مراقبتی در منزل معمولا توسط پرستاران ساده به مددجویان عزیز ارائه می شود. این پرستاران نیازی به داشتن مدرک ندارند و صرفا به عنوان یک همراه و به عنوان یکی از اعضای خانواده از مددجو مراقبت و نگهداری می کنند. که در ادامه بیشتر با خدمات پرستاری و مراقبتی این عزیزان آشنا می شویم.

انواع خدمات پرستاری در منزل چیست؟

1- خدمات پرستاری و مراقبت از سالمندان در منزل

2- خدمات پرستاری و مراقبت از کودکان در منزل

3- خدمات پرستاری در منزل به مادران باردار

4- خدمات نگهداری و پرستاری در منزل از بیماران

5- انجام امور منزل و آشپزی

6- مراقبت های پرستاری از شکستگی ها

7- مراقبت های پرستاری و کنتزل عفونت ها

8- مراقبت های پرستاری از افرادی که مشکل در کنترل ادرار دارند

9- مراقبت های پرستاری از بیمارانی که مشکل قلبی دارند

10- مراقبت و پرستاری از افرادی که عمل جراحی انجام داده اند

11- مراقبت های پرستاری از افرادی که دچار زخم بستر شده اند

12- مراقبت های پرستاری از افرادی که افرادی که ناتوان هستند و توان حرکتی ندارند

 

مزایای پرستاری در منزل چگونه است

مزایای استفاده از خدمات پرستاری در منزل

استفاده از پرستار منزل برای مراقبت و نگهداری از سالمندان، بیماران و کودکان در منزل دارای مزیت های بسیاری نسبت به مراکز نگهداری مانند خانه سالمندان ، مهدکودک ها و غیره دارد.

1.روند بهبودی سریعتر و کاهش خطر عفونت

مسلما محیط بیمارستان با تمام تدابیر بهداشتی، همچنان مملو از عفونت های مختلف بعلت حضور افراد با بیماری های متفاوت است که از انجایی که عموما افراد در اثر جراحی ضعیف گردیده و مستعد بیماری میباشند، بهره مندی از مراقبت پرستاری درمنزل امتیاز ویژه ای است که میتواند در کنار کاهش خطر ابتلا به سایر عفونت ها، روند بهبودی سریعتری نیز برای افراد به همراه داشته باشد

2.محیط آشنا

حضور طولانی مدت بیمار در بیمارستان و مراجعه ی مدام بیماران متفاوت، ناخواسته حجم زیادی از فشار، استرس و منفی بافی برای افراد بهمراه داشته و تبعات آن سلامت روان آنها را دستخوش تغییر میگرداند.

مراقبت پرستاری در منزل، با امکان قرار گرفتن در محیط گرم و دوست داشتنی خانه توام با دریافت مراقبت های پزشکی حرفه ای علاوه بر آرامش ذهنی بیشتر برای بیمار و بستگانش، بدلیل برخورداری از یک طرز فکر سالم ( بعلت حضور در جمع خانه و خانواده ) موجب بهبود بهتر و سلامت بیشتر بیمار نیز میگردد.

3.صرفه جویی در هزینه ها

مراقبت طولانی از یک بیمار در بیمارستان بعلت دربر داشتن هزینه ی اتاق، همراه، غذا، رفت و آمد و غیره بسیار گران بوده و اصلا مقرون بصرفه نیست. شما با استفاده از خدمات مراقبت پرستاری در منزل میتوانید به راحتی مراقبت های پزشکی و همچنین مراقبت های ساده اما حرفه ای با استانداردهای بیمارستانی را در آرامش خانه ی خود اما با صرف هزینه ی کمتر دریافت نمایید

4.دریافت خدمات شخصی و سفارشی

مراقبت های ارائه شده در بیمارستان ها اغلب بصورت عام و یکسان ( با صرف نظر از علایق، ذایقه، نیازهای عاطفی و غیره ) برای تمامی افراد میباشند که مسلما این امر موجب میگردد نیازهای بیمار در برخی از جوانب مرتفع نگردیده و نارضایتی وی را در پی داشته باشد.

در مقابل با مراقب های بیمارستانی، مراقبت های پرستاری در خانه بصورت کاملا شخصی سازی شده و منطبق با نیازها و خواسته های هر بیمار طراحی گردیده اند تا افراد مراقبت های انفرادی و مورد نیاز خود را با کیفیت بیشتر و کاملا هم تراز با استاندارد های پزشکی دریافت نمایند

5.حفظ فعالیت و تعاملات روزمره

یکی از مهمترین مزایای دریافت سرویس پرستاری در منزل، امکان حفظ استقلال و رفاه بیشتر با تسهیل یاقتن رسیدگی به کارهای شخصی و روزمره ی فرد مانند استحمام، اجابت مزاح، تعویض لباس و غیره ( با حفظ شان و شخصیت ) و سامان دادن به کارهای اساسی منزل اعم از آشپزی، نظافت، خرید، شست و شوی لباس ها، خانه داری سبک و فعالیت هایی از این قبیل میباشد.

6.مدیریت دارو

بیماران اکثرا برای رفع مشکلات متعدد خود مجبور به مصرف داروهای مختلفی بوده که گاها مصرف نادرست آنها بدلیل تداخلات دارویی تاثیرات منفی و سویی به دنبال خواهد داشت.

این مشکل در خصوص افراد مسن که بعلت کهولت سن ممکن است دچار سردر گمی گردیده و یا دوز دارو را بیش از حد مصرف کنند و سلامت خود را به خطر بیاندازند از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و پر رنگتر میگردد.

مراقبان حرفه ای در سرویس های پرستاری در منزل به خوبی برای مدیریت نسخه ها و داروها آموزش دیده اند تا بیماران مراقبت و داروی کافی و صحیح را مطابق با زمانبندی مناسب دریافت نمایند.

7.همراهی صمیمانه و دلسوزانه

برخلاف چیزیکه تصور میکنید، سلامت جسمی افراد تا حد زیادی در گرو حفظ تعاملات اجتماعی و توجه به سلامت روانی آنها میباشد. مراقبان خانگی با ترتیب دادن فعالیت های مشترک همچون پیاده روی، فیلم دیدن، حل جدول، غذا خوردن وغیره میتوانند احساس تنهایی و خلا عاطفی بیمار را پر کرده و با برقراری رابطه ای دوستانه با وی روند درمان را تسهیل و تسریع بخشند.

اگر بدنبال مراقبت بهتر و اصولی تر از عزیزانتان هستید، همین امروز با مرکز آتیه پرستاران سلامت تماس گرفته تا خدمات کامل و 24 ساعته را در کوتاه ترین زمان ممکن از طریق تیمی ممتاز از پرستاران دریافت نمایید.

 

انواع خدمات پرستاری در منزل را از ما بخواهید

وظایف پرستار در منزل

یک پرستار منزل برای اینکه بتواند خدمات خود را در منزل به خوبی ارائه دهد باید بداند وظیفه ی او چیست؟ اگر پرستار وظیفه خود را به خوبی بداند می تواند در کارش موفق بوده و خدمات خود را به خوبی ارائه دهد. مثلا یک پرستار باید بداند که اصلی ترین وظیفه او کمک به خانواده و خود مددجو می باشد. در زیر به دیگر وظایف اشاره کرده ایم

 • ارائه بهترین خدمات مراقبت و پرستاری در داخل منزل و بیرون از منزل
 • حمایت همه جانبه از سلامت جسمی و روحی افراد نیازمند
 • تلاش برای از بین بردن نگرانی و استرس درخانواده ها و مددجو
 • کمک به ارتقای سلامت بیماران
 • کمک به ارتقا و تقویت روحیه خانواده ها و مددجویان
 • کمک به خانواده ها در استفاده بهتر از زمان ( خانواده ها می توانند با استخدام پرستار منزل زمان بیشتری برای رسیدگی به امور روزانه خود داشته باشند)

ویژگی ها و مهارت های یک پرستار منزل خوب 

اگرچه ممکن است نظرات در مورد اطلاق صفت خوب بودن به یک پرستار منزل تا حدودی متفاوت باشد، اما ویژگی ها و مهارتهای لازمه ی محسوب شدن به عنوان یک پرستار خوب در همه جای دنیا تقریبا ثابت و یکسان است .

همانند سایر مشاغل، حرفه ی پرستاری در منزل نیز نیاز به مجموعه ای از مهارت‌ها و ویژگی های خاص و علاقه ی شخصی خود فرد برای این کار و تلاش برای رشد و پرورش مهارتهایش مطابق با دانش روز دنیا به منظور ارائه ی عملکرد بهتر و مطرح شدن در بین رقبا در ارائه ی این خدمات پر متقاضی در جامعه ی امروزی میباشد.

زیرا از آنجایی که سلامتی جسم و روان افراد تحت مراقبت در دستان پرستاران مراقبت کننده خانگی آنها می باشد، ویژگی های مثبت و پیشرو در راستای ارتقای سطوح مهارتیشان بر نتایج مراقبت و تحکیم بنیان خانواده و به طور کلی رفاه جامعه نقش چشمگیری دارد.

اگر بخواهیم در این قسمت به برخی از مهمترین ویژگی های یک پرستار خوب در خانه بپردازیم میتوانیم موارد زیر را برشماریم.

1- برخورداری از مهارت ارتباطی عالی توسط پرستار منزل

یکی از اصولی ترین و ضروری ترین ویژگی های یک پرستار خانه، توانایی برقراری ارتباط موثر است. تجربه نشان داده ناتوانی پرستار در شکل دهی یک ارتباط قوی، نتایج ضعیفی در اعمال مراقبت های خانگی به دنبال داشته و گاها آسیب رسان میباشد. زیرا این ارتباط و ایجاد صمیمیت است که موجب میگردد تا پرستار بهتر و بیشتر در جریان نیازهای فرد تحت مراقبت (کودک، بیمار یا سالمند ) قرار گرفته و در راستای تامین نیازهای آنها کارآمد تر عمل نماید.

همچنین هنگامی که پرستار خانگی از مهارت های ارتباطی عالی برخوردار باشد میتواند با ایجاد هماهنگی و ارتباط بیشتر با سایر اعضای خانواده برای آموزش در مورد رفع مشکل مددجو، نحوه نگهداری، پیگیری روند درمانی او و غیره قوی تر ظاهر شده و خطر اشتباه در حین مراقبت از مددجو را تا حد زیادی کاهش دهد.

2- حمایت از مددجو با حفظ شان و احترام وی

حمایت و نگهداری از افراد تنها در سایه ی حفظ شان و احترام آنهاست که معنا پیدا میکند. زیرا به همان اندازه که سلامت جسم و رسیدگی به آن اهمیت دارد احترام به کرامت انسانی، حفظ حریم خصوصی، احترام و تعهد به مددجو نیز که مستقیما بر احساسات و بطور کلی سلامت روح او تاثیرگذار است از اهمیت بسزایی برخوردار است و هر دوی اینها در کنار هم ضامن ارتقای سطح کیفی زندگی مددجو و افزایش رضایتش از زندگی میباشد.

3- همدلی

بطور واضح همدلی یکی از چندین ویژگی ضروری یک پرستار منزل است. زیرا از آنجایی که پرستاران منزل با افراد متفاوتی با نگرش و اصول اخلاقی مختلف مواجه میشوند، این ویژگی است که توانایی درک افکار و احساسات افراد مختلف را بدون تلاش برای تغییر نظر آنها به پرستار میدهد.

در حقیقت این ویژگی باعث ایجاد رویکردی مشتری محور در پرستار خانه گردیده تا با متمرکز شدن بر افکار، نظرات و احساسات فرد تحت مراقبت و دخیل و تحمیل نکردن نگرش خود به آنها، جوی مطابق با خواسته ها و خوشایندشان در منزل حاکم ساخته و نتایج بهتر و کیفیت بیشتری در ارائه ی مراقبت از خود نشان می دهد.

4- مهربانی و دلسوزی پرستاران خانگی

پرستاران و مراقبین منزل وقتی موفق اند، که ذاتا افرادی مهربان و دلسوز باشند و از کمک کردن و یاری رساندن به دیگران و از کاهش درد و عذاب آنها لذت ببرند. در حقیقت میتوان گفت مهربان و دلسوز بودن اگرچه شاید در ظاهر صفت زیاد مهمی به شمار نیاید، اما عامل اصلی در واداشتن پرستار خانه به رفع احتیاجات و سر و سامان دادن به وضعیت مددجو در راستای ایجاد شرایط بهتر و کم کردن رنج وی محسوب میشود.

5- برخورداری از دقت بالا و جزئی نگر بودن

جزئی نگر بودن به معنای در نظر گرفتن تمامی جنبه ها و ابعاد در هنگام اعمال امور پرستاری و مراقبتی در منزل به منظور حفظ ایمنی یا بهبود شرایط فرد میباشد. پرستارانی که از دقت بالایی برخورداند، با نظم و سامان دادن به اوضاع طبیعتا موثرتر عمل کرده و بهتر کنترل شرایط را به دست میگیرند.

زیرا اینگونه در مراقبت از سالمند، بیمار یا کوک نوپا با اعمال دقت و در نظر گرفتن تمامی جوانب، قبل از وقوع اتفاق و خطرات احتمالی در کمین کودک را حدس زده و یا در کمترین زمان ممکن متوجه تغییرات وضعیت بیمار گردیده و از پیشرفت بیماری او جلوگیری به عمل می آورند

6-  قدرت استدلال و عکس العمل سریع

برخورداری از قدرت استدلال و عکس العمل سریع عاملی است که نه تنها کیفیت کار پرستار را به میزان زیادی ارتقا میبخشد بلکه در شرایط اضطراری مددجو را از پیامد های منفی، آسیب و حتی گاها مرگ حفظ مینماید. زیرا در اعمال امور مراقبتی، بخصوص در مورد مددجویان بیمار، تصمیم گیری و عکس العمل سریع و به موقع نقش کلیدی در وضعیت سلامتی آنها داشته و گاها ممکن است قضاوت اشتباه آسیب های جبران ناپذیری برایشان به دنبال داشته باشد.

7- توانایی اولویت بندی صحیح

مسلما در هر کاری توانایی اولویت بندی صحیح به منظور انجام هر فعالیت در زمان درست آن با در نظر گرفتن میزان فوریت یا اهمیت آن، از اهمیت بسزایی برخوردار است. در حرفه پرستاری منزل این ویژگی به علت آنکه یک نظم ترجیحی است که به واسطه ی آن پرستاران میتوانند مداخلات پرستاری را بهتر در منزل انجام دهند، پر رنگ تر بوده و از اهمیت بیشتری برخوردار است.

زیرا در این حرفه تصمیم پرستار منزل در مورد ترتیب بندی امور مراقبتی، باید با در نظر گرفتن منفعت مددجو و مطابق با خواست خانواده ها صورت بپذیرد و تا مادامی که پرستار از این ویژگی برخوردار باشد، نه تنها اجرای اقدامات پرستاری در منزل آسانتر میگردد بلکه فرد تحت مراقبت نیز احساس بهتری خواهد داشت.

8- انعطاف پذیری

انعطاف پذیری ویژگی است که ظرفیت فرد برای انطباق با نظرها، ایده ها، افکار و رفتارهای مختلف را بالا میبرد و از آنجایی که شغل پرستاری در منزل به گونه ای است که با افراد و خانواده های مختلف با سلایق، طرز فکر و نگرش گوناگون در ارتباط بوده که هر یک تمایل به اعمال اصول مراقبتی مطابق با شیوه ی مد نظر خود را خواهان میباشند.

منعطف بودن لازمه ی پرستار خوب بودن میباشد. در حقیقت انعطاف پذیری به پرستاران منزل این امکان را میدهد تا با چالش‌های مرتبط با نقش‌هایشان راحت تر کنار آمده و موفق تر عمل کنند.

9- پشتکار

پشتکار عامل کلیدی و ویژگی مهمی برای موفقیت در هر حرفه ای علی الخصوص در شغل شریف پرستاری خانگی میباشد. در واقع افراد با میزان بالایی از سطوح دانش، مهارت و تجربه در صورت نداشتن پشتکار زود خسته شده و از میدان به در میشوند زیرا داشتن پشتکار به معنای برخورداری از یک اراده ی قوی برای دنبال کردن یک هدف در عین مبارزه با مشکلات و سختی های پیش رو برای رسیدن به آن میباشد.

به همین علت است که همواره یکی از بزرگترین ویژگی های یک پرستار خوب منزل، داشتن پشتکار است زیرا این ویژگی موجب میگردد تا فرد در چالش های مراقبت خانگی از مددجویان زود خسته نشده و با تلاش بیشتر پیروز میدان باشند.

شعبه های خدمات پرستاری در منزل

ما دز مرکز پرستاری در منزل آتیه پرستاران سلامت که جزو اولین مراکز پرستاری در استان تهران میباشد با تکیه بر نیروهای با تجربه و کارآمد توانسته ایم کلیه مناطق تهران و همچنین مناطقی از شهر کرج را تحت پوشش خود قرار دهیم. در زیر به شعبه های تحت نظارت آتیه پرستاران سلامت را برای شما نام برده ایم.

1- شعبه خدمات پرستاری در منزل در تهران

موسسه پرستاری آتیه پرستاران سلامت با ایجاد شعبه های متعدد توانسته آسایش مشتریان عزیز در تهران را فراهم کرده و خانواده هایی که به دنبال خدمات پرستاری در منزل هستند می توانند به نزدیکترین شعبه در محل زندگی خود مراجعه نموده و از خدمات ما در کمترین زمان بهره لازم را ببرند. در زیر به این شعبه ها اشاره کرده ایم.

1- خدمات پرستاری در منزل شمال تهران

2- خدمات پرستاری در منزل جنوب تهران

3- خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

4- خدمات پرستاری در منزل غرب تهران

2- شعبه خدمات پرستاری در منزل در کرج

موسسه آتیه پرستاران سلامت علاوه بر شهر تهران چند سالی هست که توانسته با احداث شعبه دوم خود در کرج خانواده هایی که در کرج زندگی می کنند را تخت پوشش خدمات پرستاری در منزل قرار دهد که این موضوع هم باعث رضایت خانواده های مقیم کرج شده و هم باعث خشنودی ما شده است.

خدمات پرستاری در منزل در استان کرج و شهرهای آن

 

نکات مهم برای دریافت خدمات پرستاری در منزل

1- نکات مهم در انتخاب پرستار در منزل

اگر نیاز به پرستار  برای نگهداری از سالمند، کودک یا بیمار خود دارید حتما قبل از استخدام به نکات زیر توجه ویژه ای داشته باشید تا بتوانید به دور از مشکل تا پایان قرارداد با شرکت و پرستار بهترین همکاری را داشته باشید. این نکات شامل

  • سعی کنید قبل از انتخاب یک شرکت ارائه دهنده خدمات پرستاری، از طریق وب سایت شرکت به نظرات مشتریانی که قبلا از این شرکت خدمات دریافت کرده اند، خوب گوش نمایید.
  • صلاحیت و معتبر بودن شرکت را بررسی نمایید.
  • هر چه مدت زمان طولانی تری یک دفتر پرستاری سابقه داشته باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که می توانید فرض کنید که خدمات پرستاری و خدمات آن از کیفیت خوبی برخوردار است – این امر به ویژه در شهرهای بزرگ که فشار رقابتی به ویژه بالا است صادق است.
  • در یک مکالمه شخصی که تا حد امکان رایگان است، اولین برداشت را از خدمات پرستاری منزل دریافت کنید. همدلی و تعهد به ویژه در مراقبت در منزل اهمیت دارد.
  • به خودتان اجازه دهید تا با جزئیات از این خدمات مطلع شوید. مشخص کنید که آیا خدمات پرستاری منزل می تواند نیازهای خدمات شما را برآورده کند یا خیر. آیا او تمام کمک های مورد نیاز شما را ارائه می دهد یا حتی در مورد نیازهای فردی شما تخصص دارد؟
  •  کلیه هزینه های خدمات پرستاری را از کارشناسان شرکت بپرسید.
  •  به خواسته هایی که از پرستار منزل دارید فکر کنید و از کارشناسان بپرسید که آیا همیشه توسط همان پرستار از شما مراقبت می شود؟ و در صورت تعویض پرستار مدت زمان این جابجایی چقدر می باشد
  • خانواده ها سعی کنند اگر به دنبال پرستار در منزل هستند حتما  از مراکز معتبر که دارای مجوز رسمی هستند درخواست پرستار منزل نمایند.
  • در صورت امکان سعی کنید هنگام عقد قرارداد، خودتان در موسسه حضور داشته باشید و از نزدیک با پرسنل شرکت آشنا شوید.
  • از موسسه بخواهید که قبل از امضای قرارداد،  24 تا 48 ساعت پرستار مورد نظر به صورت آزمایشی کار کند.
  • قبل از امضای قرارداد سعی کنید قرارداد را به طور کامل بخوانید.
  • مطمئن شوید که موسسه پرستاری ضمانت های معتبر و کافی  مانند چک ، صفته ، کارت ملی و شناسنامه را از پرستاری که قرار است برای شما اعزام شود، گرفته باشد.
  • از مدیر موسسه بپرسید که در صورت نارضایتی از پرستار چه تمهیداتی مدنظر دارند.
  • سعی کنید با نصب دوربین در منزل ، عملکرد پرستار  را زیر نظر داشته باشید.
  • لیستی از کلیه ی شماره تلفن های اضطراری مانند 110 ، 115 ، شماره خودتان و همسرتان ، شماره پدر و مادر خودتان ، شماره اقوام  نزدیک را روی کاغذ نوشته و در اختیار پرستار بگذارید.
  • لیست کامل از غذاها ، داروها و نحوه ی مصرف و زمان مصرف  آنها را روی کاغذ نوشته و در اختیار پرستار قرار دهید.
  • محل دقیق شیر گاز ، شیر آب ، فیوز برق ، جعبه ی کمک های اولیه و دیگر موارد ضروری را به پرستار نشان دهید.

پرستاری در منزل همراه با تعرفه ها و قیمت ها

2- نکات مهم در هنگام قرارداد بستن با شرکت های پرستاری در منزل

وقتی شما از یک شرکت پرستاری در منزل معتبر اقدام به استخدام پرستار می کنید حتما باید مابین شرکت و شما یک قرارداد استاندارد و قانونی بسته شود. این قرارداد ها دارای بازه زمانی مشخصی می باشند که حتما باید در قرارداد ذکر شود.

این قرارداد ها به صورت ماهیانه، سالیانه و حتی هفتگی  می باشد که بنا بر آن علاوه بر حقوق ماهیانه پرستار، می بایست مبلغی را نیز به عنوان فرانشیز ( پورسانت ) به شرکت پرستاری داده شود.

به محض اینکه در مورد خدمات پرستاری منزل تهران تصمیم گرفتید، در یک گفتگوی شخصی با یک مشاور شرکت پرستاری تعیین کنید که به طور خاص به چه کمکی از کارکنان پرستاری نیاز دارید. سپس قرارداد مراقبت، نوع و دامنه خدماتی را که قرار است شرکت های پرستاری در منزل در تهران به شما در آینده ارائه دهند را به طور کامل از کارشناسان آن شرکت بپرسید.

قبل از امضای قرارداد، آن را به طور کامل بخوانید – از جمله نوشته هایی که با فونت ریز در قرارداد چاپ شده. اجازه ندهید تحت فشار قرار بگیرید و با خونسردی با بستگان یا افراد مورد اعتماد خود مشورت کنید. علاوه بر این، باید به نکات زیر نیز توجه کنید.

  • در قرارداد باید دقیقاً فهرستی از خدماتی که پرستار خانه ارائه می دهد و هزینه های آن به وضوح و از هم تفکیک شده نشان داده شوند.
  • چقدر زودتر باید یک قرار مراقبت را لغو کنید تا برای آن صورتحساب هزینه ای پرداخت نکنید؟ این سوال اغلب منجر به اختلاف می شود. بهتر است در قرارداد شفافیت ایجاد کنید و به طور کامل این بند را از کارشناسان شرکت بپرسید.
  • اگر خدمات پرستاری با شکست مواجه شود، شما اغلب هیچ گزینه دیگری ندارید جز اینکه خدمات دیگری را در مدت کوتاهی سفارش دهید. یعنی در واقع شرکت باید یک پرستار جدید برای شما اعزام نماید.
  • کلیه بندهای ریز و درشت قرارداد را به طور کامل مطالعه نمایید.
  • مطمئن شوید که پرستار کلیه مدارک هویتی و ضمانتی خود را تحویل شرکت داده باشد.
  • شماره ثبت و شناسه ملی شرکت حتما در قرارداد ذکر شده باشد.
  • کارفرمایان بدون واسطه شرکت، به هیچ عنوان نباید با پرستار قرارداد بببندند.
  • قرارداد شامل دو نسخه مشابه می باشد که یک نسخه مطعلق به کارفرما و نسخه دیگری مطعلق به شرکت پرستاری در منزل است.

 

15 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام من یه پرستار میخوام که هم از سالمند مراقبت کنه و هم از کودک آیا شما اینجور پرستاری دارید؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   دی 2, 1401 3:27 ب.ظ

   درود بر شما
   در موسسه آتیه پرستاران سلامت پرستارانی هستند که هم تخصص مراقبت و نگهداری از کودکان را دارند و هم می توانند به سالمندان به بهترین شکل خدمات رسانی نمایند. برای اطلاع بیشتر می توانید با کارشناسان ارتباط برقرار نمایید.

   پاسخ
 • سلام پرستاری می‌خوام هم از مادرم مراقبت کنه هم براش آشپزی کنه البته مادرم سگ هم داره یه پرستار می‌خوام که به سگ هم غذا بده اگه دارید قیمت چنده

  پاسخ
  • مدیر سایت
   بهمن 24, 1401 10:50 ق.ظ

   درود بر شما
   بله این خدمات نیز جزو فعالیت های شرکت آتیه پرستاران سلامت می باشد. این شرکت با اعزام پرستاران ویژه هم می توانند از سالمندان شما مراقبت کنند و همچنین مراقبت کنند از حیوانات خانگی

   پاسخ
 • سلام ببخشید شما بجز خدمات پرستاری در منزل خدمات اشپری و امور منزل برا سالمند هم انجام میدید

  پاسخ
  • مدیر سایت
   اسفند 27, 1401 8:10 ق.ظ

   درود بر شما
   بله ما در مرکز پرستاری آتیه پرستاران سلامت نیروهایی داریم که بجز پرستاری در منزل برای سالمندان و کودکان و بیماران خدمات امور منزل و آشپزی نیز انجام می دهند

   پاسخ
 • سلام ببخشید پرستار شبانه روزی سالمند در ماه چند روز مرخصی داره ؟در ضمن پرستار مقطعی قیمت چنده

  پاسخ
 • برای مادرم پرستارمیخام روزانه هشت ساعت کاری پوشکین هست تنها درمنزل میشه کمکم کنید لطفاااقیمت میخاستم ممنونم ازشما

  پاسخ
  • درود بر شما
   لطفا برای دریافت خدمات پرستاری ما در اولین فرصت با کارشناسان آتیه پرستاران سلامت تماس بگیرید تا بهترین نیرو را برای شما اعزام نمایند.

   پاسخ
   • پرستاربرای نوزاددارید

    پاسخ
    • مدیر سایت
     مرداد 3, 1402 11:27 ق.ظ

     درود بر شما
     خدمات اصلی ما پرستاری از سالمندان، کودکان و بیماران می باشد. در نتیجه موسسه ما با اعزام پرستاران نوزاد که خود تجربه مادر شدن را دارند، خدمات مراقبت از نوزادان شما را انجام می دهند. لذا برای اطلاع بیشتر پیشنهاد میشود با کارشناسان موسسه آتیه پرستاران سلامت تماس حاصل فرمایید.

     پاسخ
 • ایاپرستارکودک سه ساعت هم میفرستیدمحل کارم؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   مرداد 14, 1402 2:55 ب.ظ

   بله حتما
   برای اطلاع بیشتر با کارشناسان مرکز پرستاری آتیه پرستاران سلامت تماس بگیرید

   پاسخ
 • یه برستاربرای مادرم میخام شبانه روزی منزل ماهم نیاوران هست برستارخانم میخایبم

  پاسخ
  • مدیر سایت
   مرداد 18, 1402 7:47 ب.ظ

   درود بر شما
   ممنون از انتخاب شما
   برای درخواست پرستار منزل می توانید به سایت آتیه پرستاران سلامت مراجعه کرده و با کارشناسان ارتباط برقرار نمایید تا کارشناسان نیز در کمترین زمان بهترین پرستار سالمند را برای شما اعزام نمایند.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

20 + 19 =

فهرست