تماس
021-66582923

پرستاری در منزل

1 - پرستاری در منزل

پرستاری در منزل در جوامع امروزی مخصوصا در جامعه شهرنشینی از جنب و جوش بیشتری برخوردار می باشد که می توان بیشترین دلایل این اتفاق را تفاوت در نوع زندگی در جوامع شهرنشینی دانست. اما آیا این پرستاران می توانند این زندگی پرتلاتم و پر از چالش را برای ما آرام کند و ما را در مسیر آسایش قرار دهد؟ برای پی بردن به این جواب پیشنهاد می شود تا پایان این مبحث ما را همراهی نمایید.

پرستاری منزل و همراه سالمند و کودک و بیمار - پرستاری در منزل

خدمات پرستاری شامل چیست؟

پرستاری در منزل شامل دو نوع خدمات می باشد یکی خدمات درمانی می باشد که معمولا  پرستاران تحصیل کرده این خدمات را ارائه می دهند و دیگری خدمات مراقبتی می باشد که توسط پرستاران ساده به خانواده ها ارائه می شود.

خدمات درمانی 

خدمات درمانی که توسط پرستاران ارائه می شود معمولا برای بیماران عزیز می باشد. این پرستاران حتما باید مدرک پرستاری داشته باشد تا بتواند به بیمار شما در راستای درمان آن کمک نمایند. این پرستاران معمولا خدماتی مانند تزریقات ، رسیدگی به دستگاه هایی که به بیمار وصل است مانند دستگاه اکسیژن، سوند و یا مواردی از این قبیل را ارائه می دهند که به پرستار بیمار در منزل شناخته شده می باشند.

خدمات مراقبت

خدمات مراقبتی در منزل معمولا توسط پرستاران ساده به مددجویان عزیز ارائه می شود. این پرستاران نیازی به داشتن مدرک ندارند و صرفا به عنوان یک همراه و به عنوان یکی از اعضای خانواده از مددجو مراقبت و نگهداری می کند. که در ادامه بیشتر با خدمات این پرستاران آشنا می شویم.

مزایای پرستاری در منزل چگونه است - پرستاری در منزل

مزایای استفاده از خدمات پرستاری در منزل

استفاده از پرستاران برای مراقبت و نگهداری در خانه دارای مزیت های بسیاری نسبت به مراکز نگهداری مانند خانه سالمندان ، مهدکودک ها و غیره دارد که به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.

 • داشتن یک فرد به عنوان پرستار در کنار مددجو در درجه اول باعث خشنودی تمام اعضای خانواده مخصوصا مددجود ( سالمند، کودک و بیمار ) می شود.
 • در مهد کودک ها و یا خانه سالمندان و حتی مراکزی که از بیمار شما مراقبت و نگهداری می کنند احتمال انتقال ویروس از فردی که بیمار است به مددجوی شما بسیار بالاست و این باعث نگرانی شما می شود.
 • از دیگر مزایا می توان به ارائه خدمات خصوصی اشاره کرد. خدمات این پرستاران فقط مختص مددجوی شما می باشد اما پرستارانی که در مراکز نگهداری مشغول به فعالیت هستند خدمات خود را باید به طور همزمان برای تعداد زیادی مددجو ارائه دهند.
 • از دیگر مزایای استفاده از خدمات مراقبت از عزیزانمان در منزل می توان به کم هزینه بودن این خدمات اشاره کرد. شما می توانید با یک پرستار خصوصی در منزل هزینه ای کمتر از مراکزی مانند مهدکودک ها و خانه سالمندان پرداخت کنید.

انواع خدمات پرستاری در منزل را از ما بخواهید - پرستاری در منزل

انواع خدمات در حمایت از عزیزان شما

خدماتی که توسط  مراقبین و پرستاران در حمایت از عزیزانتان انجام می دهند شامل بسته حمایتی برای سالمندان، کودکان و بیماران و همچنین دریافت خدمات امور منزل و آشپزی می باشد.

1- خدمات به سالمندان

پرستار سالمند وظیفه دارد که صفر تا صد کارهای سالمند را در انجام دهد. در زیر به تعدادی از این خدمات و وظایفی که برعهده این پرستار است اشاره کرده ایم که شامل:

 • حمایت از سالمندان در ایجاد امنیت جسمی و روحی
 • حمایت از سالمندان در تهیه غذاهای مناسب و مفید
 • حمایت از سالمندان در انجام امور شخصی و بهداشتی مانند دستشویی رفتن و استحمام
 • حمایت های روحی با ایجاد سرگرمی های مناسب و تفریحات سالم برای سالمندان
 • ارائه دستورات پزشکی با دادن داروهای سالمند در زمان های تعیین شده
 • حمایت از سالمندان در انجام امور منزل مانند مرتب کردن اتاق سالمند و نظافت منزل
 • حمایت از سالمندان در انجام اموری که سالمند ناتوان است

پرستاری در منزل برای کودکان و نوزادان - پرستاری در منزل2- خدمات مراقبت از کودکان

خدمات پرستار کودک در درجه اول شامل خدمات مراقبت و حفظ امنیت کودک می باشد که در مراحل بعد، می توان به خدمات زیر اشاره کرد.

 • ایجاد محیطی کودکانه و شاد برای فرزندان شما
 • برطرف کردن گرسنگی کودک در طول روز با دادن غذاهای مفید و مقوی
 • استفاده از میوه جات در میان وعده های غذایی برای کودک
 • کمک به کودک در رفتن به مستراح و همچنین آموزش به کودک در تمیز کردن خودش
 • سرگرم کردن کودک با قصه و شعر گفتن
 • همکاری با کودک در مرتب کردن اتاق کودک
 • فراهم کردن فضایی مناسب و آرام برای استراحت و خواب کودک

3- خدمات به مادران باردار در تهران

 • حمایت های همه جانبه در امر مراقبتی قبل و بعد از زایمان از مادران
 • برعهده گرفتن کلیه خدمات امور منزل مانند آشپزی، شستن ظرفها، مرتب کردن خانه و غیره
 • پرستار منزل با قرار دادن تجربیات مادرانه خود در امر بزرگ کردن نوزاد، می تواند بزرگترین حمایت را از مادران باردار کند.
 •  کمک و حمایت از مادران باردار در بیرون رفتن از خانه
 • کمک به مادران باردار در استحمام کردن
 • انجام خریدهای منزل برای مادران باردار و اعضای خانواد
 • همراهی کردن مادران باردار در رفتن به دکتر

پرستاری در منزل از بیماران در بستر - پرستاری در منزل4- خدمات نگهداری و پرستاری از بیماران

پرستار بیمار در منزل با علم و خدمات خود می تواند همه جانبه از بیمار شما در خانه مراقبت و نگهداری نماید این حمایت ها توسط پرستار می تواند سرعت بهبودی بیمار شما را افزایش بخشد. این خدمات شامل

 • ارائه خدمات بهداشتی و نظافتی برای بیماران مانند کمک به بیمار در رفتن به دستشویی، حمام
 • اگر بیمار شما پوشک می شود پرستاران منزل می توانند خدمات تعویض پوشک را انجام دهند.
 • کمک به بیماران در غذا خوردن، بلند شدن و نشستن بر روی تخت
 • دادن داروهای بیمار
 • همراهی بیمار برای رفتن نزد پزشک و یا درمانگاه برای انجام تزریقات

5- انجام امور منزل و آشپزی

می توان از دیگر ماموریت های پرستاران برای ایجاد آرامش و در حمایت از خانواده ها به خدمات امور منزل اشاره کرد. امور منزل یکی از اصلی ترین خدمات در ایجاد آرامش در افراد خانواده می باشد که شامل

 • کمک به خانواده در مرتب کردن و نظافت منزل
 • درست کردن غذا برای اعضای خانواده
 • کمک به خانواده برای خرید های منزل
 • کمک به خانواده در پذیرایی و میزبانی کردن از مهمانان

پرستاری در منزل و وظایفی که بر عهده پرستار است - پرستاری در منزل

وظایف پرستاران در مراقبت از عزیزان شما چیست؟

یک پرستار برای اینکه بتواند خدمات خود را در منزل به خوبی ارائه دهد باید بداند وظیفه ی او چیست؟ اگر پرستار وظیفه خود را به خوبی بداند می تواند در کارش موفق بوده و خدمات خود را به خوبی ارائه دهد. مثلا یک پرستار باید بداند که اصلی ترین وظیفه او کمک به خانواده و خود مددجو می باشد. در زیر به دیگر وظایف اشاره کرده ایم

 • ارائه بهترین خدمات مراقبت و پرستاری در داخل منزل و بیرون از منزل
 • حمایت همه جانبه از سلامت جسمی و روحی افراد نیازمند
 • تلاش برای از بین بردن نگرانی و استرس درخانواده ها و مددجو
 • کمک به ارتقای سلامت بیماران
 • کمک به ارتقا و تقویت روحیه خانواده ها و مددجویان
 • کمک به خانواده ها در استفاده بهتر از زمان ( خانواده ها می توانند با استخدام پرستار منزل زمان بیشتری برای رسیدگی به امور روزانه خود داشته باشند)

ویژگی های  یک پرستار خوب 

اگرچه ممکن است نظرات در مورد اطلاق صفت خوب بودن به یک پرستار منزل تا حدودی متفاوت باشد، اما ویژگی ها و مهارتهای لازمه ی محسوب شدن به عنوان یک پرستار خوب در همه جای دنیا تقریبا ثابت و یکسان است .

همانند سایر مشاغل، حرفه ی پرستاری نیز نیاز به مجموعه ای از مهارت‌ها و ویژگی های خاص و علاقه ی شخصی خود فرد برای این کار و تلاش برای رشد و پرورش مهارتهایش مطابق با دانش روز دنیا به منظور ارائه ی عملکرد بهتر و مطرح شدن در بین رقبا در ارائه ی این خدمات پر متقاضی در جامعه ی امروزی میباشد.

زیرا از آنجایی که سلامتی جسم و روان افراد تحت مراقبت در دستان پرستاران مراقبت کننده خانگی آنها می باشد، ویژگی های مثبت و پیشروی در راستای ارتقای سطوح مهارتیشان بر نتایج مراقبت و تحکیم بنیان خانواده و به طور کلی رفاه جامعه نقش چشمگیری دارد.

اگر بخواهیم در این قسمت به برخی از مهمترین ویژگی های یک پرستار خوب در خانه بپردازیم میتوانیم موارد زیر را برشماریم.

1- برخورداری از مهارت ارتباطی عالی توسط پرستار منزل

یکی از اصولی ترین و ضروری ترین ویژگی های یک پرستار خانه، توانایی برقراری ارتباط موثر است. تجربه نشان داده ناتوانی پرستار در شکل دهی یک ارتباط قوی، نتایج ضعیفی در اعمال مراقبت های خانگی به دنبال داشته و گاها آسیب رسان میباشد. زیرا این ارتباط و ایجاد صمیمیت است که موجب میگردد تا پرستار بهتر و بیشتر در جریان نیازهای فرد تحت مراقبت (کودک، بیمار یا سالمند ) قرار گرفته و در راستای تامین نیازهای آنها کارآمد تر عمل نماید.

همچنین هنگامی که پرستار خانگی از مهارت های ارتباطی عالی برخوردار باشد میتواند با ایجاد هماهنگی و ارتباط بیشتر با سایر اعضای خانواده برای آموزش در مورد رفع مشکل مددجو، نحوه نگهداری، پیگیری روند درمانی او و غیره قوی تر ظاهر شده و خطر اشتباه در حین مراقبت از مددجو را تا حد زیادی کاهش دهد.

2- حمایت از مددجو با حفظ شان و احترام وی

حمایت و نگهداری از افراد تنها در سایه ی حفظ شان و احترام آنهاست که معنا پیدا میکند. زیرا به همان اندازه که سلامت جسم و رسیدگی به آن اهمیت دارد احترام به کرامت انسانی، حفظ حریم خصوصی، احترام و تعهد به مددجو نیز که مستقیما بر احساسات و بطور کلی سلامت روح او تاثیرگذار است از اهمیت بسزایی برخوردار است و هر دوی اینها در کنار هم ضامن ارتقای سطح کیفی زندگی مددجو و افزایش رضایتش از زندگی میباشد.

3- همدلی

بطور واضح همدلی یکی از چندین ویژگی ضروری یک پرستار است. زیرا از آنجایی که پرستاران منزل با افراد متفاوتی با نگرش و اصول اخلاقی مختلف مواجه میشوند، این ویژگی است که توانایی درک افکار و احساسات افراد مختلف را بدون تلاش برای تغییر نظر آنها به پرستار میدهد.

در حقیقت این ویژگی باعث ایجاد رویکردی مشتری محور در پرستار گردیده تا با متمرکز شدن بر افکار، نظرات و احساسات فرد تحت مراقبت و دخیل و تحمیل نکردن نگرش خود به آنها، جوی مطابق با خواسته ها و خوشایندشان در منزل حاکم ساخته و نتایج بهتر و کیفیت بیشتری در ارائه ی مراقبت از خود نشان می دهد.

4- مهربانی و دلسوزی پرستاران خانگی

پرستاران و مراقبینی موفق اند، که ذاتا، افرادی مهربان و دلسوز باشند و از کمک کردن و یاری رساندن به دیگران و کاهش درد و عذاب آنها لذت ببرند. در حقیقت میتوان گفت مهربان و دلسوز بودن اگرچه شاید در ظاهر صفت زیاد مهمی به شمار نیاید، اما عامل اصلی در واداشتن پرستار به رفع احتیاجات و سر و سامان دادن به وضعیت مددجو در راستای ایجاد شرایط بهتر و کم کردن رنج وی محسوب میشود.

5- برخورداری از دقت بالا و جزئی نگر بودن

جزئی نگر بودن به معنای در نظر گرفتن تمامی جنبه ها و ابعاد در هنگام اعمال امور مراقبتی به منظور حفظ ایمنی یا بهبود شرایط فرد میباشد. پرستارانی که از دقت بالایی برخورداند، با نظم و سامان دادن به اوضاع طبیعتا موثرتر عمل کرده و بهتر کنترل شرایط را به دست میگیرند.

زیرا اینگونه در مراقبت از سالمند، بیمار یا کوک نوپا با اعمال دقت و در نظر گرفتن تمامی جوانب، قبل از وقوع اتفاق و خطرات احتمالی در کمین کودک را حدس زده و یا در کمترین زمان ممکن متوجه تغییرات وضعیت بیمار گردیده و از پیشرفت بیماری او جلوگیری به عمل می آورند

6-  قدرت استدلال و عکس العمل سریع

برخورداری از قدرت استدلال و عکس العمل سریع عاملی است که نه تنها کیفیت کار پرستار را به میزان زیادی ارتقا میبخشد بلکه در شرایط اضطراری مددجو را از پیامد های منفی، آسیب و حتی گاها مرگ حفظ مینماید. زیرا در اعمال امور مراقبتی، بخصوص در مورد مددجویان بیمار، تصمیم گیری و عکس العمل سریع و به موقع نقش کلیدی در وضعیت سلامتی آنها داشته و گاها ممکن است قضاوت اشتباه آسیب های جبران ناپذیری برایشان به دنبال داشته باشد.

7- توانایی اولویت بندی صحیح

مسلما در هر کاری توانایی اولویت بندی صحیح به منظور انجام هر فعالیت در زمان درست آن با در نظر گرفتن میزان فوریت یا اهمیت آن، از اهمیت بسزایی برخوردار است. در حرفه پرستاری منزل این ویژگی به علت آنکه یک نظم ترجیحی است که به واسطه ی آن پرستاران میتوانند مداخلات پرستاری را بهتر در منزل انجام دهند، پر رنگ تر بوده و از اهمیت بیشتری برخوردار است.

زیرا در این حرفه تصمیم پرستار منزل در مورد ترتیب بندی امور مراقبتی، باید با در نظر گرفتن منفعت مددجو و مطابق با خواست خانواده ها صورت بپذیرد و تا مادامی که پرستار از این ویژگی برخوردار باشد، نه تنها اجرای اقدامات پرستاری آسانتر میگردد بلکه فرد تحت مراقبت نیز احساس بهتری خواهد داشت.

8- انعطاف پذیری

انعطاف پذیری ویژگی است که ظرفیت فرد برای انطباق با نظرها، ایده ها، افکار و رفتارهای مختلف را بالا میبرد و از آنجایی که شغل پرستاری منزل به گونه ای است که با افراد و خانواده های مختلف با سلایق، طرز فکر و نگرش گوناگون در ارتباط بوده که هر یک تمایل به اعمال اصول مراقبتی مطابق با شیوه ی مد نظر خود را خواهان میباشند، منعطف بودن لازمه ی پرستار خوب بودن میباشد. در حقیقت انعطاف پذیری به پرستاران منزل این امکان را میدهد تا با چالش‌های مرتبط با نقش‌هایشان راحت تر کنار آمده و موفق تر عمل کنند.

9- پشتکار

پشتکار عامل کلیدی و ویژگی مهمی برای موفقیت در هر حرفه ای علی الخصوص در شغل شریف پرستاری خانگی میباشد. در واقع افراد با میزان بالایی از سطوح دانش، مهارت و تجربه در صورت نداشتن پشتکار زود خسته شده و از میدان به در میشوند زیرا داشتن پشتکار به معنای برخورداری از یک اراده ی قوی برای دنبال کردن یک هدف در عین مبارزه با مشکلات و سختی های پیش رو برای رسیدن به آن میباشد. به همین علت است که همواره یکی از بزرگترین ویژگی های یک پرستار خوب منزل، داشتن پشتکار است زیرا این ویژگی موجب میگردد تا فرد در چالش های مراقبت خانگی از مددجویان زود خسته نشده و با تلاش بیشتر پیروز میدان باشند.

پرستاری در منزل تهران

ما دز مرکز پرستاری آتیه پرستاران سلامت که جزو اولین مراکز پرستاری در استان تهران میباشد با تکیه بر نیروهای با تجربه و کارآمد توانسته ایم کلیه مناطق تهران را تحت پوشش خود قرار دهیم. امروزه فعالیت این مراکز در تهران روز به روز در حال افزایش می باشد. که این امر می تواند دلایل زیادی داشته باشد اما به جرات می توان گفت یکی از دلایل اصلی آن، مشکلات اقتصادی می باشد.

این مرکز علاوه بر خدمات رسانی به شهر تهران ، خدمات خود را برای دیگر شهرهایی که زیر مجموعه استان تهران هستند ارائه می دهد. شهرهایی مانند ورامین، شهریار و غیره

پرستاری در منزل کرج

این موسسه آتیه پرستاران سلامت علاوه بر شهر تهران چند سالی هست که توانسته خانواده هایی که در کرج زندگی می کنند را تخت پوشش خدمات نگهداری از سالمند و کودک قرار دهد که این موضوع هم باعث رضایت خانواده های مقیم کرج و هم باعث خشنودی ما شده است.

خدمات پرستاری در منزل در استان کرج و شهرهای آن - پرستاری در منزل

پرستاری در منزل شبانه روزی

خدمات شبانه روزی شامل موارد متعددی از مراقبت های خانگی می باشد که برای سالمندان، کودکان و بیماران است. بیشترین افرادی که از این خدمات استفاده می کنند شامل سالمندان تنها، سالمندان بیمار و کلیه بیماران می باشد. زیرا این افراد معمولا نیاز به مراقبت های تمام وقت دارند.

خدمات مراقبتی از سالمندان خانم

اگر سالمند و یا بیمار شما خانم است و یا برای کودک خود پرستار می خواهید پیشنهاد می شود از پرستار خانم استفاده نمایید آن هم به دلایل زیر:

 • برای سالمند خانم شما یک همدم خوب تلقی می شود.
 • سالمند بیمار خانم به راحتی می تواند به پرستار خانم مشکلات خود را بیان کند
 • کودکان با پرستاران خانم بهتر سازگاری دارند.
 • پرستاران خانم در انجام امور منزل و آشپزی تبهر بالاتری نسبت به آقایان دارند.

استخدام پرستار در منزل

اگر نیاز به پرستار  برای نگهداری از سالمند، کودک یا بیمار خود دارید حتما قبل از استخدام به نکات زیر توجه ویژه ای داشته باشید تا بتوانید به دور از مشکل تا پایان قرارداد با شرکت و پرستار بهترین همکاری را داشته باشید. این نکات شامل

 • خانواده ها سعی کنند اگر به دنبال پرستار منزل هستند حتما  از مراکز معتبر که دارای مجوز رسمی هستند درخواست پرستار نمایند.
 • در صورت امکان سعی کنید هنگام عقد قرارداد، خودتان در موسسه حضور داشته باشید و از نزدیک با پرسنل شرکت آشنا شوید.
 • از موسسه بخواهید که قبل از امضای قرارداد،  24 تا 48 ساعت پرستار مورد نظر به صورت آزمایشی کار کند.
 • قبل از امضای قرارداد سعی کنید قرارداد را به طور کامل بخوانید.
 • مطمئن شوید که موسسه پرستاری ضمانت های معتبر و کافی  مانند چک ، صفته ، کارت ملی و شناسنامه را از پرستاری که قرار است برای شما اعزام شود، گرفته باشد.
 • از مدیر موسسه بپرسید که در صورت نارضایتی از پرستار چه تمهیداتی مدنظر دارند.
 • سعی کنید با نصب دوربین در منزل ، عملکرد پرستار  را زیر نظر داشته باشید.
 • لیستی از کلیه ی شماره تلفن های اضطراری مانند 110 ، 115 ، شماره خودتان و همسرتان ، شماره پدر و مادر خودتان ، شماره اقوام  نزدیک را روی کاغذ نوشته و در اختیار پرستار بگذارید.
 • لیست کامل از غذاها ، داروها و نحوه ی مصرف و زمان مصرف  آنها را روی کاغذ نوشته و در اختیار پرستار قرار دهید.
 • محل دقیق شیر گاز ، شیر آب ، فیوز برق ، جعبه ی کمک های اولیه و دیگر موارد ضروری را به پرستار نشان دهید.

پرستاری در منزل همراه با تعرفه ها و قیمت ها - پرستاری در منزل

قیمت و تعرفه های پرستاری

معمولا این تعرفه ها توسط شورای عالی بیمه خدمات درمانی تعیین می شود و کلیه ی موسسات موظف هستند از آن تبعیت کنند.

اما هزینه ی خدماتی که توسط پرستار منزل ارائه می شود متفاوت می باشد. به فرض مثال خدماتی که پرستار سالمند در منزل به سالمندان سالم ارائه میدهد متفاوت است با سالمندان بیمار و یا اینکه قیمت و نرخ خدمات پرستاری و مراقبتی شبانه روزی متفاوت است با روزانه یا شبانه.

اما در کل شما برای اطلاع از کلیه قیمت ها می توانید به منوی بالای همین صفحه رفته و بر گزینه تعرفه های پرستاری کلیک کرده لیست قیمت ها را مشاهده نمایید.

نحوه قرارداد های پرستاری چگونه می باشد؟

وقتی شما از یک شرکت پرستاری معتبر اقدام به استخدام پرستار می کنید حتما باید مابین شرکت و شما یک قرارداد استاندارد و قانونی بسته شود. این قرارداد ها دارای بازه زمانی مشخصی می باشند که حتما باید در قرارداد ذکر شود.

این قرارداد ها به صورت ماهیانه، سالیانه و حتی هفتگی  می باشد که بنا بر آن علاوه بر حقوق ماهیانه پرستار، می بایست مبلغی را نیز به عنوان فرانشیز ( پورسانت ) به شرکت پرستاری داده شود.

نکات مهم که هنگام بستن قرارداد باید به آن دقت کرد

 • کلیه بندهای ریز و درشت قرارداد را به طور کامل مطالعه نمایید.
 • مطمئن شوید که پرستار کلیه مدارک هویتی و ضمانتی خود را تحویل شرکت داده باشد.
 • شماره ثبت و شناسه ملی شرکت حتما در قرارداد ذکر شده باشد.
 • کارفرمایان بدون واسطه شرکت، به هیچ عنوان نباید با پرستار قرارداد بببندند.
 • قرارداد شامل دو نسخه مشابه می باشد که یک نسخه مطعلق به کارفرما و نسخه دیگری مطعلق به شرکت پرستاری در منزل است.

9 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام من یه پرستار میخوام که هم از سالمند مراقبت کنه و هم از کودک آیا شما اینجور پرستاری دارید؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   دی 2, 1401 3:27 ب.ظ

   درود بر شما
   در موسسه آتیه پرستاران سلامت پرستارانی هستند که هم تخصص مراقبت و نگهداری از کودکان را دارند و هم می توانند به سالمندان به بهترین شکل خدمات رسانی نمایند. برای اطلاع بیشتر می توانید با کارشناسان ارتباط برقرار نمایید.

   پاسخ
 • سلام پرستاری می‌خوام هم از مادرم مراقبت کنه هم براش آشپزی کنه البته مادرم سگ هم داره یه پرستار می‌خوام که به سگ هم غذا بده اگه دارید قیمت چنده

  پاسخ
  • مدیر سایت
   بهمن 24, 1401 10:50 ق.ظ

   درود بر شما
   بله این خدمات نیز جزو فعالیت های شرکت آتیه پرستاران سلامت می باشد. این شرکت با اعزام پرستاران ویژه هم می توانند از سالمندان شما مراقبت کنند و همچنین مراقبت کنند از حیوانات خانگی

   پاسخ
 • سلام ببخشید شما بجز خدمات پرستاری در منزل خدمات اشپری و امور منزل برا سالمند هم انجام میدید

  پاسخ
  • مدیر سایت
   اسفند 27, 1401 8:10 ق.ظ

   درود بر شما
   بله ما در مرکز پرستاری آتیه پرستاران سلامت نیروهایی داریم که بجز پرستاری در منزل برای سالمندان و کودکان و بیماران خدمات امور منزل و آشپزی نیز انجام می دهند

   پاسخ
 • سلام ببخشید پرستار شبانه روزی سالمند در ماه چند روز مرخصی داره ؟در ضمن پرستار مقطعی قیمت چنده

  پاسخ
 • برای مادرم پرستارمیخام روزانه هشت ساعت کاری پوشکین هست تنها درمنزل میشه کمکم کنید لطفاااقیمت میخاستم ممنونم ازشما

  پاسخ
  • درود بر شما
   لطفا برای دریافت خدمات پرستاری ما در اولین فرصت با کارشناسان آتیه پرستاران سلامت تماس بگیرید تا بهترین نیرو را برای شما اعزام نمایند.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نوزده + یک =

فهرست