تماس
021-66582923
دفتر پرستاری در تهران

دفتر پرستاری در تهران

ارائه بهترین خدمات پرستاری در منزل در دفتر پرستاری در تهران . این دفتر پرستاری با برند آتیه پرستاران سلامت به صورت شبانه روزی با بیش از 15 سال سابقه به عزیزان سالمند ، کودک و بیمار در منزل خدمات رسانی می کند. با وجود دفتر پرستاری آتیه پرستاران دیگر نگران عزیزان خود نباشید. برای اطلاع بیشتر از خدمات ما پیشنهاد می شود تا آخر این مطلب با ما باشید.

مشکلات خانواده ها در نگهداری از مددجویان خود در منزل:

اگرچه پایتخت نشینی به علت برخورداری از امکانات بیشتر برای اغلب افراد بسیار جذاب میباشد اما زندگی در شهر شلوغ و پر زرق و برق تهران خالی از دردسر نیست و هزینه های سرسام آور زندگی در آن موجب شده که اکثر اعضای خانواده برای گذران زندگی و تهیه وسایل رفاهی بیشتر، به دنبال کسب درآمد و شاغل شدن باشند.

اما اشتغال والدین به کار مشکلاتی از قبیل تنها ماندن کودک، بیمار ویا پدر و مادر سالمندی که در خانواده زندگی میکنند را به دنبال خواهد داشت که این امر علاوه بر ایجاد دلواپسی و نگرانی زیاد برای والدین، ممکن است موجب شود که به علت بی نظمی و دلمشغولی ناشی از این مسائل در محیط کار خود ناکارامد عمل کنند و به واسطه آن شغل خود را از دست بدهند.

در این شرایط سپردن کودک به مهد و یا بستری کردن بیمار در مراکز درمانی ،نه تنها مشکلات را کمتر نمیکند بلکه باعث افزایش آنها نیز می‌شود زیرا مجبورید در زمان‌های مقرر شده برای سپردن و یا تحویل گرفتنشان به این اماکن رفت و آمد داشته باشید که این کار در شهر تهران و با این حجم از ترافیک  بسیار دشوار میباشد و اگر شیفت کاریتان به صورت شبانه و یا در روزهای تعطیل هم برقرار باشد عملاً کاری از پیش نخواهید برد.

دفتر پرستاری در تهران ( آتیه پرستاران سلامت )

توصیه ما به شما این است که اگر با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنید، به دفاتر پرستاری که در شهر تهران فعالیت می‌کنند مراجعه کنید و با در میان گذاشتن احتیاجات و توان مالی پرداختیتان از آنها بخواهید که به شما برای رفع مشکلتان یاری برسانند.

یکی از باسابقه ترین و بهترین دفاتر پرستاری در شهر تهران که به صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کند و از درصد بالایی از رضایت مشتریانش برخوردار است مرکز آتیه پرستاران سلامت می باشد که با کادری حرفه‌ای و آموزش دیده در سطوح مختلف کودک،بیمار ویا سالمند به شهروندان عزیز تهرانی در راستای هر آنچه که رفاه و سطح کیفیت زندگی شان را ارتقا می‌دهد خدمت‌رسانی می‌کند.

چرا بهتر است برای انتخاب پرستار به دفاتر پرستاری مجاز مراجعه کنیم؟؟؟

از آنجایی که امروزه متاسفانه دزدی و کلاهبرداری زیاد شده بهتر است برای استخدام پرستار در منزل به هر موسسه ای اعتماد نکنید و از کمک مراکز رسمی که مورد تایید وزارت بهداشت و درمان هستند بهره ببرید زیرا این مراکز برای تایید شدن صلاحیتشان از فیلترها و مراحل بسیار زیادی عبور می کنند و بودن این مجوزها در کارنامه ی کاری آنها، تضمین رعایت همه پروتکل های بهداشتی و اصول اخلاقی و حرفه‌ای را به مشتریانشان میدهد.

بهترین کار این است که لیستی از موسسات معتبری که در این زمینه فعالیت میکنند تهییه کنید و با پرس و جو و مقایسه تجهیزات و خدمات ارائه شده توسط پرسنل آنها یکی از مراکزی را که در این زمینه موفق‌تر عمل می‌کند را برای سپردن بخشی از دغدغه ها و کم کردن مسولیتهایی که بر عهده دارید انتخاب کنید.

این مراکز در زمینه های مختلف کودک، بیمار و سالمند طیف وسیعی از وظایف را بر عهده می گیرند و با دارا بودن تیمی مجرب و دوره دیده می‌توانند به صورت مقطعی یا شبانه روزی تمام احتیاجات عزیزانتان را برطرف سازند.

همچنین برای آگاهی هر چه بیشتر شما، شرایط فراهم می‌آورند که بتوانید قبل از انعقاد قرارداد با پرستار مورد نظرتان مصاحبه کنید و یا به صورت آزمایشی عملکرد او را در منزل خود ارزیابی کنید تا از این طریق میزان توانایی و دانش ضمنی او را سنجیده و با قلبی آرام خانه و خانواده خود را به او بسپارید.

نکته حائز اهمیت این است که پس از انعقاد قرارداد، وظیفه ی این دفاتر پایان نمی یابد بلکه به علت تعهد و مسئولیت پذیری که دارند همواره در طول دوران خدمت پرستار در منزل، بر کیفیت و روند کاری او نظارت می‌کنند و در صورت نارضایتی شما یا به وجود آمدن گرفتاری برای پرستار و تقاضای مرخصی اش، نیرویی مناسب تر جایگزین می کنند.

در واقع شما با یاری گرفتن از آنها، سختی ها مشکلات انتخاب پرستاری قابل اعتماد و حرفه‌ای را از دوش خود برمیدارید و با سپردن کار را به کاردانش،عزیزانتان را از آسیب افراد سودجو و ناکارآمد حفظ می کنید.

خدمات دفتر پرستاری در تهران

دفاتر پرستاری در تهران چه خدماتی به مشتریان ارائه میدهند

بسته به اینکه شما در چه زمینه ای درخواست پرستار می کنید نیروی اعزامی وظایف متفاوتی را برعهده خواهد داشت اما پرستار در برخورد با همه ی گروه های سنی و با هر میزان از وضعیت سلامتی، موظف است با مهربانی و صبر رفتار کند زیرا تمامی انسان‌ها فارغ از سنشان برای به دست آوردن آرامش و تامین نیازهای روحی شان به مهر و محبت و توجه احتیاج دارند و این وظیفه پرستار است که علاوه بر رفع نیازهای جسمی فرد تحت مراقبت، برای جلوگیری از ایجاد احساس خلا و کمبود در او، به نیازهای روحی او نیز توجه کند.

به طور کلی پرستار در قبال مددجویان وظایفی چون رسیدگی به خوراک و تفریحات، استحمام، توالت رفتن، بهداشت دهان و دندان، شانه زدن موها، کوتاهی ناخن و غیره را برعهده دارد که با توجه به اینکه شخص در چه سنی قرار گرفته و تا چه اندازه در انجام اموراتش توانمند و مستقل است رسیدگی به هر کدام از موارد ذکر شده شکل متفاوتی به خود خواهد گرفت.

به طور مثال اگر بخواهیم در زمینه تغذیه این مسئله را بررسی کنیم می‌بینیم که به علت نیاز های غذایی متفاوت در هر سن، پرستار در این حیطه برای رده های سنی مختلف عملکرد یکسانی ندارد و اگر مسئولیت مراقبت از کودک را برعهده داشته باشد  به علت رژیم غذایی متفاوتش از یک فرد بزرگسال یا بیمار، وظایفی چون تهیه شیر خشک یا غذاهای مقوی و میان وعده های مناسب سن او را برعهده دارد وتلاش می کند برای افزایش تمایلش به خوردن، مواد غذایی متنوع را به ظاهری جذاب آماده کند و با خورد کردن آنها در اندازه های کوچک و یا به صورت پوره جویدن و بلعیدن را برایش آسان سازد.

اما این وظیفه در مراقبت از سالمند و بیمار شکل دیگری به خود می‌گیرد زیرا رژیم غذایی آنها به علت بیماری و مشکلاتی مانند قند و فشار خون بسیار محدودتر است و این پرستار است که باید متدی در پیش بگیرد که مطابق با آن مواد غذایی که سلامت فرد را به خطر می‌اندازند محدود یا قطع کرده و برنامه عذاییشان را با سبزیجات سالم و غذاهای آبکی که به راحتی قابل خوردن و هستند از یکنواختی خارج کند.

در نظر داشته باشید که تمام وظایف ذکر شده در صورتی می باشند که شخص تحت مراقبت (کودک یا سالمند) از وضعیت سلامتی خوبی برخوردار باشد زیرا در صورت داشتن معلولیت یا ابتلا به بیماری های‌ خاص، پرستار وظیفه ای دوچندان خواهد داشت وباید با توجه به نیاز بیمار به امورات درمانی چون مراقبت از زخم،تزریقات، سونداژ، پانسمان، سرم تراپی و اقدامات تخصصی تر چون فیزیوتراپی و گفتار درمانی نیز رسیدگی کند.

دفتر پرستاری در تهران مراقبت از کودک

پرستارانی که در دفتر پرستاری در تهران فعالیت میکنند چه توانایی ها و ویژگی هایی دارند

افرادی که در دفتر پرستاری در تهران ( آتیه پرستاران سلامت ) تحت عنوان پرستار در حال خدمت رسانی می باشند به راحتی به این جایگاه دست نیافتند بلکه از بین تعداد زیادی متقاضی گزینش شده‌اند و با توجه به اینکه در چه زمینه‌ای (نگهداری از سالمند، پرستاری از بیمار و یا مراقبت از کودک) فعالیت می‌کنند در این حیطه دارای مدرک پرستاری، بهیاری، کودکیاری و یا توانایی منحصر به فردی می باشند.

اما چیزی که در بین همه آنها مشترک است این است که حتی در صورت نداشتن تحصیلات دانشگاهی، همگی آنها به امور اولیه و ابتدایی پزشکی مانند کنترل علائم حیاتی و امدادرسانی آشنا هستند و در زمینه فعالیتیشان از تجربه بالایی برخورداراند زیرا اگر شخصی که به طور مثال وظیفه مراقبت از نوزاد را برعهده می‌گیرد خود تجربه مادر شدن نداشته باشد نمی‌تواند به علت ناتوانی کودک در بیان خواسته‌هایشان به خوبی احتیاجات اش را برآورده سازد و با گریه و بیقراری نوزاد دست و پای خود را گم کرده و از مدیریت این بحران در شرایط پیش آمده عاجز می ماند.

از دیگر ویژگی های ضروری  افرادی که در این شغل فعالیت می کنند ،میتوان به معتمد بودن و مقید بودن انها به حریم شخصی افراد اشاره کرد تا در صورتی که کودک و یا سالمند تحت مراقبت برای تعویض لباس یا حمام کردن و دستشویی رفتن به کمک احتیاج داشت باشد،پرستار به گونه‌ای رفتار کند که شخصیت سالمند حفظ شده و کودک نیز دوچار تعرض و یا تحریک جنسی نشود.

بررسی تعرفه های دفتر پرستاری منزل در تهران

دفاتر پرستاری در منزل برای تعیین میزان حقوق دریافتی نیروهای خود تعرفه های مشخصی دارند و همه ی آنها در ازای ارائه خدمات تخصصی و درمانی به بیمار، به علت زحمت و دانش بیشتری که می طلبد حقوق بیشتری را برای پرستاردر نظر می‌گیرند اما به طور کلی معیارشان برای تعیین حقوق دریافتی، تعداد خدمات درخواست شده، سطح سواد و ساعت کاری لازم برای رسیدگی به امور مورد نیازتان میباشد و بسته به اینکه به چه تعداد از این خدمات و در چه بازه زمانی احتیاج دارید میزان متفاوتی را برای دستمزد پرستار تعیین میکنند، زیرا عوامل ریز و درشت بسیاری وجود دارد که این موضوع را تحت شعاع قرار می دهند و موجب کاهش و یا افزایش آن می‌شوند.

به طور مثال اگر شما متقاضی پرستار باشید اما محل زندگیتان دور از شهر باشد،با در نظر گرفتن اینکه  مراقب مجبور است برای حضور به موقع در منزلتان هزینه زیادی را برای رفت و آمد خود پرداخت کند، باید هزینه ی ایاب و ذهابش را نیز به دستمزد دریافتی تحت تأثیر خدمات و ساعت کاری اش اضافه کنید، این در حالی است که اگر به صورت ۲۴ ساعته از خدمات پرستار استفاده کنید،به علت نداشتن هزینه رفت و آمد و خورد و خوراک، حقوق کمتری پرداخت میکند.

همواره در نظر داشته باشید که در صورت نیاز به موارد اورژانسی و شبانه به علت سختی کار مبلغ بیشتری را باید تقبل کنید و مانند تمام مراکز درمانی هزینه تمام مواد مصرفی درمان بر عهده خودتان می باشد. اما با این وجود وقتی میزان دستمزد پرستاران منزل را بررسی میکنید، به نکته جالبی بر می خورید و آن این است که برخلاف تصورتان هزینه استخدام پرستار در منزل نه تنها گران نیست، بلکه نسبت به مراکز نگهداری از کودکان و سالمندان بسیار مقرون به صرفه تر نیز می باشد، زیرا به علت نداشتن هزینه رفت و آمد یا تهیه لباس فرم مخصوص برای کودک، از لحاظ اقتصادی بار کمتری بر دوشتان میگذارد.

,

پست های مرتبط

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام .
  من دنبال یه پرستار برا پدربزرگم می گشتم که آشنایان موسسه شما رو معرفی کردن . فقط می خواستم بدونم که شما به شهرستان هم پرستار می فرستید آخه ما تو ورامین هستیم

  پاسخ
  • مدیر سایت
   بهمن 1, 1400 10:40 ق.ظ

   درود بر شما خوشحالیم که موسسه آتیه پرستاران سلامت را انتخاب کردید. بله ما به شهرستان ها نیز نیرو اعزام می کنیم . شما برا اطلاع بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه تمام بگیرید.

   پاسخ
 • سلام . ببخشید من میخوام تو شرکت شما کار کنم . از دوستام تعریف شرکت آتیه پرستاران سلامت رو خیلی شنیدم . گفتم اگه میشه منو برا مراقبت از سالمند یا کودک اعزام کنید

  پاسخ
  • مدیر سایت
   بهمن 1, 1400 10:53 ق.ظ

   درود بر شما . خوشحالیم که موسسه آتیه پرستاران سلامت را انتخاب کردید باعث افتخار می باشد. شما می توانید به قسمت استخدام پرستار رفته و فرم مربوط به استخدام را پر کنید یا اینکه با کارشناسان موسسه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

شانزده − 14 =

فهرست