تماس
021-66582923
شرکت خدمات به سالمندان در منزل

شرکت خدمات به سالمندان در منزل

ارائه خدمات مراقبت و نگهداری در شرکت خدمات به سالمندان آتیه پرستاران سلامت . این خدمات به صورت شبانه روزی و روزانه می باشد . خدمات ما توسط پرستاران و مراقبین با تجربه انجام می شود . در ادامه می خواهیم بیشتر راجعب خدمات این شرکت پرستاری صحبت کنیم لطفا با ما همراه باشید.

رسیدگی به سالمندان و انجام نیازهای آنها از مهم‌ترین دغدغه برای دیگر اعضای خانواده است که از گذشته تا به حال مورد بررسی است و تمام تلاش های لازم برای رفع نیاز آنها شده است .یکی از این اقدامات تاسیس شرکت‌های خدمات به سالمندان می باشد که خدمات پرستاری از سالمند را به شما ارائه می دهند پس شما قبل از دست زدن به هر کاری باید آگاهی لازم را نسبت به شرکت و خدمات وهمچنین نیازهای سالمندان داشته باشید.

ویژگی‌های پرستار منتخب شده از شرکت خدمات به سالمندان :

شرکت خدمات به سالمندان در استخدام پرستار ها وسواس به خرج می دهند زیرا باید پرستارانی را به کار گیرد که به تمام نیازهای سالمند، رفتار و ویژگی‌های اخلاقی سالمندان آگاه باشد. شرکت خدمات به سالمندان در منزل پرستارانی با ویژگیهایی مخصوص استخدام کرده برای نمونه:

پرستارانی که سابقه درخشانی را دارند و در موسسه های قبلی جز بهترین ها بوده اند . پرستارانی که مجرب هستند و دارای تجربه بالایی باشند و در این زمینه تجربه کافی را کسب کرده باشند. همچنین پرستارانی که با خصوصیات سالمندان آشنا باشند چون سالمندان در این دوران بسیار روحیه حساس دارند و باید بسیار حوصله به خرج دهند در برخورد با این عزیزان.

کمک کردن به این عزیزان باید طوری باشد که احساس ناتوانی نکنند یا فکر نکنند که از روی اجبار برای آنها کار انجام می‌شود و باید پرستاران بهترین عملکرد را ارائه دهند.

مزیت استفاده از شرکت خدمات به سالمندان چیست:

در ادامه چند دلیل برای استفاده از شرکت خدمات به سالمندان را بررسی خواهیم کرد:

از نظر علمی هم ثابت شده است که بهترین مکان برای نگهداری از سالمند در خانه است زیرا فرد احساس نمی کند که اضافه است و دیگر جایی در خانه خود ندارد و باید از خانه و خانواده دور شود. پس نگهداری از سالمند در خانه و محیط گرم خانواده از نظر روحی و امیدواری خیلی به سالمند کمک می کند.

نگهداری از سالمند در منزل موجب حفظ شان و منزلت این ثروتهای(سالمندان) زندگی ما می‌شود و موجب بالا رفتن عزت نفس ایشان هم می‌شود. همچنین دلگرمی را برای آنها رقم می‌زند و از نظر سلامت فیزیکی و رعایت بهداشت فردی هم از نگهداری در خانه سالمندان و دیگر مکان ها نیز مناسب‌تر است.

سالمندان با محیط خانه خودآشنا هستند و احساس راحتی بیشتری هم در خانه خود دارند. به دلیل اینکه سالمندان سالیان زیادی را در خانه خود بودند و خاطرات زیادی در خانه خود داشته اند می توانند به یاد این خاطرات بیفتند و به زندگی امیدوار شوند و دلگرمی برایشان ایجاد شود.

(( در ادامه توصیه می شود مبحث خدمات مراقبتی از بیماران سالمند با اعزام پرستار سالمند بیمار در منزل را حتما مطالعه نمایید ))

انواع خدمات شرکت خدمات به سالمندان در منزل - شرکت خدمات به سالمندان در منزل

انواع خدمات ارائه دهنده از طرف شرکت نگهداری از سالمند در منزل:

در زیر به تعدادی از خدماتی که در شرکت خدمات به سالمندان آتیه پرستاران سلامت ارائه می شود اشاره کرده ایم این خدمات شامل:

امور مراقبتی ویژه برای سالمندان:

خدمات پرستاری خدمات پزشکی و در منزل مانند تعویض پانسمان تزریقات کنترل وضعیت بیمار فیزیوتراپی و تعویض سوند گرفتن فشار سرم تراپی جلوگیری از ایجاد بیماری و عفونت اندازه‌گیری قند خون تپش قلب .

رسیدگی از نظر عاطفی به سالمندان:

مهم‌ترین نیازهای سالمندان در این دوران حساس و پر اهمیت از نظر عاطفی است که پرستاران مجرب از نظر عاطفی و احساسی هم مراقب سالمندان هستند به عنوان مثال به تفریح بردن سالمندان در طول روز و هفته کمک به سالمندان که به بیماری آلزایمر مبتلا هستند مثل خواندن کتاب مرور کردن آلبوم خاطرات قدیمی و حل کردن جدول همراه بودن همیشه سالمند به عنوان یک همدم و رفتن به پیاده روی با سالمند همچنین این شرکت در فعالیت‌های روزمره هم به سالمند کمک می‌کند.

کمک به امور فردی درعین احترام به سالمند:

پرستار سالمند می بایست در کارهای شخصی و فردی هم در صورت لزوم به سالمند کمک کند برای مثال در کارهایی مثل حرکت کردن، پیاده روی، استحمام، بهداشت فردی، تعویض لباس اگر برای سالمندان سخت و دشوار است ، کمک به سالمندان در نشستن و برخاستن و رفتن به رختخواب.

کمک به سالندان در داشتن سلامت بهتر:

سالمندان باید ورزش را حتما انجام دهند اگر سالمندانی هم از نظر جسمانی وضعیت نامناسبی دارند باید ورزش مناسب به خودشان را انجام دهند و انجام این امور پرستاران باید با دلسوزی و صبوری انجام شود.

انجام امور منزل و آشپزی:

همچنین سالمندان به دلیل کهولت سن ممکن است کارهای نظافت خانه را انجام ندهند. طبق قرارداد، پرستار می تواند در درست کردن غذا و نظافت منزل به شما کمک کند اگر شما وقت کافی را برای رسیدگی به امور منزل و آشپزی ندارید.

پرستاران می توانند کارهای شخصی هم انجام دهند مانند گفتار درمانی، فیزیوتراپی، انجام امور روانپزشکی. پس اگر احساس می کنید که به هر دلیلی نمی توانید امور‌ سالمندان را انجام دهید می توانید از شرکت خدمات پرستاری در منزل برای سالمندان استفاده کنید که قبل از بهره گیری هم می توانید مشاوره های لازم را از این شرکت بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هجده − هفده =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - شرکت خدمات به سالمندان در منزل
فهرست