تماس
021-66582923
پرستار سالمندپرستاری در منزل

مرکز انجام خدمات پرستار سالمند در منزل تهران

امروزه با وجود مرکز ارائه خدمات پرستار سالمند در منزل، سالمندان می توانند با خیال راحت امور روزانه خود را با کمک پرستاران سالمند به صورت شبانه روزی انجام دهند. همچنین وجود این مراکز باعث شده خانواده کمتر دلواپس سالمندان خود باشند چون می دانند در نبود آنها فردی قابل اطمینان از سالمندشان در منزل مراقبت و نگهداری می کند.

پرستار سالمند

دنیای شلوغ و پرزرق و برق امروز در کنار امکانات رفاهی زیاد، دغدغه های ذهنی مضاعفی نیز برای افراد به دنبال داشته زیرا مشغولیت‌های کاری و خارج شدن زندگی های کنونی از حالت سنتی و زندگی اجتماعی گونه، موجب گردیده تا خانواده ها بعلت نداشتن فرصت کافی، بیش از پیش به یک منبع یاری رسان برای نگهداری از والدین عزیزشان که به دوران سالمندی رسیده اند نیاز داشته باشند.

پرستار سالمند از جمله خدمات اجتماعی بسیار کارآمد و پر متقاضی در عصر جدید است که توانسته گام موثری در افزایش آرامش خانواده ها و بهبود سطح کیفی سالمندان که ارزشمندترین قطب عاطفی و تجربی جامعه محسوب میشوند، بردارد و زندگی را برای طرفین شیرین و دلچسب تر نماید. در ادامه قصد داریم به مقوله ی پرستار سالمند در منزل و خدمات ارائه شده توسط آن بپردازیم اگر در این خصوص به دنبال کسب اطلاعات می باشید لازم است در ادامه با همراه شوید

تعریف پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل شخصی است که این امکان را در اختیار افراد مسن قرار می‌دهد تا بدون نیاز به رفتن به آسایشگاه یا سایر مراکز درمانی، مراقبت‌های پزشکی را آزادانه و به طور مستقل در محیط پر از آرامش خانه بدون متحمل شدن فشار عاطفی و روانی دوری از عزیزان شان در کمال رفاه و به شیوه ی دلخواهشان دریافت نمایند.

پرستاری از سالمندان در منزل، حرفه ای کاملا منعطف بوده و بسته به نیاز متقاضیان به سه شیوه ی ساعتی، روزانه یا ۲۴ساعته قابل صورت پذیرفتن می باشد. زیرا نیاز تمامی سالمندان به یک میزان نبوده و برخی از آنان که تقریباً در انجام امور روزمره ی خود مستقل هستند، صرفا برای حفظ سلامت روانی، کمک و نظارت گاه‌به‌گاه درخواست پرستار داشته.

اما برخی از سالمندان نیز به علت از دست دادن بخش عظیمی از توانایی‌ها، بیماری های مزمن یا پیشرفته برای مدت طولانی و نامحدود به پرستار و کمک های پزشکی خانگی نیاز دارند که هنگام مراجعه به مراکز معتبر و دارای مجوز ارائه دهنده این خدمات خانواده ها میتوانند با بیان مشکلات و سطح انتظاراتشان، هماهنگ ترین فرد و برنامه را متناسب با نیاز والدین عزیزشان به پاس قدردانی از زحماتشان برگزیده و به آنها که مستحق آرامش میباشند هدیه دهند.

خدمات پرستار سالمند در منزل چگونه می باشد

پرستاران سالمند موظفند به سالمندان با سطوح مختلف ناتوانی، بیماری‌های جسمی و مشکلات روحی در انجام وظایف روزانه خود مانند غذا خوردن، حمام کردن، قدم زدن، خروج از تخت، لباس پوشیدن و غیره به کمک احتیاج دارند و یا به علت بیماری یا جراحت در منزل به استراحت می پردازند، یاری رسانده و با انجام اقداماتی چون پانسمان زخم، کنترل درد، مراقبت های پس از جراحی، مدیریت دیابت، تزریقات وریدی، گفتاردرمانی، فیزیوتراپی و یا سایر حمایت های بهداشتی که در بازیابی و تقویت قوا و به طور کلی بهبود سلامتی فرد بسیار موثر می باشند، سطح کیفی زندگی سالمندان را افزایش ببخشند.

همچنین مراقبان وظیفه دارند در صورت ابتلای سالمند به اختلالات گفتاری با روشهای گفتار درمانی به وی کمک نمایند تا توانایی برقراری ارتباط را به روشنی به دست آورده و با شناسایی عوامل خطر زا به منظور جلوگیری از آسیب های بعدی، همنشینی، هم صحبتی و توجه به امور تفریحی‌ علاوه بر حفظ ایمنی، به بعد روانی، روابط اجتماعی و انسانی سالمند که تاثیرات انکارناپذیری بر سلامت عمومی وی دارد، توجهی ویژه نشان دهند تا سالمند دوران پیری کم عوارض تری را سپری نماید

پرستار سالمند منزل در شهر تهران

پرستار سالمند در منزل تهران از جمله تسهیلاتی است که برای سالمندان و خانواده هایشان همانند یک چشم اضافی و نیروی کمکی در وضعیتی که فرد با پا گذاشتن به سن و مواجهه شدن با کاهش حواس و مشکلاتی چون ناشنوایی، بیماری‌های مزمن، ارتباط گیری کمتری با دیگران داشته و بیشتر در معرض آسیب و سوق پیدا کردن به سمت انزوا و گوشه‌گیری و بیماری‌های روحی میباشد، عمل کرده و به او این امکان را میدهد تا احساس تنهایی نکرده و با در کنار خود داشتن پرستاری حرفه ای، آموزش دیده و دریافت خدمات مراقبتی و توانبخشی در خانه با کاهش چشمگیر مشکلات و بهبود کیفیت سطح زندگی خود روبه رو شود.

پرستاران در مرکز انجام خدمات پرستار سالمند در منزل با نام آتیه پرستاران سلامت همچون فرشتگان پر مهری هستند که به خوبی از خلقیات خاص سالمندان در این دوران آگاهی داشته و با عشق ذاتی که به این قشر عزیز دارند قادر به شناسایی مشکلات بالقوه این افراد بوده و توانایی لازم در راستای رفع ان را دارا می باشند.

کارشناسان مربوطه در این مرکز انجام خدمات پرستاری به صورت شبانه روزی آماده مشاوره رایگان و خدمت رسانی به خانواده های عزیز بوده و با سنجیدن وضعیت سالمند و احتیاجات پزشکی یا غیرپزشکی وی تلاش میکنند تا بهترین و کم هزینه ترین خدمات را با حفظ احترام، شان و حریم خصوصی در اسرع وقت در اختیار مددجویان عزیز قرار دهند تا افرد نیازمند به مراقبت و بستگانشان در هر دوره از زندگی، کمترین سختی و آسیب جسمی و روانی را متحمل شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

15 + پانزده =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست