تماس
021-66582923
پرستار سالمند تهران قیمت

پرستار سالمند تهران قیمت شبانه روزی خدمات

خدماتی که امروزه به والدین پیر در منزل و خارج از منزل توسط پرستار سالمند تهران ارائه می شود توانسته انرژی مضاعفی برای سالمندان ایجاد کند. حتی این خدمات به طور غیر مستقیم توانسته نظم خاصی به اطرافیان سالمند مخصوصا خانواده سالمند دهد.

پرستار سالمند تهران

پرستار سالمند تهران به افرادی گفته می شود که تخصص مراقبت از سالمندان را در تهران دارند. این افراد با نیرو و انرژی جوانی که از خود دارند به سالمندان کمک می کنند که توان انجام کارهای روزانه خود را داشته باشند. این پرستاران هم می توانند خدمات شبانه روزی و هم می توانند خدمات روزانه به سالمندان ارائه دهند. ما در زیر در مورد خدمات پرستار سالمند توضیاحتی را برای شما شرح می دهیم. این خدمات شامل

  • حمایت همه جانبه از سالمندان برای حفظ ایمنی آنها
  • حمایت همه جانبه برای نظافت شخصی سالمند اعم از دستشویی رفتن و یا حمام کردن
  • ایجاد برنامه منظم برای بالا بردن روحیه سالمندان مانند برنامه ریزی برای تفریح سالمند و یا ورزش سالمند
  • درست کردن غذا و برنامه ریزی برای استفاده از غذاهای سالم و میان وعده های مقوی
  • بردن سالمند به درمانگاه در صورت نیاز

استخدام پرستار سالمند تهران

استخدام پرستار سالمند در تهران می تواند شرایط متفاوتی را ایجاب نماید. این شرایط می تواند شامل قیمت ، ساعات کاری و مواردی از این قبیل باشد . مثلا خانواده های ساکن تهران به دلیل هزینه های بالا مجبور هستند که هزینه ی بیشتری را برای مراقبت از سالمند خود مصرف کنند اما با این حال باز هم نسبت به راه های دیگر ( استفاده از خانه سالمندان ) به صرفه تر می باشد.

اگر سالمند شما خانم است شما می توانید با استخدام یک پرستار خانم از سالمند خود در منزل حمایت نمایید و یا برعکس اگر سالمند شما آقا است بهتر است از خدمات پرستار آقا استفاده نمایید. البته ناگفته نماند خیلی از سالمندان آقا هستند از پرستار خانم استفاده می کنند و بسیار راضی می باشند.

پرستار سالمند جنوب تهران

اگر در جنوب تهران زندگی می کنید و یا اینکه محل زندگی سالمند شما در جنوب تهران می باشد می توانید از پرستار سالمند جنوب تهران استفاده نمایید. این پرستاران معمولا در نزدیکی مناطق جنوب تهران زندگی می کنند و برای خدمات رسانی به سالمند شما می توانند از شرایط مسافت راه به خوبی بهره ببرند. این پرستاران با مراجعه به مراکز پرستاری که در جنوب تهران فعالیت می کنند می توانند برای مراقبت از سالمندان در منازل استخدام شوند.

یکی از این مراکز که پرستار سالمند تهران می تواند در آن استخدام شود آتیه پرستاران سلامت می باشد که دارای شعبه های مختلفی در سطح تهران است و یکی از این شعبه ها در جنوب تهران فعالیت می کند که این مرکز با ایجاد محیطی امن توانسته پرستاران خانم و آقا را به خود جذب نماید.

نرخ هزینه های پرستار سالمند تهران

پرستار سالمند تهران دارای قیمت های متفاوتی می باشد که نمی توان الگوی خاصی را برای آن در نظر گرفت. امروزه خدماتی که برای سالمندان عزیز در نظر گرفته می شود دارای دو جهت متفاوت می باشد که یک جهت شامل خدمات درمانی است و دیگری شامل خدمات مراقبت و نگهداری می باشد که این دو جهت می تواند برای خانواده ها هزینه های متفاوتی را ایجاد نماید.

معمولا خدماتی که برای درمان سالمندان ارائه می شود گرانتر و پرهزینه تر از خدمات مراقبتی می باشد. اما به طور کلی برای اطلاع صحیح و دقیق از قیمت ها می توانید با کارشناسان آتیه پرستاران سلامت تماس بگیرید.

پرستار سالمند تهران تلفن

استفاده از مراکز پرستاری بهترین راه برای دریافت تلفن پرستار سالمند در تهران می باشد. همانطور که در بالا گفته شد پرستار سالمند تهران خدمات خود را در سطح تهران ارائه می دهد که این پرستاران با پذیرش در مراکز پرستاری می توانند در منزل سالمندان استخدام شوند. پرستاران با استخدام شدن در این مراکز کلیه مدارک خود را اعم از شناسنامه، کارت ملی، صفته و همچنین مشخصات خود را اعم از آدرس محل سکونت و تلفن خود را در اختیار این مراکز قرار می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

16 + پانزده =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - پرستار سالمند تهران قیمت شبانه روزی خدمات
فهرست