تماس
021-66582923
پرستاری در منزل

ارائه خدمات پرستاری در منزل کرج

ارائه بهترین خدمات پرستاری در منزل کرج با پرستاران حرفه ای و متعهد. این خدمات به صورت شبانه روی ، شبانه ، روزانه و مقطعی در موسسه آتیه پرستاران سلامت می باشد. برای اطلاع بیشتر از خدمات این موسسه پیشنهاد می شود تا پایان این مبحث ما را همراهی نمایید.

خدمات پرستاری در منزل واژه ای است که امروزه از زبان بیشتر افراد می شنوید. مرکز خدمات پرستاری در منزل برای کسانی که کارهای روزمره، فرصت رسیدگی به کودکان، سالمندان و بیماران را از آنها گرفته است گزینه مناسبی است.

پرستاری در منزل کرج

پرستاری در منزل کرج دارای خدمات متفاوتی می باشد که معمولا این پرستاران به روشهای زیر از مددجوی شما مراقبت و نگهداری می کنند.

1- اگر شما پرستار را برای سالمند در نظر بگیرید او باید:

مناسب با وضعیت فیزیکی و روحی سالمند رفتار کند. یعنی اگر ناتوان است در انجام کارها به او کمک کند، به او امیدواری بدهد و برای ادامه زندگی انگیزه ایجاد کند، همدم و صبور باشد، یک همنشین خوب برای سالمند باشد، ساعات دارویی را به طور منظم به فرد یادآوری کند، دستورات پزشکی را مو به مو انجام دهد، به بهداشت فردی سالمندان رسیدگی کند.


2- اگر پرستار می‌خواهد از کودک مراقبت به عمل آورد باید:

هم بازی خوبی برای کودک باشد، اوقات فراغت کودک را با بازی‌های سرگرم‌کننده پر کند، همینطور پرستار در منزل برای کودکان، پرستارانی دوره دیده ( از نظر آموزش ) برای کودکان هستند و جای هیچ نگرانی نیست که کودکان شما از نظر علمی از بچه های هم رده ی خود عقب بیفتد.

بهداشت کودکان خیلی مهم است و باید در نظر بگیرید که پرستار در منزل این کار را به خوبی انجام می‌دهد و اگر شما مایل باشید پرستار می‌تواند کودک را به مدرسه و از مدرسه به منزل بیاورد‌.

3- اگر پرستار برای بیمار در نظر بگیرید :

مطمئن باشید که پرستار از بیماران شما به خوبی مراقبت می‌کند. این پرستاران دوره های پرستاری را گذرانده اند. نظیر سرم تراپی، تعویض پانسمان، تزریقات، بستن زخم بستر و مراقبت از آن، کنترل وضعیت بیمار، گرفتن فشار خون و قند خون که با مهارت کافی انجام می‌دهند.

همچنین با توجه به وضعیت جسمانی بیمار با آنها فیزیوتراپی کار می‌کنند و ورزش‌های مناسب را در طول روز انجام می دهند و به بهداشت بیمار رسیدگی می‌کنند. همچنین خدمات دیگری که در این مقاله جای نمی گیرد را به خوبی انجام میدهند. پس می توان با اطمینان کامل این مرکز پرستاری ( آتیه پرستاران سلامت )را انتخاب کردید.

خدمات پرستاری در منزل کرج برای چه افرادی مناسب است؟ - ارائه خدمات پرستاری در منزل کرج

خدمات پرستاری در منزل کرج برای چه افرادی مناسب است؟

خدمات پرستاری در منزل کرج را می توان جزو خواهان ترین خدمات در منزل دانست . طبق توضیحاتی که در اول مقاله داده شد این خدمات برای افرادی مناسب است که روزمرگی‌های هر روزه، امکان رسیدگی به همه کارها را از آنها گرفته است.

در بعضی از خانواده ها هم خانم و هم آقا برای راه انداختن مخارج خود هر دو در بیرون از خانه کار می کنند و نمی توانند آن طور که باید و شاید به فرزند خود رسیدگی کنند. یا سالمندان عزیزی هستند که همه فرزندانشان از آنها دور هستند و در مدت طولانی به آنها سر می زنند و جویای احوال آنها می‌شوند.

در شرایط بدتر اینکه این سالمندان ممکن است شریک زندگی خود را از دست داده باشند و تنهایی را بیشتر حس کنند و همین طور در بعضی از خانواده ها در خانه خود بیماری داشته باشند که رسیدگی به این بیمار برایشان مشکل باشد. این مژده به شما داده می شود که تمام نگرانی را از خود دور کنید زیرا خدمات پرستاری در منزل کرج با ارائه بهترین خدمات از طریق پرستاران مجرب، کار دیده و با سابقه درخشان در اختیار شما عزیزان است.

چرا خدمات پرستاری در منزل آتیه پرستاران سلامت

این مرکز هر فردی را به عنوان پرستار برای انجام خدمات استخدام نمی‌کند و در اختیار شما قرار نمی‌دهد بلکه مرکز روی همه پرستاران حساسیت به خرج داده و طبق سابقه، تجربه ،رضایت افراد و کاربلدی پرستاران آنها را انتخاب می کند. ویژگی های بارز این پرستاران را در ادامه میخوانیم.

از همه مهمتر صبوری است زیرا ممکن است از طرف سالمندان و بیماران بدخلقی دیده شود. اما باید پرستار صبوری کند و با روی گشاده با آنها رفتار کند. ممکن است که در طول روز کارهای تکراری انجام دهد و نباید خستگی را به خود راه دهد.

گذراندن دوره های مهم روانشناسی و پرستاری هم بسیار مهم است که همه پرستارها این ویژگی را دارند. سلامت بودن پرستار از نظر جسمی و روحی از دیگر ویژگی های پرستار خوب می باشد.

پرستار کودک باید دارای مهارت ارتباطی بالایی باشد. پرستار نباید کار خود را از روی اجبار انجام دهد و باید به کارش عشق بورزد و همیشه شاداب و پرانرژی باشد. پس با توجه به این مطالب حتما باید تا به حال با مرکز خدمات پرستاری در منزل کرج آشنا شده باشید پس اگر در دوره ای از زندگی به فکر انتخاب پرستار بودید حتما پرستار در منزل کرج را انتخاب کنید.

هزینه ی استفاده از خدمات پرستاری در منزل کرج چقدر است؟

ما در مرکز پرستاری در منزل کرج نمی توانیم این موضوع را نادیده بگیریم که ممکن است هر فردی در دوره ای از زندگی خود بنا به شرایطی به درمان و مراقبت های بهداشتی نیاز داشته باشد بدین منظور در تلاشیم تا شرایطی را مهیا سازیم تا بودجه مالی محدود برخی از اقشار جامعه مانعی برای بهرمندی انها از این سرویس محسوب نگردد. اما براستی هزینه ی خدمات پرستاری در منزل کرج چقدر است؟

اگر بخواهیم تصویر واضحی از هزینه ی پرداختی در ازای ارائه خدمات پرستاری در منزل ترسیم کنیم، بدون شک نمیتوان الگوی واحدی را برای متقاضیان این سرویس با سطوح متفاوت از نیازها و خواسته ها عنوان کرد زیرا عوامل زیادی وجود دارد که میزان هزینه ها را دستخوش تغییر کرده و آنها را از یکدیگر متمایز میگرداند بعنوان مثال طبیعتا دریافت پرستاری یکپارچه و تمام وقت در منزل برای مددجویان مبتلا به زوال عقل، گیجی ناگهانی ، شب ادراری و بیماریهایی از این قبیل که فرد را در خوابیدن روی تخت، نشستن روی صندلی، یا راه رفتن بعلت عدم تعادل با مشکل مواجه میکند، علاوه بر ساعات کاری طولانی تر مستلزم طیف خدمات تخصصی تر و زحمات بیشتری بوده و مسلما پرستاری از این عزیزان و یا نوزادان و کودکان نوپا که انرژی زیادی از مراقب خود میگیرند، در مقایسه با مددجویانی که تنهابه یک هم صحبت و یاری دهنده در امور ابتدایی زندگی نیاز دارند، مشمول هزینه ی بیشتر میباشد و پیچیدن یک نسخه برای هردوی این گروه کار منصفانه ای نیست.

مرکز پرستاری در منزل آتیه پرستاران سلامت که از نظر روش ارائه خدمات و مهارت پرسنل اعزامی، یکی از بهترین آژانس های فعال در نوع خود میباشد و درصد رضایت بالای مشتریان، این مرکز را در بین رده های بالای دفاتر پرستاری خانگی قرار داده مفتخر است علاوه بر پوشش دهی تمام مناطق تهران برای ارائه خدمات پرستاری در منزل، به کرج نیز اعزام نیرو داشته و درصدد است با انتخاب پرستار در نزدیکترین مکان به محل زندگی شما تا حد امکان هزینه های بهره مندی از این سرویس را کاهش دهد و طعم آرامش و رفاه را به تمامی افراد نیازمند به حمایت بچشاند زیرا ما در این مرکز معتقدیم مشتریانمان سزاوار خدمات کامل و متمایز با صرف هزینه ی کمتر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج × دو =

درخواست مشاوره پرستاری از آتیه پرستاران سلامت
فهرست