تماس
021-66582923
پرستار در منزل تهران قیمت

پرستار در منزل تهران قیمت خدمات های شرکت

آیا وقت آن رسیده که از پرستار در منزل تهران استفاده کنید؟ آیا به تنهایی توان مراقبت از عزیزانتان را ندارید؟ آیا احساس می کنید مراقبت از عزیزانتان وقت زیادی از شما را در بر می گیرد.؟ مراقبت و نگهداری از والدین روز به روز با افزایش سن بسیار مشکل می شود. خدمات مراقبت در منزل این اجازه را به شما می دهد که رابطه ها را حفظ کرده و همچنین بهترین خدمات مراقبت را در اختیار والدین خود قرار دهید.

پرستار در منزل تهران به چه کسانی گفته می شود

پرستار در منزل، پرستار مراقبت از منزل، مراقبت پزشکی و یا مراقب سلامت در منزل به افرادی گفته می شود که می تواند از سالمند ، بیمار و یا کودک شما در منزل و در شهر تهران مراقبت نماید. شما می توانید به جای دریافت خدمات از بیمارستان ، درمانگاه ، خانه سالمندان و مهدکودک ها با پرستار در منزل تهران این خدمات را در منزل دریافت نمایید.

خدمات پرستار در منزل تهران

پرستار در منزل تهران بسته به تخصصشان و یا بسته به نیاز مشتریان می توانند خدمات درمانی و همچنین خدمات مراقبت و نگهداری را انجام دهند. این خدمات در خانه خود مشتریان ارائه می شود. خدماتی که توسط پرستار ارائه می شود برای سالمندان ، کودکان و بیماران می باشد. در ادامه به خدماتی که این پرستاران به عزیزان شما ارائه می دهند اشاره می کنیم.

پرستار در منزل تهران سالمند

پرستار در منزل تهران برای سالمند خدماتی ارائه می دهد که شامل خدمات درمانی و خدمات مراقبتی می باشد. سالمند شما ممکن است به مراقبت و معاینه های ساده نیاز داشته باشد که پرستار سالمند می تواند این خدمات را به راحتی ارائه دهد.

اگر فرد سالمند علاوه بر مراقبت های درمانی به مراقبت های ساده نیاز داشته باشد پرستار منزل می تواند این نیاز سالمندان را نیز بر طرف نماید. شاید سالمند شما در تحرک مشکل داشته باشد و برای رفتن به توالت و حمام مشکل داشته باشد و به تنهایی نتواند این امور را انجام دهد که در این صورت پرستار در منزل تهران می تواند او را در این امر یاری نماید.

این پرستاران علاوه بر مواردی که در بالا اشاره شد انواع فعالیت های زیر را نیز برای سالمند انجام می دهد که شامل:

  1. تغذیه سالمندان
  2. کمک به سالمند در انجام حرکت از یک مکان به مکان دیگر و یا نشستن و برخواستن از تخت یا صندلی
  3. بردن سالمند به توالت و کمک در شستن خود و همچنین کمک در بلند شدن از توالت
  4. رسیدگی به بهداشت شخصی سالمند مانند شانه زدن موهای سالمند، اصلاح سر و صورت و محاسن، استحمام و دوش گرفتن

پرستار در منزل تهران کودک

از دیگر خدماتی که پرستار در منزل تهران در جامعه ما ارائه می دهد مراقبت کردن از کودکان در منزل می باشد. زمانی که شما بنا بر مسائل شخصی و یا کاری در منزل حضور ندارید مراقبت از کودکان می تواند ذهن شما را به خود درگیر نماید به گونه ای که تمرکز لازم برای انجام کارهای خود را نداشته باشید. اما استفاده از خدمات یک پرستار کودک در منزل می تواند ذهن آشفته شما را آرام کند در نتیجه شما می توانید با خیال راحت در بیرون از منزل به کارهای خود رسیدگی نمایید.

قیمت پرستار در منزل تهران چگونه است

هزینه هایی که می توان برای پرستار در منزل تهران در نظر گرفت یکسان نمی باشد. این هزینه ها می تواند برای افراد بیمار باشد و یا افرادی که سالم هستند و خدمات مراقبتی لازم دارند. معمولا هزینه های خدمات در حوضه درمانی بیشتر از هزینه های مراقبت و نگهداری می باشد. اما شما برای اطلاع بیشتر می توانید با کارشناسان آتیه پرستاران سلامت تماس گرفته و کلیه هزینه ها را از آنها بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 × 2 =

مشاوره ارائه دهنده خدمات پرستاری - پرستار در منزل تهران قیمت خدمات های شرکت
فهرست