تماس
021-66582923

پرستار سالمند ارزان قیمت

استخدام پرستار, پرستار سالمند, پرستاری در منزل
6 دیدگاه
مراقب سالمند ارزان قیمت پرستاری در منزل پرستار سالمند ارزان قیمت

اعزام پرستار سالمند ارزان قیمت در منزل با ارائه بهترین و کاملترین خدمات با کادری حرفه ای و مجرب در مرکز پرستاری آتیه پرستاران سلامت . اگر به دنبال یک پرستار سالمند ارزان هستید می توانید با موسسه ما تماس گرفته و درخواست خود را اعلام نمایید تا کارشناسان ما بنا بر درخواست شما، بهترین پرستار سالمند را اعزام نمایند. در ادامه این مبحث می خواهیم نکات مهمی راجعب استخدام پرستار سالمند ارزان به شما عزیزان ارائه دهیم پیشنهاد می شود تا پایان مبحث ما را همراهی نمایید.

پرستار سالمند ارزان

همانطور که می دانید بسیاری از خانواده ها برای تامین نیازهای سالمند خود به مراکز خدمات پرستاری در منزل روی آورده اند و روزبه روز تمایل خانواده ها برای دریافت خدمات برای سالمندانشان بیشتر میشود . اما برخی از خانواده ها و سالمندان به دلیل اینکه از توان مالی بالایی برخوردار نیستند و نمی توانند سالمند عزیز خود را به خانه سالمندان ببرند در نتیجه به دنبال استخدام یک پرستار سالمند ارزان هستند.

اما آیا می شود یک پرستار یا مراقب ارزان قیمت که هزینه زیادی نداشته باشد و همچنین در نگهداری از سالمند کوتاهی نکند ، پیدا کرد؟ … بله می شود . شما با رعایت یک سری اصول می توانید یک پرستار ارزان قیمت برای سالمند خود استخدام نمایید . در ادامه شما را با این اصول آشنا می کنیم.

چگونه پرستار سالمند ارزان قیمت استخدام نماییم

 • تا جایی که می توانید از خدمات 24 ساعته استفاده نکنید

احتمال دارد شما با انتخاب پرستار روزانه به مدت 8 ساعت کلیه خدماتی را که میخواهید دریافت نمایید پس نیازی نیست پرستار 24 ساعته بگیرید و هزینه ی اضافی کنید .

 • اگر حجم کاری زیادی دارید سعی کنید از پرستار 2 شیفته استفاده کنید

برای پایین آوردن هزینه پرستار شما می توانید طول شبانه روز را شیفت بندی کرده و هر شیف یک پرستار استخدام کنید . به این صورت که یک پرستار 2 تا 4 ساعته شیفت صبح استخدام کنید برای مراقبت و غذا درست کردن و شیفت بعدی را تعلق بدید به بعداز ظهر یا شب .

اگر سالمند شما مشکلی برای تنها ماندن در شب ندارد می توانید شیفت بعدازظهر را برای بردن سالمند به بیرون و پیاده روی انتخاب کنید. اما اگر نمی خواهید سالمندتان شب تنها باشد در این صورت شیفت شب را انتخاب کنید . به این صورت شما می توانید یک پرستار سالمند ارزان استخدام کنید.

 • سعی کنید از پرستار سالمند در نزدیکی محل خودتان استفاده کنید

در هنگام مراجعه به موسسه های خدمات پرستاری در منزل از مشاور بخواهید که پرستاری برای شما انتخاب کند که تا حد امکان محل زندگیش در نزدیکی شما باشد چون هزینه رفت و آمد قیمت خدمات پرستار را بالا میبرد .

 • از پرستار همجنس سالمند خود استفاده کنید

اگر سالمند شما مرد است سعی کنید به فکر استخدام یک پرستار آقا باشید. چون استخدام پرستار خانم برای سالمند آقا هزینه ی بیشتری دارد.

 • روزهای تعطیل خودتان از سالمندتان مراقبت کنید.

یک پرستار در ماه ، 4 روز می تواند به مرخصی برود. اگر خانواده سالمند بخواهند که روزهای تعطیل نیز پرستار خدمات رسانی کند باید هزینه های اضافی پرداخت کنند. دریافت می کند که این شرایط باعث بالا رفتن هزینه ها می شود . بنابر این طبق توصیه کارشناسان موسسه آتیه پرستاران سلامت ، برای اینکه هزینه های شما پایین بیاید سعی کنید که روزهایی که پرستار به مرخصی می رود یکی از اعضای خانواده از سالمند مراقبت کند.

 • انتخاب پرستار یا مراقب یا همدم .

اگر شرایط جسمی سالمند شما خوب است و نیازی به مراقبت های پزشکی ندارد پس بهتر است یک همدم سالمند برای او استخدام کنید چون هزینه آن کمتر می باشد . اما اگر سالمند تا حدودی نیاز به مراقبت های پزشکی دارد یک مراقب سالمند استخدام کنید . مراقب سالمند بر اساس تجربه و دانشی که دارد می تواند از لحاظ پزشکی به سالمند شما رسیدگی کند مثلا کنترل فشار خون ، کنترل ضربان قلب ، رسیدگی به وضعیت جسمانی سالمند و غیره را بررسی می کند . اگر این موارد را رعایت کنید می توانید یک پرستار در منزل ارزان قیمت در کنار سالمندتان داشته باشید.

 • انتخاب مراقب از از نزدیکان خود

شما می توانید برای کاهش هزینه ها از اطرافیان خود که توانایی نگهداری و مراقبت از سالمندتان را دارد ، بخواهید در قبال پرداخت هزینه ای به او، از سالمندتان مراقبت کند.

 • انجام خدمات دیگر

وظیفه پرستار سالمند مراقبت و نگهداری و رسیدگی به امور بهداشتی ودرمانی سالمند می باشد . حال اگر از پرستار بخواهید در کنار این خدمات کارهای دیگری مانند ظرف شستن ، غذا درست کردن و غیره را انجام دهد طبعا دستمز آن بیشتر می شود .

عواملی که تاثیر می گذارد بر دستمز پرستار سالمند

عواملی که تاثیر می گذارد بر دستمز پرستار سالمند ارزان قیمت

 • مراقبت و پرستاری از سالمند به صورت مقطعی
  اگر شما یک فردی را می خواهید که فقط در انجام کارهای خاصی مانند حمام کردن به سالمندتان کمک کند پس بهتر است از موسسه خدمات پرستاری در منزل بخواهید که یک مراقب سالمند مقطعی به شما معرفی کند .
 • نزدیک بودن محل زندگی پرستار : وقتی که منزل پرستار به منزل سالمند نزدیک باشد به دلیل صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد پرستار ، دستمزد پرستار کاهش خواهد یافت
 • ساعت کاری پرستار : ساعات کاری و مدت زمانی که به پرستار سالمند نیار داریم میتواند در قیمت پرستار تاثیر گذار باشد.
 • شرایط سالمند : هر چقدر که سالمند ار لحاظ حرکتی و هوشیاری محدودتر باشد در قیمت پرستار ی از او تاثیر گذار میباشد .

نکته مهم : پرستار سالمند در خانه در ماه یا هر هفته به صورت قانونی دارای مرخصی می باشد . اما بسیاری از پرستاران هستند که تمایل به مرخصی رفتن ندارند و به ازادی هر روز تعطیلی که کار می کنند هزینه ای اضافه بر حقوق ماهیانه دریافت می کنند .

اما به خانواده ها توصیه می شود حتما اجبار کنند که پرستار از مرخصی خود استفاده کند. این کار باعث می شود که پرستار خسته یا دلزده از کارش نشود و با روحیه و انرژی بالا به رسیدگی از سالمند شما ادامه دهد. تا بعد از تعطیلی با روحیه و انرژی بالا شروع به خدمات به و سالمند شما کند.

( در ادامه توصیه می شود عوارض خانه نشینی در سالمندان را مطالعه نمایید )

نتیجه:

وقتی اسم از پرستار سالمند ارزان به میان می آید منظو این نیست که خدمات بی کیفیتی را به سالمندان ارائه دهند. بلکه هدف رضایت حال شما و ارائه خدمات مناسب و باکیفیت به شما عزیزان است . برای اینکه بتوان پرستار سالمند استخدام کرد شرایطی را باید رعایت کرد که به آنها اشاره کردیم .

با مطالعه مطالب بالا متوجه شدیم که چه نکاتی دخیل هستند در انتخاب یک پرستار هم هزینه . حال اگر نیاز به مشاوره بیشتر در این مورد دارید می توانید با کارشناسان ما در مرکز پرستاری آتیه پرستاران سلامت تماس و کسب اطلاع نمایید.

بر اساس مطالعات زیادی که در این زمینه انجام شده است در واقع بخش زیادی از سالمندان دوست دارند که در منزل خودشان از آنها نگهداری شود و دوران طلایی خودشان را در منزل و پیش خانواده شان سپری کنند . خاطرات زیاد و لذت بخشی که از منزل خود دارند و آشنا بودن به محیط خانه و آزادی که در محیط خانه دارند باعث میشود خیلی از عوامل برای سالمند قابل حل باشد پس به هیچ وجه سالمند خود را به خانه سالمندان نبرید.

, ,

پست های مرتبط

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • ممنون از خدماتتون ما پرستار گرفتیم ازتون که یک پرستار خوب بهمون دادید . تشکر از شما

  پاسخ
 • سلام خدماتتون عالی دستتون درد نکنه فقط مگه ننوشتید پرستار سالمند ارزان پس کجاست ارزونه . هیچ فرقی با شرکتای دیگه از لحاظ قیمت نداره

  پاسخ
  • درود بر شما
   ما در این مقاله راه کارهایی به شما ارائه دادیم که بتوانید هزینه های اضافی را برای به خدمت گرفتن پرستار سالمند ، کم کنید.

   پاسخ
 • سلام . پیشنهاد میکنم همگی از خدمات آتیه پرستاران سلامت استفاده کنند خیلی خداییش پیگیر هستن کارشناساشون خدا بهشون سلامتی بده واقعا برا پرستاری که برای ما اعزام کردند خیلی اذیت شدن ازینجا بهشون خسته نباشید میگم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دو + هشت =

فهرست