پرستار سالمند ارزان | آیا به دنبال پرستار سالمند ارزان هستید؟

پرستار سالمند
بدون دیدگاه

 

پرستار سالمند ارزان قیمت

عوامل موثر برکاهش هزینه پرستارسالمند در منزل ( پرستار سالمند ارزان )

پرستار سالمند ارزان : امروزه خانواده ها بخاطر مشغله کاری نمی توانند زیاد وقت خود را در اختیار سالمندان خود قرار دهند و با استخدام پرستار سالمند در منزل هم خیالشان از بابت سالمند خود راحت می شوند و هم می توانند به کارهای روزمره خود برسند .
اما بسیاری از خانواده ها نیز بخاطر بالا بودن هزینه پرستار سالمند در منزل نمی توانند از خدمات این عزیزان استفاده کنند و مجبور هستند عزیزان خود را به مراکزی مانند خانه سالمندان که هزینه ی آنها پایین است بسپارند .
نگران نباشید شما با استخدام پرستار سالمند ارزان در منزل می توانید از وجود سالمندان عزیز خود در کنار خانواده بهره ببرید .

روشهای استخدام پرستار سالمند ارزان

روش های استخدام پرستار سالمند ارزان :

• تا جایی که می توانید از خدمات 24 ساعته استفاده نکنید.
احتمال دارد شما با انتخاب پرستارروزانه به مدت 8 ساعت کلیه خدماتی را که میخواهید ، پرستار به سالمند شما بدهد پس نیازی نیست پرستار 24 ساعته بگیرید و هزینه ی اضافی کنید .

• اگر حجم کاری زیادی دارید سعی کنید از پرستار 2 شیفته استفاده کنید.
برای پایین آوردن هزینه پرستار شما می توانید طول شبانه روز را شیفت بندی کرده و هر شیف یک پرستار استخدام کنید . به این صورت که یک پرستار 2 تا 4 ساعته شیفت صبح استخدام کنید برای مراقبت و غذا درست کردن و شیفت بعدی را تعلق بدید به بعداز ظهر یا شب . اگر سالمند شما مشکلی برای تنها ماندن در شب ندارد می توانید شیفت بعدازظهر انتخاب کنید برای بردن سالمند شما به بیرون و پیاده روی اما اگر نمی خواهید سالمندتان شب تنها باشد در این صورت شیفت شب را انتخاب کنید . به این صورت شما می توانید در پرستار سالمند ارزان استخدام کنید .

• سعی کنید از پرستار سالمند در نزدیکی محل خودتان استفاده کنید .
در هنگام مراجعه به موسسه های خدمات پرستاری از مشاور بخواهید که پرستاری برای شما انتخاب کند که تا حد امکان محل زندگیش در نزدیکی شما باشد چون هزینه رفت و آمد قیمت خدمات پرستار را بالا میبرد .

 

رعایت نکاتی در مورد استخدام پرستار سالمند ارزان

رعایت نکات مهم در مورد استخدام پرستار سالمند ارزان:

 • انتخاب پرستار یا مراقب یا همدم
  اگر شرایط جسمی سالمند شما خوب است و نیازی به مراقبت های پزشکی ندارد پس بهتر است یک همدم سالمند برای او استخدام کنید چون هزینه آن کم می باشد . اما اگر سالمند تا حدودی نیاز به مراقبت های پزشکی دارد یک مراقب سالمند استخدام کنید .
  مراقب سالمند بر اساس تجربه و دانشی که دارد می تواند از لحاظ پزشکی به سالمند شما رسیدگی کند مثلا کنترل فشار خون ، کنترل ضربان قلب ، رسیدگی به وضعیت جسمانی سالمند و غیره را بررسی می کند . اگر این موارد را رعایت کنید می توانید یک پرستار سالمند ارزان در کنار سالمندتان داشته باشید .
 • انتخاب پرستار از نزدیکان
  شما می توانید برای کاهش هزینه ها از اطرافیان خود که توانایی نگهداری و مراقبت از سالمندتان را دارد ، بخواهید در قبال پرداخت هزینه ای به او، از سالمندتان مراقبت کند.
 • وظایف مراقبت از سالمند
  وظیفه پرستار سالمند مراقبت و نگهداری و رسیدگی به امور بهداشتی ودرمانی سالمند می باشد . حال اگر از پرستار بخواهید در کنار این خدمات کارهای دیگری مانند ظرف شستن ، غذا درست کردن و غیره را انجام دهد طبعا دستمز آن بیشتر می شود .
 • مراقبت و پرستاری از سالمند به صورت مقطعی
  اگر شما یک فردی را می خواهید که فقط در انجام کارهای خاصی مانند حمام کردن به سالمندتان کمک کند پس بهتر است از موسسات خدمات پرستاری در منزل بخواهید که یک مراقب سالمند مقطعی به شما معرفی کند .

نکته مهم : پرستار سالمند در خانه در ماه یا هر هفته به صورت قانونی دارای مرخصی می باشد . اما بسیاری از پرستاران هستند که تمایل به مرخصی رفتن ندارند و به ازادی هر روز تعطیلی که کار می کنند هزینه ای اضافه بر حقوق ماهیانه دریافت می کنند . اما به خانواده ها توصیه می شود حتما اجبار کنند که پرستار از مرخصی خود استفاده کند. این کار باعث می شود که پرستار خسته یا دلزده از کارش نشود و با روحیه و انرژی بالا به رسیدگی از سالمند شما ادامه دهد. تا بعد از تعطیلی با روحیه و انرژی بالا شروع به خدمات به و سالمند شما کند.

در خواست پرستار سالمند ارزان :

با مطالعه مطالب بالا متوجه شدیم که چه نکاتی دخیل هستند در انتخاب یک پرستار سالمند ارزان . حال اگر نیاز به مشاوره بیشتر در این مورد دارید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و کسب اطلاع بیشتر نمایید.

همچنین اگر به دنبال استخدام پرستار سالمند ، پرستار کودک و یا پرستار بیمار هستید. می توانید درخواست خود را به کارشناسان ما اعلام نمایید تا در کمترین زمان درخواست شما را برآورده کنند.

,

پست های مرتبط

نتیجه ای پیدا نشد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست