پرستار کودک در منزل تهران (شمال – شرق – غرب – جنوب)

پرستار کودک, پرستار منزل
بدون دیدگاه
خدمات ارزنده پرستار کودک در منزل تهران

پرستار کودک در منزل تهران جزو خدماتی می باشد که ما می توانیم به خانواده هایی که دارای بچه ی کوچک هستند، ارائه کنیم. همانطور که مشاهده می فرمایید امروزه شاهد تغییر سبک زندگی در خانم ها هستیم . به دلیل مشغله های کاری در زندگی امروزی و بالا رفتن خرج و مخارج در زندگی ، خانم ها مجبور هستند ورود کنند به بازار کار و کمک خرج خانواده شوند . همین تغییر سبک باعث بوجود آمدن موسساتی در قالب خدمات پرستاری در منزل شده است . این موسسات با اعزام پرستار کودک به منزل ، توانسته اند تا حدودی مشکلات مادران شاغل را حل کنند تا مادران با خیال راحت بتوانند سرکار خود بروند.

داشتن یک پرستار برای کودک یا نوزاد خود در منزل میتواند فشارهای کاری که بر دوش والدین می باشد را کاهش دهد . اما چه کسی باید در نبود آنها از کودک یا نوزادشان مرافبت کند؟

در این مواقع خانواده ها به دنبال فردی مطمئن برای مراقبت از کودکشان می گردند. حال این فرد مطمئن را چگونه می توان پیدا کرد ؟

درصد پایینی از این والدین از اطرافیان خود ( خواهر ، مادر و … )  فردی را برای مراقبت و نگهداری از کودکشان انتخاب می کنند . اما درصد بیشتری هستند که  از موسسه های خدمات پرستاری به دلایل خدمات ارزنده و پشتیبانی های خوب ،  درخواست پرستار برای کودک خود می کنند.

خدمات ارزنده پرستار کودک در منزل تهران :

پرستار کودک در منزل می تواند در غیاب شما همانند یک مادر از کودکتان مراقبت و نگهداری کند. خدمات پرستاران شامل : غذا دادن به کودک ، درست کردن فرنی و شیرخشک برای نوزاد ، عوض کردن پوشک نوزاد ، بازی کردن با کودک و نوزاد ، شستن لباس های کثیف کودک و نوزاد ، کمک به کودک شما در انجام تکالیف مدرسه ، انجام بازی های فکری با کودک ، مرتب کردن تخت کودک ، استحمام کودک ، تربیت کودک با روش والدین و…

وظایف موسسه در قبال اعزام پرستار کودک در منزل تهران :

 • موسسه موظف است پرستار خوب و قابل اعتماد برای شما اعزام نماید
 • موسسه موظف است حتما ضمانت کاری اعم از چک یا صفته و همچنین مدارک شناسایی پرستار را از زمان شروع قرارداد تا 3 ماه بعد از پایان قرارداد در اختیار داشته باشد.
 • موسسه موظف است به صورت 24 ساعته جوابگوی درخواست های شما باشد.
 • موسسه باید تا پایان قرارداد نیروی پرستار را برای شما تامین کند
 • موسسه باید هنگامی که پرستار به مرخصی می رود نیروی جایگزین را سریعا تامین کند.
 • موسسه باید پشتیبانی بسیار قوی داشته باشد.
 • موسسه موظف است نیروی پرستار کودک را از 24 ساعت تا 48 ساعت به صورت آزمایشی برای شما اعزام نماید و در صورت تمایل شما، قرارداد بسته می شود.
 • موسسه موظف است هر هفته گزارش کامل از عملکر پرستار را از والدین دریافت کند.

وظایف والدین در قبال پرستار و موسسه :

 • والدین سعی کنند در هنگام درخواست نیرو به موسسه فرصت کافی را برای انتخاب پرستار مطابق شرایط کودک شما بدهد.
 • والدین سعی کنند به پرستار کودک احترام بگذارد
 • والدین به پرستار و کودک فرصت کافی برای آشنایی با هم را بدهند
 • وقتی کارشناسان موسسه برای عملکرد پرستار با شما تماس می گیرند حتما عملکرد واقعی پرستار را به طور کامل برای آنها توضیح دهید.
 • والدین حتما خصوصایت کودک خود را در اختیار پرستار قرار دهد .
 • اگر در منزل شما دوربین نصب است حتما به پرستار اطلاع دهید.
 • اگر پرستار درخواستی از شما داشت حتما با موسسه مشورت نمایید.

خدمات پرستار کودک در منزل به تمام نقاط تهران

خدمات پرستار کودک در منزل تهران را می توانید توسط مرکز پرستاری در منزل آتیه پرستاران سلامت در تمام نقاط تهران ( شمال ، شرق ، غرب ، جنوب ) تجربه نمایید . این خدمات به صورت شبانه روزی ، روزانه و شبانه می باشد . مادران گرامی می توانند برای درخواست پرستار برای کودک یا نوزاد خود با کارشناسان این موسسه تماس گرفته و درخواست خود را اعلام نمایند .

نکات آموزشی که پرستار کودک در منزل تهران و مادران حتما باید بدانند:

باید به نیازهای کودک پاسخ داد :

مادران و پرستاران کودک در منزل (Babysitter at home) باید بدانند که کودک جدا از نیازهایی مانند غذا خوردن ، حمام رفتن ، عوض کردن پوشک و … به نیازهای دیگری نیز احتیاج دارد. مثلا کودک احتیاج به بازی کردن دارد و پرستار باید متناسب با سن کودک با او بازی کند پس سعی شود هر روز ساعتی را به بازی کردن با کودک اختصاص دهند.

عاشق بچه ها بودن :

یک پرستار کودک قبل از هر چیزی باید این خصلت را داشته باشد آن هم این است که عاشق بچه ها باشد . پرستاری که عاشق بچه ها باشد به دنبال آن خصلت های مهربان بودن ، دلسوز بودن ، صبور بودن ، شوخ طبع بودن نیز بوجود می آید .

شاد بودن :

یک پرستار کودک حتما باید بداند که کودکان خیلی به شاد بودن اهمیت می دهند و در برابر آن واکنش نشان می دهند . همیشه سعی کنید شاد باشید و شاد زندگی کنید . وقتی شما به عنوان پرستار وارد منزل کودک می شوید از همان لحظه باید غم ها و غصه های خود را فراموش کنند و همه ی نیت شان این باشد که کودک را شاد کنند . حتی نحوه ی پوشیدن لباس پرستار و نوع رنگهایی که در لباس پرستار استفاده شده است تاثیر زیادی در روحیه کوک دارد . پس سعی کنید از لباس های شاد استفاده نمایید.

مهربان بودن :

یک پرستار کودک در منزل باید مهربان بودن در جامعه را به کودک نشان دهد و این امر خود مستلزم مهربان بودن خود پرستار است . یعنی اگر پرستار مهربان نباشد نمی تواند به کودک یاد دهد که راه و روش مهربان بودن چگونه است .

احترام گذاشتن به دیگران :

پرستار باید در بین آموزشهای خود که به کودک می دهد حتما احترام گذاشتن به دیگران را به کودک آموزش دهد . به کودک یاد دهید که اگر به دیگران احترام بگذارد دیگران نیز به او احترام می گذارند.

, , , , , , , , , , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

7 − 6 =

فهرست